جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود رایگان بازی و امولاتور کد های تقلب بازی شینوبی 3 سگا ( نینجا اسبی ) ( دو کدتقلب اصلی )
طرح توجیهی استخراج بیت کوین سال 1400 + Word + Pdf - 3.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

bitcoin farm

جهت سفارش طرح توجیهی استخراج بیت کوین با آپدیت سال 1400 و با فرمت Word و Pdf و با نرم افزار کامفار به همراه مشاوره های اداری و بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و با ما تماس بگیرید .


معرفی طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال 


بیت کوین ، لایت کوین ، زی کش ، دش ، ریپل ، هیدرا هش گراف ، اتریوم و .... ، واحد های پولی دیجیتال می باشد ، که اداره و کنترل آن ها به وسیله دولت و یا بانک انجام نمی شود . بیت کوین را افراد استخراج کننده بدست می آورند . کسانی که استخراج کننده بیت کوین می باشند ، دارای سخت افزار و کامپیوتر های مشخصی می باشند .

این افراد معامله هایی را در ازای بیت کوین های بدست آورده ، انجام خواهند داد . ماینر ها یا استخراج کننده های بیت کوین ، در ازای بیت کوینی که دریافت می کنند ، سبب افزایش امنیت شبکه خواهند شد . بیت کوین در حال حاضر قدیمی ترین ، گران ترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال به حساب می آید .

استخراج بیت کوین درصورتی سود بسیار زیادی دارد ، که برق ارزان قیمت و همچنین سخت افزار های مناسب استخراج آن وجود داشته باشد . در حال حاضر کشورهای چین و ایران دارای ارزان ترین برق بوده و بیشتر بیت کوین ماینر های موجود در جهان را دارند ، البته اخیرا وزارت نیرو تعرفه برق را برای ماینر های بیت کوین و ارزهای دیجیتال افزایش داده است و به تعرفه برق صادراتی رسانده است.

در گذشته افراد می توانستند با پردازنده رایانه های خود بیت کوین استخراج نمایند ، اما امروزه تراشه های مخصوص که ای سیک نام دارند ، جهت استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال طراحی شده است که بسیار مقرون به صرفه تر از روش های سنتی ماینینگ می باشند.


فارم ماینینگ بیت کوین چیست ؟


فارم ماینر اتاق ، زیرزمین یا انباری می باشد ، که دارای چندین دستگاه سیک و GPU بوده که در حال ماین کردن ارزهای دیجیتال میباشند . همچنین برای خنک کردن فارم های ماینینگ بیت کوین ، باید فن های قوی و با طول عمر بالا در محل نصب شده و دائما تحت کنترل باشند . چرا که توقف کار این فن ها ، حتی برای مدت کوتاهی ، میتواند خسارات جبران ناپذیری به فارم وارد نموده و باعث از دست رفتن تجهیزات ماینینگ و یا حتی آتش سوزی در فارم شود


روش استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد


برای استخراج به صرفه بیت کوین ، ابتدا باید یک دستگاه ای سیک مناسب ، جهت استخراج بیت کوین خریداری نمایید . در مرحله بعد باید کیف پول بیت کوین را نصب نمایید . سپس باید به دستگاه استخر استخراج بیت کوین متصل شده و شروع به استخراج بیت کوین نمایید .

در حال حاضر شرکت های زیادی دستگاه استخراج بیت کوین را تولید و عرضه می کنند . شرکت بیت مین که دستگاه استخراج تولیدی آن Antminer نام دارد ، بزرگترین و معروف ترین تولیدکننده دستگاه استخراج بیت کوین در جهان می باشد .

دستگاه های استخراج بیت کوین ، در زمان های مختلف و به تعداد محدود تولید می شوند . همچنین این دستگاه اول به قیمت پایین پیش فروش شده و سپس به قیمت بالاتر در بازار ارائه می شوند . به همین جهت در هنگام خرید دستگاه باید به تمام جزئیات دقت نمایید ، که محاسبات سود شما دچار مشکل نشود.


نکات قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشند


 

هنگام خرید دستگاه استخراج بیت کوین به میزان هش آن توجه نمایید . هرقدر که میزان هش تولید شده در ثانیه بیشتر باشد ، درآمد شما بیشتر خواهد شد .

توجه داشته باشید که ، در کشور ما استفاده از برق صنعتی و یارانه ای ، برای کار غیر صنعتی جرم محسوب شده و دارای مجازات می باشد . بنابراین در صورتی که تصمیم جدی برای احداث فارم ماینینگ بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال دارید می توانید از برق مخصوصی که وزارت نیرو صرفا جهت این امر اختصاص داده است ، استفاده نمایید .

هرقدر که میزان هش دستگاه بیشتر و مصرف برق آن کمتر باشد ، سودآوری بیشتری برای شما داشته و همچنین بازگشت سرمایه شما سریع تر انجام می شود .


سودآوری بدست آمده پس از اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد

 

برای استخراج ارز دیجیتان به حجم زیادی اینترنت نیاز نمی باشد . حدودا 100 مگ اینترنت در ماه کافی می باشد ، اما اینترنت باید دارای سرعت بالایی بوده و اصلا قطع نشود .

لازم به ذکر است که ، می توان با یک دستگاه استخراج ای سیک برای استخراج بیت کوین خریداری کرده اید ، ارز دیجیتال دیگری هم استخراج نمایید . زیرا هر کدام از ارز های دیجیتال دارای یک الگوریتم خاص هستند ، شما می توانید در دستگاه استخراج ، هر کدام از ارز ها را که می خواهید انتخاب نمایید . اما توجه داشته باشید که ، نمی توان همزمان با یک دستگاه استخراج ، دو یا چند نوع ارز دیجیتال استخراج کرد

جهت اطلاع از طرح توجیهی و هزینه و درآمد استخراج بیت کوین در سال 1400 و همینطور شرایط قانونی استخراج بیت کوین اینجا کلیک نموده و این مقاله ی بینظیر را مطالعه نمایید


نحوه استفاده از فناوری بلاک چین ، جهت اجرای طرح توجیهی استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، به شرح زیر می باشد

 

بلاک چین یک راهکار نوین می باشد ، که دارای کاربرد های فراوانی بوده و برای هر زمینه از یک نوع بلاک چین استفاده می شود . به عنوان مثال بلاک چینی که برای استخراج بیت کوین از آن استفاده می شود ، با بلاک چین مورد استفاده جهت رهگیری مواد غذایی متفاوت می باشد . عملکرد بلاک چین ها بایکدیگر متفاوت می باشد ، اما قاعده کلی بلاک چین ها یکی می باشد .

در فناوری بلاک چین از سه اصل رمزنگاری کلید خصوصی ، یک شبکه و دفتر کل توزیع شده ، قوانین و یک انگیزه جهت متقاعد کردن کاربران برای مشارکت در تایید تراکنش ها ، حفظ امنیت شبکه و نگهداری از سوابق ، پیروی می شود .

روند اجرای اصول بلاک چین به صورتی می باشد ، که زمانی که دو فرد بخواهند از طریق اینترنت بایکدیگر ارتباط برقرار نمایند ، هر کدام از افراد دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی می باشند . کلید ها سبب ایجاد یک هویت امن و امضای دیجیتالی معتبر برای کنترل مالکان آن خواهند شد . سپس با یک شبکه توزیع امنیت بلاک چین تامین می شود . بلاک چین بیت کوین دارای شبکه بسیار بزرگ و باقدرت محاسباتی بسیار زیادی می باشد .

هر بلاک حاوی یک عدد امضای دیحیتال ، برچسب زمانی و اطلاعات می باشد ، که بین تمام افراد موجود در شبکه پخش خواهد شد . سپس برای ایجاد انگیزه در بین اعضای شبکه ، از مفهوم ماینینگ یا استخراج جهت افزایش سطح امنیت شبکه استفاده خواهد شد .

بدین طریق یک توان پردازش کامپیوتری ایجاد شده و هرکامپیوتری که بتواند پاسخ معادله ریاضی را حل نماید ، پاداش دریافت خواهد کرد . بدین طریق افراد برای دریافت پاداش ، توان پردازشی کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار خواهند داد . بدین طریق با ماینینگ بیت کوین ، از دوبار خرج کردن بیت کوین جلوگیری خواهد شد . هنگامی که یک بلاک تکمیل گردد ، به زنجیره بلاک ها متصل می شود ، که مجموع این بلاک ها ، بلاک چین نامیده خواهد شد .

جهت اطلاع از طرح توجیهی و هزینه و درآمد استخراج بیت کوین در سال 1400 و همینطور شرایط قانونی استخراج بیت کوین اینجا کلیک نموده و این مقاله ی جذاب و جامع را مطالعه نمایید .


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool