جستجو در فوکا دانلود
جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
شما اینجا هستید: خانهخدماتمشاوره مدیریت و مهندسیانجام عملیات پاشش قیر امولسیون ( قیرپاشی ) و اجرای پروژه چیپ سیل ( چیپسیل chip seal )

قیر پاشی و چیپ سیل:: انجام عملیات پاشش قیر امولسیون ( قیرپاشی ) و اجرای پروژه چیپ سیل ( چیپسیل chip seal )

:: با توجه یه اینکه شرکت راهسازی وابسته به کانون مشاوران صنعتی ایران سازنده ی ماشین آلات راهسازی از جمله قیر پاش و چیپ سیلر میباشد لذا با داشتن مجهزترین ماشین های قیرپاش و چیپسیلر با قابلیت کنترل پاشش بر حسب سرعت ماشین کشنده قادر به انجام پروژه های چیپ سیل و قیر پاشی امولسیونی در سراسر ایران و بعضا کشورهای همسایه میباشد.این شرکت با داشتن تجارب فراوان در زمینه ی قیر پاشی من جمله قیر پاشی فرودگاه بیرجند و همچنین چندین پروژه ی راهسازی و تثبیت بستر چیپ سیل و فاگ سیل و ساخت راه روستایی و مقاوم سازی آسفالت و ... پاسخگوی نیاز کلیه ی بخشهای خصوصی و دولتی که نیاز به خدمات راه سازی و جاده سازی دارند میباشد.
:: این مرکز موفق به ثبت یک اختراع بسیار کاربردی در زمینه ی کنترل پاشش در دستگاههای قیر پاش و چیپ سیلر گردیده که به کمک یک کیت الکترونیکی که توسط کارشناسان این مرکز طراحی ، برنامه ریزی و ساخته شده و تعبیه ی آن در ماشین های چیپ سیلر و قیرپاش توانسته میزان پاشش قیر یا مواد دیگر را در طول کل مسیر پاشش یکنواخت سازد بدین معنی که این کیت قادر است با محاسبه ی سرعت کشنده و کنترل پاشش قیر بر حسب سرعت ماشین کشنده یک پاشش یکنواخت را به ارمغان آورد.امیدواریم که این اختراع گامی به جلو در صنعت راهسازی میهن عزیزمان باشد.
:: جهت اطلاع از قیمت به روز و سفارش و همچنین اخذ پیش فاکتور با 09360555304 مهندس حبیبی و یا شماره دفتر  ذکر شده در قسمت تماس با ما  (( فقط از ساعت 12:30 الی 14:30 هر روز به غیر از جمعه ها )) تماس بگیرید.
همچنین میتوانید درخواست خودتان را از طریق اپلیکیشن تلگرام یا واتساپ   برای ما ارسال نمایید تا در کمتر از 1 ساعت پاسخگوی شما باشیم. ( شماره ما در تلگرام و واتساپ :  امیر حبیبی 09360555304 )

:: جهت مشاهده ی سایر محصولات و خدمات ما در زمینه ی راهسازی روی لینک مربوط کلیک نمایید :

♠ قیر پاش ( مشخصات انواع قیر پاش های این مرکز و قیمت و نحوه سفارش )
♠ چیپ سیلر ( مشخصات انواع چیپ سیلر های این مرکز و قیمت و نحوه سفارش )
♠ مصالح پاش ( مشخصات انواع مصالح پاش های این مرکز و قیمت و نحوه سفارش )
♠ میکرو سورفیسینگ ( مشخصات انواع میکروسورفیسینگ های این مرکز و قیمت و نحوه سفارش )
♠ مخازن و تانکر های حمل و نگهداری قیر ( مشخصات ، انواع ، قیمت و نحوه سفارش )
♣ پلنت آسفالت سرد ثابت و متحرک ( مشخصات ، انواع ، قیمت و نحوه سفارش )
♣ خط تولید قیر ار vb ( مشخصات ، انواع ، قیمت و نحوه سفارش )
♥ فروش قیر صادراتی ( قیر امولسیونی و قیر صنعتی یا 60-70 )
♥ انجام عملیات چیپ سیل و انجام قیر پاشی با بهترین کیفیت و قیمت

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool