جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Packaged Brain Walnut

طرح توجیهی سورت و بسته بندی کشمش و فراوری و بسته بندی مغز گردو را می توانید از لینک های دانلود در انتهای همین صفحه دریافت نمایید .

معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی کشمش و فراوری و بسته بندی مغز گردو

سورت و بسته بندی کشمش :

همانگونه که می دانید کشمش پس از خشک کردن و فراوری انگور تولید می شود . کشمش دارای طول عمر بالایی بوده و برای بسته بندی آن به محصولات پیچیده ای نیاز نیست . البته برای بسته بندی کشمش ، باید کشمش ها بررسی شوند و طبق استاندارد ملی شماره 17 ، عاری از کرم خوردگی ، سنگ ریزه ، حشره و ... باشد . به علاوه حداکثر حجم کشمش های شکرک زده حداکثر 15 درصد ، کشمش های لهیده 5 درصد ، کشمش های نارس 2.5 درصد ، کشمش دم دار 10 درصد ، کشمش آفت زده 3 درصد و کشمش دانه دار یک درصد می باشد و در صورت بیشتر شدن از حداکثر مقدار های ذکر شده ، کشمش بسته بندی شده استاندارد نمی باشد . با توجه به آفت زدگی ، رطوبت اضافه ، کشمش های دانه دار و ... کشمش ها درجه بندی می شوند . کشمشی که دارای نمره مثبت بیشتر از 93 باشد ، کشمش عالی نام دارد . کشمش ها معمولا در بسته بندی های 250 گرمی و 500 گرمی بسته بندی می شوند . البته برخی از بسته بندی های کشمش در جعبه های 10 و یا 12.5 کیلوگرمی می باشد که ، با توجه به نیاز مشتریان در بازار عرضه می شود .

فراوری و بسته بندی مغز گردو :

گردو یکی از مواد غذایی می باشد که ، سرشار از خواص گوناگون می باشد . عمده کاربرد مغز گردو در صنایع غذایی و خشکبار می باشد . گردو پس از فرآوری به دو دسته درجه یک و فسنجانی تقسیم می شود . گردوی درجه یک معمولا برای صبحانه ، در تولید آجیل ها و به عنوان تنقلات استفاده می شود . گردوی فسنجانی هم در پخت انواع غذا ها ، از جمله خورشت فسنجان و ... دارای کاربرد می باشد . فراوری و بسته بندی گردو ، سبب ارائه مغز گردوی با کیفیت و استاندارد در بازار می شود .

فرایند فراوری و بسته بندی مغز گردو جهت اجرای طرح توجیهی سورت و بسته بندی کشمش و فراوری و بسته بندی مغز گردو به شرح زیر می باشد :

ابتدا با استفاده از دستگاه پوست کن ، پوست گردو ها گرفته می شود . سپس مغز گردوی تولید شده به واحد بسته بندی انتقال داده می شود . در خط تولید بسته بندی ، ابتدا گرد و غبار و ناخالصی های گردو جدا می شود . سپس گردو ها دسته بندی می شوند . در نهایت عملیات توزین و بسته بندی مغز گردو ها انجام می شود .

فرایند سورتینگ و بسته بندی کشمش جهت اجرای طرح توجیهی سورت و بسته بندی کشمش و فراوری و بسته بندی مغز گردو شامل مراحل زیر می باشد :

1. بوجاری مقدماتی
2. شستشو
3. گوگرد زنی
4. خشک کردن
5. غربال کردن ، طبقه بندی و سورتینگ
6. بسته بندی
7. انبارش

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه سورت و بسته بندی کشمش
:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه فراوری و بسته بندی مغز گردو

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی زودبازده کشت انگور ارگانیک
:: دانلود طرح توجیهی احداث باغ گردو

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool