جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Packing olive oil

طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی و بسته بندی و فراوری روغن زیتون را ، می توانید از لینک های دانلود در انتهای همین صفحه دریافت نمایید .

معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی و بسته بندی و فراوری روغن زیتون

بسته بندی گیاهان دارویی :

گیاهانی که درون خود دارای مواد مؤثر گیاهی باشند ، گیاهان دارویی نام دارند . البته میزان مواد مؤثر موجود در گیاهان ، در طول فرایند کاشت و داشت و برداشت و همچنین میزان مصرف کود ها تغییر پیدا خواهد کرد . تقریبا 50 درصد از داروهایی که در بازار اروپا عرضه می شوند ، سرمنشأ گیاهی دارند . در حال حاضر علاوه بر تولید دارو ها از گیاهان دارویی برای درمان یبوست ، سرماخوردگی ، درمان تب ، آرامش اعصاب ، رفع انگل و .... استفاده می شود . گیاهان دارویی در بسته بندی هایی به اندازه 100 تا 500 گرم ، درون کیسه های پلی پروپیلن بسته بندی شده و سپس در جعبه قرار داده می شوند .

بسته بندی و فرآوری روغن زیتون :

روغن زیتون یکی از انواع روغن ها می باشد ، که از میوه زیتون گرفته می شود . تقریبا 90 درصد از زیتون های تولید شده در جهان تبدیل به روغن زیتون می شوند و فقط 10 درصد از زیتون های تولید شده به صورت خوراکی مصرف می شوند . بنابراین میزان استفاده از روغن زیتون در تمام کشور ها بالا می باشد . تقریبا 30 درصداز بازار جهانی روغن های خوراکی ، متعلق به روغن زیتون می باشد . قطعا بسته بندی و فرآوری استاندارد و مناسب روغن زیتون ، تاثیر زیادی در بازار فروش این محصول خواهد داشت .

فرایند بسته بندی و فراوری روغن زیتون جهت اجرای طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی و بسته بندی و فراوری روغن زیتون شامل مراحل زیر می باشد :

1. خردکردن زیتون
2. مالش دادن
3. آماده سازی خمیر
4. پرس کردن خمیر
5. توده روغنی
6. جداسازی مایع

فرایند بسته بندی گیاهان دارویی جهت اجرای طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی و بسته بندی و فراوری روغن زیتون به شرح زیر می باشد :

برای بسته بندی گیاهان دارویی به دو روش سنتی و نیمه صنعتی عمل می شود . در روش سنتی ابتدا گیاهان دارویی جمع آوری می شوند ، سپس خشک شده و بسته بندی می شوند . در روش نیمه صنعتی ابتدا گیاهان دارویی جمع آوری می شوند . سپس گیاه را پاک کرده و آن ها را شستشو می دهند . در مرحله بعد گیاهان را خشک می کنند . در نهایت گیاهان را بسته بندی می کنند .

مواد اولیه مورد نیاز بسته بندی گیاهان داریی جهت اجرای طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی و بسته بندی و فراوری روغن زیتون عبارتند از :

• گل ها و گیاهان دارویی تازه
• ورق PP شفاف
• جعبه چاپ شده
• کارتن 3 لایه

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه بسته بندی و فرآوری روغن زیتون

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید چای از برگ درخت زیتون
:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید اسانس های گیاهی

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool