جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی استخراج بیت کوین سال 1400 + Word + Pdf - 1.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

bitcoin farm

جهت سفارش طرح توجیهی استخراج بیت کوین با آپدیت سال 1400 و با فرمت Word و Pdf و با نرم افزار کامفار به همراه مشاوره های اداری و بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و با ما تماس بگیرید .


معرفی طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال 


بیت کوین ، لایت کوین ، زی کش ، دش ، ریپل ، هیدرا هش گراف ، اتریوم و .... ، واحد های پولی دیجیتال می باشد ، که اداره و کنترل آن ها به وسیله دولت و یا بانک انجام نمی شود . بیت کوین را افراد استخراج کننده بدست می آورند . کسانی که استخراج کننده بیت کوین می باشند ، دارای سخت افزار و کامپیوتر های مشخصی می باشند .

این افراد معامله هایی را در ازای بیت کوین های بدست آورده ، انجام خواهند داد . ماینر ها یا استخراج کننده های بیت کوین ، در ازای بیت کوینی که دریافت می کنند ، سبب افزایش امنیت شبکه خواهند شد . بیت کوین در حال حاضر قدیمی ترین ، گران ترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال به حساب می آید .

استخراج بیت کوین درصورتی سود بسیار زیادی دارد ، که برق ارزان قیمت و همچنین سخت افزار های مناسب استخراج آن وجود داشته باشد . در حال حاضر کشورهای چین و ایران دارای ارزان ترین برق بوده و بیشتر بیت کوین ماینر های موجود در جهان را دارند ، البته اخیرا وزارت نیرو تعرفه برق را برای ماینر های بیت کوین و ارزهای دیجیتال افزایش داده است و به تعرفه برق صادراتی رسانده است.

در گذشته افراد می توانستند با پردازنده رایانه های خود بیت کوین استخراج نمایند ، اما امروزه تراشه های مخصوص که ای سیک نام دارند ، جهت استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال طراحی شده است که بسیار مقرون به صرفه تر از روش های سنتی ماینینگ می باشند.


فارم ماینینگ بیت کوین چیست ؟


فارم ماینر اتاق ، زیرزمین یا انباری می باشد ، که دارای چندین دستگاه سیک و GPU بوده که در حال ماین کردن ارزهای دیجیتال میباشند . همچنین برای خنک کردن فارم های ماینینگ بیت کوین ، باید فن های قوی و با طول عمر بالا در محل نصب شده و دائما تحت کنترل باشند . چرا که توقف کار این فن ها ، حتی برای مدت کوتاهی ، میتواند خسارات جبران ناپذیری به فارم وارد نموده و باعث از دست رفتن تجهیزات ماینینگ و یا حتی آتش سوزی در فارم شود


روش استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد


برای استخراج به صرفه بیت کوین ، ابتدا باید یک دستگاه ای سیک مناسب ، جهت استخراج بیت کوین خریداری نمایید . در مرحله بعد باید کیف پول بیت کوین را نصب نمایید . سپس باید به دستگاه استخر استخراج بیت کوین متصل شده و شروع به استخراج بیت کوین نمایید .

در حال حاضر شرکت های زیادی دستگاه استخراج بیت کوین را تولید و عرضه می کنند . شرکت بیت مین که دستگاه استخراج تولیدی آن Antminer نام دارد ، بزرگترین و معروف ترین تولیدکننده دستگاه استخراج بیت کوین در جهان می باشد .

دستگاه های استخراج بیت کوین ، در زمان های مختلف و به تعداد محدود تولید می شوند . همچنین این دستگاه اول به قیمت پایین پیش فروش شده و سپس به قیمت بالاتر در بازار ارائه می شوند . به همین جهت در هنگام خرید دستگاه باید به تمام جزئیات دقت نمایید ، که محاسبات سود شما دچار مشکل نشود.


نکات قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشند


 

هنگام خرید دستگاه استخراج بیت کوین به میزان هش آن توجه نمایید . هرقدر که میزان هش تولید شده در ثانیه بیشتر باشد ، درآمد شما بیشتر خواهد شد .

توجه داشته باشید که ، در کشور ما استفاده از برق صنعتی و یارانه ای ، برای کار غیر صنعتی جرم محسوب شده و دارای مجازات می باشد . بنابراین در صورتی که تصمیم جدی برای احداث فارم ماینینگ بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال دارید می توانید از برق مخصوصی که وزارت نیرو صرفا جهت این امر اختصاص داده است ، استفاده نمایید .

هرقدر که میزان هش دستگاه بیشتر و مصرف برق آن کمتر باشد ، سودآوری بیشتری برای شما داشته و همچنین بازگشت سرمایه شما سریع تر انجام می شود .


سودآوری بدست آمده پس از اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد

 

برای استخراج ارز دیجیتان به حجم زیادی اینترنت نیاز نمی باشد . حدودا 100 مگ اینترنت در ماه کافی می باشد ، اما اینترنت باید دارای سرعت بالایی بوده و اصلا قطع نشود .

لازم به ذکر است که ، می توان با یک دستگاه استخراج ای سیک برای استخراج بیت کوین خریداری کرده اید ، ارز دیجیتال دیگری هم استخراج نمایید . زیرا هر کدام از ارز های دیجیتال دارای یک الگوریتم خاص هستند ، شما می توانید در دستگاه استخراج ، هر کدام از ارز ها را که می خواهید انتخاب نمایید . اما توجه داشته باشید که ، نمی توان همزمان با یک دستگاه استخراج ، دو یا چند نوع ارز دیجیتال استخراج کرد

جهت اطلاع از طرح توجیهی و هزینه و درآمد استخراج بیت کوین در سال 1400 و همینطور شرایط قانونی استخراج بیت کوین اینجا کلیک نموده و این مقاله ی بینظیر را مطالعه نمایید


نحوه استفاده از فناوری بلاک چین ، جهت اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد

 

بلاک چین یک راهکار نوین می باشد ، که دارای کاربرد های فراوانی بوده و برای هر زمینه از یک نوع بلاک چین استفاده می شود . به عنوان مثال بلاک چینی که برای استخراج بیت کوین از آن استفاده می شود ، با بلاک چین مورد استفاده جهت رهگیری مواد غذایی متفاوت می باشد . عملکرد بلاک چین ها بایکدیگر متفاوت می باشد ، اما قاعده کلی بلاک چین ها یکی می باشد .

در فناوری بلاک چین از سه اصل رمزنگاری کلید خصوصی ، یک شبکه و دفتر کل توزیع شده ، قوانین و یک انگیزه جهت متقاعد کردن کاربران برای مشارکت در تایید تراکنش ها ، حفظ امنیت شبکه و نگهداری از سوابق ، پیروی می شود .

روند اجرای اصول بلاک چین به صورتی می باشد ، که زمانی که دو فرد بخواهند از طریق اینترنت بایکدیگر ارتباط برقرار نمایند ، هر کدام از افراد دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی می باشند . کلید ها سبب ایجاد یک هویت امن و امضای دیجیتالی معتبر برای کنترل مالکان آن خواهند شد . سپس با یک شبکه توزیع امنیت بلاک چین تامین می شود . بلاک چین بیت کوین دارای شبکه بسیار بزرگ و باقدرت محاسباتی بسیار زیادی می باشد .

هر بلاک حاوی یک عدد امضای دیحیتال ، برچسب زمانی و اطلاعات می باشد ، که بین تمام افراد موجود در شبکه پخش خواهد شد . سپس برای ایجاد انگیزه در بین اعضای شبکه ، از مفهوم ماینینگ یا استخراج جهت افزایش سطح امنیت شبکه استفاده خواهد شد .

بدین طریق یک توان پردازش کامپیوتری ایجاد شده و هرکامپیوتری که بتواند پاسخ معادله ریاضی را حل نماید ، پاداش دریافت خواهد کرد . بدین طریق افراد برای دریافت پاداش ، توان پردازشی کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار خواهند داد . بدین طریق با ماینینگ بیت کوین ، از دوبار خرج کردن بیت کوین جلوگیری خواهد شد . هنگامی که یک بلاک تکمیل گردد ، به زنجیره بلاک ها متصل می شود ، که مجموع این بلاک ها ، بلاک چین نامیده خواهد شد .

جهت اطلاع از طرح توجیهی و هزینه و درآمد استخراج بیت کوین در سال 1400 و همینطور شرایط قانونی استخراج بیت کوین اینجا کلیک نموده و این مقاله ی جذاب و جامع را مطالعه نمایید .


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool