Universal AJAX Live Search needs the GD module enabled in your PHP runtime environment. Please consult with your System Administrator and he will enable it!
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هادانلود طرح توجیهی پمپ بنزین و گازوئیل و مجتمع بین راهی
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Electronic board

طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی را می توانید از لینک های دانلود در انتهای همین صفحه دریافت نمایید .

معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی

معرفی برد الکترونیکی یا مدار چاپی :

مدار چاپی قطعه ای می باشد که ، شامل یک برد رسانا می باشد . این برد با استفاده از مس پوشانده می شود . در واقع این مس همان سیم هایی می باشد که ، قطعات مختلف مدار را یا یکدیگر مرتبط می سازد . چون در وسایل الکترونیکی قطعات زیادی به یکدیگر وصل خواهند شد ، استفاده از سیم تقریبا غیر ممکن می باشد ، چون به مقدار زیادی سیم لازم است . به همین جهت برای ارتباط قطعات ، خطوطی روی فیبر مسی ایجاد می کنند ، برای انجام این کار ابتدا باید نقشه مدار مورد نظر را روی فیبر مدار چاپی رسم نمایند . مدار های چاپی یک لایه ، دو لایه یا چند لایه می باشند . در دنیای امروزی در همه خانه ها ، کارخانه ها و اداره جات استفاده از وسایل الکترونیکی مرسوم می باشد . لوازم الکترونیکی دارای اهمیت زیادی می باشند ، این لوازم بدون برد های مدارچاپی کار نخواهند کرد . بنابراین برد های مدارچاپی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند .

معرفی آداپتور یا مبدل الکترونیکی :

آداپتور یک نوع ترانس کاهنده می باشد که ، جریان برق متناوب شهری را به برق مستقیم تبدیل خواهد کرد . آداپتور برق شهری را که دارای ولتاژ 220 ولت می باشد ، به سه نوع 3 ، 6 و 12 ولت تقسیم خواهد کرد . کشور هایی از قبیل ژاپن ، چین ، آلمان ، جمهوری کره ، ترکیه و فرانسه از عمده تولید کنندگان آداپتور یا مبدل الکترونیکی می باشند . آداپتور یا مبدل الکترونیکی دارای کد آیسیک 31101522 و شماره تعرفه گمرکی 20/31/8504 با حقوق ورودی 30 درصد می باشد . با توجه به بررسی های انجام شده ، مشخص شد که برای تولید آداپتور باید حتما استاندارد های ملی شماره 1924 و 6768 رعایت شوند .

فرایند تولید برد الکترونیکی و مدارچاپی جهت اجرای طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی به شرح زیر می باشد :

در مرحله اول برد را در اندازه مشخص برش می دهند ، سپس برای راهنمای چاپ ، روی مدار سوراخ هایی ایجاد می شود . در مرحله بعد با استفاده از روش های لازم سطح مس برد را کاملا تمیز کرده و جلا می دهند . در مرحله بعد با استفاده از چاپ اسکرین ، تصویر های موجود در هادی های روی فیلم artwork در روی برد منتقل خواهد شد . بدین صورت همه هادی های موجود در مدار با جوهری مخصوص پوشیده خواهد شد . سپس جوهر یا رنگ با استفاده از اشعه ماوراء بنفش خشک خواهد شد . در مرحله بعد سایر قسمت های بدون رنگ مس ، توسط حلال های مخصوص حل شده و سایر حلال ها که باقی می مانند ، از سطح برد مسی شسته و تمیز خواهد شد . سپس رنگ سفید روی مدار با استفاده از حلال های مخصوص پاک می شود ، پس از انجام بازرسی روی برد که اسید کاری شده است ، با استفاده از ماده مقام به لحیم کاری که به رنگ سبز است ، تمام سطح برد را به جز قسمت هایی که قرار است لحیم کاری شوند ، می پوشانند . سپس این رنگ با استفاده از اشعه ماوراء بنفش خشک خواهد شد . در مرحله بعد با استفاده از دریل یا قالب پانچ ، برد سوراخکاری خواهد شد . سپس برد را تمیز می کنند ، که قابلیت لحیم کاری خود را بازیابد . در مرحله بعد ابتدا برد را خشک کرده ، سپس آن را درون یک ماده مخصوص فرو می برند ، بدین طریق یک لایه نازک روی مدار ایجاد می شود . در مرحله پایانی دور برد برش داده شده و بازرسی نهایی بر روی آن انجام می شود .

فرایند تولید آداپتور یا مبدل الکترونیکی جهت اجرای طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی :

ابتدا با استفاده از دستگاه تزریق 150 گرمی ، قطعات پلاستیکی آداپتور که شامل قرقره بدنه زیر و رو آداپتور می باشند ، ساخته می شوند . در مرحله بعد با استفاده از گیوتین ، ورق های دینامو و سایر نوار ها برش داده می شوند . سپس ورقه های تولید شده ، با استفاده از پرس 10 تن به شکل مورد نظر در می آیند . در مرحله بعد با استفاده از بوبین پیچ و در طی 4 مرحله سیم پیچی اولیه و ثانویه انجام می شود . در مرحله بعد با استفاده از پرس ضربه ای 10 تن و قالب دو ایستگاه ، هسته های I و E شکل تولید خواهند شد . در مرحله بعد قطعات تولید شده مونتاژ و بازرسی می شوند . در نهایت محصول تولید شده بازرسی خواهد شد .

مواد اولیه مورد نیاز تولید برد مدار چاپی جهت اجرای طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی :

• فیبر یک رو مس
• فیبر دو رو مس
• رنگ سفید
• ماسک لحیم کاری
• لاک محافظ
• پرکلروفر
• سود سوز آور
• تینر رنگ ضد اسید
• تینر رنگ محافظ قلع
• تینر معمولی
• توری
• مواد حساس کننده
• مته
• چربی گیر سیستم متالیزه

مواد اولیه مورد نیاز تولید آداپتور جهت اجرای طرح توجیهی برد الکترونیکی و مدارچاپی و تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی :

• ورق
• پلی آمید
• پلی پروپیلن
• سیم لاکی
• یکسو کننده
• کلید
• محافظ سیم
• پیچ و مهره
• جعبه
• کارتن
• سیم لاکی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید برد الکترونیکی و مدارچاپی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید انتخاب کننده اتوماتیک

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کیبورد کامپیوتر یا صفحه کلید کامپیوتر

لینک های کمکی :

:: تدوین طرح توجیهی کاملا اختصاصی با نرم افزار کامفار 3 با مهر مورد تایید بانکها
:: دانلود بانک جامع طرح های توجیهی در تمام شاخه های صنعتی با طبقه بندی میکرو
:: دانلود یک مجموعه ی بینظیر طرح توجیهی در شاخه ی کشاورزی و دامپروری و همینطور کشت و صنعت
:: مجموعه ی بسیار جامع و تکرار نشدنی از طرح های توجیهی گردشگری و جهانگردی و بوم گردی و ایرانگردی و کسب و کارهای خانگی
:: آشنایی با مفهوم طرح توجیهی و طرح امکان سنجی با بیانی ساده
:: آشنایی با سامانه ی کارا و وام روستایی و وام اشتغال فراگیر
:: آشنایی با نرم افزار کامفار ( نرم افزار تخصصی نوشتن طرح توجیهی )

:: ما مقالات و پایان نامه های شما را منتشر میکنیم !

:: دانلود طرحهای توجیهی تیپ رایگان :
:: لیست طرحهای توجیهی صنعتی ( جهت دانلود کلیک فرمایید )
:: لیست طرحهای توجیهی کشاورزی دامپروری دامداری ( جهت دانلود کلیک فرمایید )
:: لیست طرحهای توجیهی خدماتی جهانگردی گردشگری ( جهت دانلود کلیک فرمایید )
:: لیست طرحهای توجیهی معدنی ( جهت دانلود کلیک فرمایید )

 :: در صورتی که بازرگان هستید یا به واردات و صادرات علاقه مند هستید این مطالب نیز احتمالا برای شما جذاب هستند :

:: 3 نکته ی حیاتی در تجارت و واردات از چین
:: کدام شهر های چین برای خرید و واردات مناسبترند !
:: کیفیت کالای چینی خوب است یا بد ؟ مسئله این است !
:: خدمات بازرگانی ما برای واردات از چین و اتحادیه اروپا
:: مقالات بازرگانی کاربردی در حوزه تجارت و خرید خارجی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool