جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها

امیر حبیبی

امیر حبیبی
دانلود آموزش نرم افزار کامفار 3 - 2.8 out of 5 based on 9 votes

آیا تا به حال به دنبال یادگیری نگارش طرح توجیهی نرم افزار کامفار 3 بوده اید؟! اگر محتوای این مطلب را مطالعه میکنید جواب احتمالا مثبت است.همانطور که میدانید فصل مالی یک طرح توجیهی با نرم افزار کامفار تدوین میگردد البته برای این کار از فرمت های داخلی با اکسل هم میتوان استفاده کرد.اما بهتر است هم خودتان یکبار فصل مالی طرح زودبازده را با اکسل بنویسید و بعد از کامفار گزارش بگیرید. در مسیر یادگیری کامفار مطمئنا در ابتدای کار به دنبال کتاب آموزش کامفار بوده اید یا برخی که به آموزش مولتی میدیا علاقه دارند به دنبال فیلم آموزش نرم افزار کامفار بوده اند برخی ها هم فقط با آموزش حضوری میانه ی خوبی داشته و به دنبال دوره آموزش نرم افزار کامفار در سایتهای مختلف جستجومیکردند و برخی دیگر هم به گمان اینکه کامفار 3 یه نرم افزار دانلودی است دنبال گزینه ی دانلود نرم افزار کامفار در سایتهای مختلف دانلود نرم افزار گشته اند که مطمدنا چیزی نیافته اند چرا که نرم افزار کامفار قفل سخت افزاری داشته و بدون آن شما قادر به گزارش گیری نخواهید بود و این بدین معنیست که عملا هیچ کاری با نرم افزار نمیتوانید بکنید به جر اینکه با محیط نرم افزار و امکاناتش آشنا شوید.
حال به بحث آموزش نرم افزار کامفار برگردیم ، ما نه فیلم آموزش کامفار را نفی میکنیم و نه دوره ی آموزش کامفار را بلکه قبل از اینکه کاربران عزیز سایت ما بخواهند هزینه سنگینی برای آموزش کامفار بپردازند توجهشان را به جزوه آموزش نرم افزار کامفار pdf که توسط وبسایت کانون مشاوران برای کاربران ویژه ی سایت در نظر گرفته شده جلب میکنیم. ما این کتاب آموزش نرم افزار کامفار را که 38 صفحه است با دانلود نرم افزار کامفار البته دموی نرم افزار در یک فایل زیپ به کاربران ویژه ی سایت تقدیم میکنیم .امیدواریم مطالعه ی این کتاب و تمرین سرفصل های کتاب در دموی نرم افزار کامفار شما کاربر گرامی را از صرف هزینه های گزاف کلاسها و دوره آموزش نرم افزار کامفار بینیاز نماید.

جهت دانلود سایر طرحهای زود بازده ویژه وبسایت اینجا کلیک نمایید .
جهت سفارش طرح توجیهی بانکی با گزارش گیری کامفار 3 و ضمانت پشتیبانی از طرح اینجا کلیک نمایید.
جهت واردات ماشین آلات و خط تولید هر کدام از طرحهای کسب و کار زیر از چین و یا اروپا اینجا کلیک کنید.
در صورتی که بازرگان هستین و قصد واردات هر نوع کالا ، تکنولوژی یا ماده اولیه از چین یا اروپا را دارید اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه ی مقالات بازرگانی بین الملل اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود رایگان طرحهای زود بازده وزارت تعاون اینجا کلیک نمایید.


{phocadownload view=file|id=2|text=کتابچه آموزش کامفار|target=s}

دانلود طرح توجیهی : کاملترین بانک طرحهای زود بازده ایران - 4.3 out of 5 based on 4 votes

کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران در اقدامی بی سابقه اقدام به ارائه ی کاملترین مجموعه ی طرحهای توجیهی تیپ به کاربران عضو سایت نموده است.جهت دانلود این ایده های نو سرمایه گذاری و استفاده از فایلهای موجود در پکیجها حتما عضو سایت شده و یکی از اکانتها را تهیه نمایید. دسته بندی و ارائه ی نزدیک به 2000 عنوان طرح سرمایه گذاری منتخب و گلچین شده در وبسایت توسط تیم کانون مشاوران با نیت کمک به صنعت ، کارآفرینی و ترویج فرهنگ سرمایه گذاری و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تحقق اهداف کلان اقتصادی ایران انجام گرفته است. هدف اصلی از ارائه ی این مجموعه مطالعات امکانسنجی جلوگیری از سوء استفاده ی افراد و شرکتهای نامعتبر و سودجو از این طرحهای تجاری و فروش آنها به متقاضیان و سرمایه گذاران محترم کشور به عنوان طرح توجیهی بانکی میباشد.لازم به ذکر میباشد که بیزنس پلن های ویژه ی سایت که برای کاربرای عضو در نظر گرفته شده دارای کیفیتی بسیار بالاتر از طرح های توجیهی وزارت تعاون میباشند که در همین سایت و در سایت های دیگر به رایگان برای دانلود قرار داده شده اند.هر کدام از طرح های ویژه میتواند یک ایده نو سرمایه گذاری باشد که با مطالعه ی آن میتوانید با محتوای این ایده ی نو سرمایه گذاری آشنا شوید.
در ذیل این متن به کاربرد های این محموعه از طرحهای کسب و کار اشاره خواهد شد ولی پیش از آن توجه مخاطبان عزیز و محترم این مطلب رو به این نکته جلب مینماییم که این طرحهای زود بازده اقتصادی  و همینطور طرحهای زود بازده رایگان وزارت تعاون همگی فقط به عنوان طرح تجاری تیپ و به منظور استفاده مطالعاتی و آشنایی بیشتر عزیزان با فرصتهای سرمایه گذاری و طرحهای اقتصادی سودآور مناسب میباشد و استفاده از این طرحهای کارآفرینی یا حتی نسخه ی به روز شده ی این طرح های تجاری به عنوان طرح کسب و کاری که هدف آن ارائه به بانک یا ارگانهای دیگر باشد و بخواهید از آن به عنوان نقشه ی راه سرمایه گذاریتان استفاده نمایید توصیه نمیشود.  طرحهای امکان سنجی ویژه که برای کاربران عضو در سایت قرار داده شده نسبت به طرحهای زود بازده وزارت تعاون که در وبسایت ما و برخی سایتهای دیگر به رایگان برای دانلود قرارداده شده دارای کیفیت و حجم اطلاعات بسیار بالاتری میباشند و همه ی فایلها اورجینال و تست شده بوده و سلامت آن توسط کانون تضمین میشود.
توصیه ی ما این است که در صورتی که در مرحله ی جمع آوری اطلاعات هستید یا نسبت به راه اندازی کسب و کاری تردید دارید و یا میخواهید با هزاران ایده نو سرمایه گذاری آشنا شوید حتما این طرح ها را دانلود کرده و با دقت مطالعه نمایید اما در صورتی که تصمیم دارید کسب و کاری راه اندازی کنید و یا به یک طرح توجیهی کامل و با رعایت تمامی استانداردها و اخذ تمامی استعلام ها و همینطور با گزارش گیری نرم افزار کامفار 3 دارید حتما با تلفنهای ما تماس گرفته یا در تگرام به ما پیام دهید و شرایط را جویا شوید.
و اما مزایای این طرحهای کسب و کار چیست؟
:: تاریخ نگارش هر طرح زود بازده بین سالهای 86 تا 92 میباشد بنابراین در عین اینکه از نظر آمار و ارقام مناسب ارائه به بانک نیستند ولی برای کسب اطلاعات اولیه نسبت به یک فرصت سرمایه گذاری بسیار مناسب میباشند.
:: تعداد صفحات هر طرح کسب و کار معمولا بالای 30 صفحه و بعضا تا 150 صفحه و حتی بیشتر میباشد .این طرح های امکان سنجی میتواند به شما در مورد قیمت خط تولید طرحها ، حدود تقریبی سرمایه گذاری و برسی تقریبی بازار ، آشنایی با خطوط تولید ، آشنایی با فرایند تولید ، آشنایی با نقات ضعف و قوت یک سرمایه گذاری ، آشنایی با ماهیت یک محصول و بعضا کد کالا و تعرفه های گمرکی آن کالا درک مناسبی بدهد.
کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران که از سال 1385 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ی نگارش طرحهای توحیهی و مطالعات امکانسنجی آغاز کرده و تا کنون در کنار سرمایه گذاران محترم بوده و تنها مرکزی میباشد که تالیفات و انتشارات رسمی در زمینه ی کارآفرینی و نحوه ی تدوین طرح زودبازده دارد ، آمادگی خود را جهت تدوین طرح توجیهی با رعایت کلیه ی استاندارد ها و ضمانت دفاع از بیزنس پلن در تمامی ارگانها منجمله بانک اعلام میدارد.
جهت دانلود طرحهای توجیهی هر کدام از شاخه های صنعتی ، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.
دانلود طرحهای توجیهی صنایع بسته بندی
دانلود طرحهای توجیهی صنایع بازیافت
دانلود طرح های توجیهی صنایع دارویی و بهداشتی
دانلود طرحهای توجیهی صنایع الکترونیکی و الکتریکی
دانلود طرح های کسب و کار صنایع فلزی و ریخته گری
دانلود طرحهای کسب و کار صنایع غذایی
دانلود طرح های کسب و کار صنایع کانی و معدنی
دانلود طرح های زود بازده کشاورزی و صنایع وابسته
دانلود طرحهای زود بازده خودرو سازی و قطعه سازی
دانلود طرح های زود بازه صنایع لاستیک و پلاستیک
دانلود طرح های تجاری لوازم خانگی
دانلود طرحهای تجاری صنایع نساجی و پوشاک و چرم
دانلود ایده های نو سرمایه گذاری در صنایع پزشکی و بیمارستانی
دانلود ایده های نو سرمایه گذاری در صنایع ساختمانی
دانلود طرح های کارآفرینی صنایع نانو
دانلود طرحهای کارآفرینی صنایع سلولزی
دانلود طرح های امکان سنجی صنایع شیمیایی
دانلود طرحهای امکانسنجی صنایع شیشه و سیلیس
دانلود طرحهای اقتصادی صنایع تبدیلی و تکمیلی
دانلود طرحهای توجیهی صنایع تبدیکی خرما

دانلود طرح های توجیهی صنایع تجهیزاتی
دانلود آموزش نرم افزار کامفار 3
دانلود راهنمای کاربردی طرح توجیهی

جهت سفارش طرح توجیهی بانکی با گزارش گیری کامفار 3 و ضمانت پشتیبانی از طرح اینجا کلیک نمایید.
جهت واردات ماشین آلات و خط تولید هر کدام از طرحهای کسب و کار زیر از چین و یا اروپا اینجا کلیک کنید.
در صورتی که بازرگان هستین و قصد واردات هر نوع کالا ، تکنولوژی یا ماده اولیه از چین یا اروپا را دارید اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه ی مقالات بازرگانی بین الملل اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود رایگان طرحهای زود بازده وزارت تعاون اینجا کلیک نمایید.

تعریف طرح توجیهی و طرح امکان سنجی چیست ؟! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

طرح توجیهی چیست ؟! طرح امکان سنجی چیست ؟! چگونه طرح توجیهی بنویسیم ؟!
آیا تا کنون سعی کرده اید مراحل نوشتن طرح توجیهی را بیاموزید ؟ آیا به دنبال آموزش طرح توجیهی و فراگیری اصول نگارش طرح توجیهی بوده اید؟! مثلا نحوه نوشتن طرح توجیهی کشاورزی یا نحوه نوشتن طرح توجیهی خدمات و یا نوشتن طرح توجیهی گردشگری ؟! آیا در فضای اینترنت به دنبال راهنمای نوشتن طرح توجیهی و اصول نگارش طرح توجیهی برای نوشتن طرح کسب و کار مدتها وقت خود را صرف کرده و بعضا نتیجه ای هم نگرفته اید؟! آیا میدانستید تبلیغات بسیاری از سایتها مبنی بر ارائه ی فرم خام طرح توجیهی فقط حیله ی تبلیغاتی بوده و طرح توجیهی فرم خام مشخصی ندارد ؟؟!
برای آشنایی با فرمت طرح توجیهی باید ابتدا تعریف طرح توجیهی را بدانیم . به زبان ساده طرح توجیهی اقتصادی سلسله مطالب به هم پیوسته ای است از محاسبات پیجیده و کاملا تخصصی اقتصادی و مالی برای یک پروژه که منجر به برآورد نهایی صورتهای مالی چند سال آینده ی آن پروژه و همینطور محاسبه ی شاخصه های مالی نظیر نقطه ی سر به سر و دوره ی بازگشت سرمایه و نرخ بازگشت سرمایه و موارد دیگر میشود .حصول این نتایج در نهایت باعث میشود که بعد از نوشتن گزارش توجیهی بدانیم که آیا پروژه دارای توجیه اقتصادی بوده یا نه؟!!
حال ببینیم امکان سنجی چیست ؟
امکان سنجی به زبان ساده تخمین میزان سهم قابل حصول از بازار برای پروژه است بدین معنا که با محاسبات مالی و با استفاده از استعلامات دقیق میزان واردات و صادرات و همینطور میزان تولید محصول یا خدمت مورد نظر در طی چند سال برآورد گردیده و در نهایت به برآوردی از میزان مصرف محصول یا نیاز کشور به محصول در چند سال آینده خواهد رسید که متعاقبا در صورتی که میزان نیاز قابل توجهی برای کشور موجود باشد میتوان گفت توجیه بازار صورت پذیرفته و این خروجی مطالعات امکان سنجی میباشد.
در این مطلب ما برای آشنایی شما با نحوه نوشتن طرح توجیهی و همینطور اصول نگارش طرح توجیهی بسته ی راهنمای نوشتن طرح توجیهی را فراهم دیده ایم که مشتمل بر موارد زیر میباشد
1- فرمت تدوین طرح توجیهی بانک صنعت و معدن 204 صفحه
2- راهنمای کاربردی طرح توجیهی 90 صفحه
3- روند دریافت جواز تاسیس 25 صفحه
4- شناسنامه طرحهای کسب و کار 24 صفحه
5- فرمت طرح کسب و کار 62 صفحه
6- فرمت گزارش توجیهی برای طرحهای کوچک تا 2 میلیارد ریال 29 صفحه
7- فرمت گزارش توجیهی برای طرحهای ایجادی تا 2 میلیارد ریال 25 صفحه
8- قالب طرح توجیهی 19 صفحه
که همگی در قالب یک فایل زیپ تقدیم کاربران ویژه ی سایت میگردد.


جهت سفارش طرح توجیهی بانکی با گزارش گیری کامفار 3 و ضمانت پشتیبانی از طرح اینجا کلیک نمایید.
جهت واردات ماشین آلات و خط تولید هر کدام از طرحهای کسب و کار زیر از چین و یا اروپا اینجا کلیک کنید.
در صورتی که بازرگان هستین و قصد واردات هر نوع کالا ، تکنولوژی یا ماده اولیه از چین یا اروپا را دارید اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه ی مقالات بازرگانی بین الملل اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود رایگان طرحهای زود بازده وزارت تعاون اینجا کلیک نمایید.
جهت دانلود  طرحهای زود بازده کاملتر اینجا کلیک نمایید .

{phocadownload view=file|id=1|text=فرمت طرح توجیهی|target=s}


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool