جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Brass gas valves

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید شیرآلات برنجی گاز رسانی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

شیرآلات برنجی گاز رسانی نوعی خاص از شیرآلات به شمار می آیند ، که از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان قطع و وصل کننده جریان گاز مورد استفاده قرار می گیرند .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج


محصولات مورد نظر طرح حاضر ، تولید قطعات برنجی می باشد . این قطعات به صورت شیرآلات و قطعات مورد استفاده در گازرسانی انتخاب شده است . شیرآلات گاز رسانی نوعی خاص از شیرآلات به شمار می آیند که از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان قطع و وصل کننده جریان گاز مورد استفاده قرار می گیرند .

از نقطه نظر تنوع ، قطعات و شیرآلات گازی به گروه های زیر طبقه بندی می گردند :

• شیر ربع گرد در اندازه های مختلف
• شیر دستی وسایل گاز سوز
• شیرهای کنترل چند کاره وسایل گاز سوز
• قطعات و اتصالات

هر کدام از شیرآلات فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند .
شیرآلات گازرسانی ، بعنوان محصولات مورد استفاده برای کنترل جریان گاز می باشد و از آنجاییکه کلاس شیرآلات مورد مطالعه طرح ، نوع خانگی می باشد لذا مورد مصرف این محصولات نیز در گاز رسانی خانگی خواهد بود .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج :

با مراجعه به فهرست استانداردهای تدوین شده موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، شماره استانداردهای ملی 3664 و 4027 و 1222 ( استاندارد اجباری ) برای محصول مورد مطالعه استخراج شده است . رعایت استاندارد فوق برای کلیه تولید کنندگان الزامی می باشد همچنین استاندارد جهانی 2779 BS نیز در ارتباط با محصول مورد مطالعه موجود می باشد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج


محصول مورد مطالعه در گازرسانی و لوله کشی آن دارای کاربرد هستند . از این رو کشورهایی که در آنها گاز شهری در مقیاس بالا وجود دارد ، می توانند بعنوان کشورهای مطرح در تولید و مصرف این تجهیزات تلقی گردند . از اینرو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در بسیاری از کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالایی به نسبت سا یر کشورهای جهان برخوردار می باشد . کشور آمریکا ، ژاپن ، ایتالیا و آلمان از کشورهای مطرح در تولید و مصرف محصولات مورد مطالعه محسوب می گردند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج


شرایط واردات محصول

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی برای واردات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی ( 55 درصد مربوط به شیر ربع گرد در کلیه اندازه ها ، 40 درصد مربوط به شیر دستی وسایل گاز سوز ، 15 درصد مربوط به شیرهای کنترل چند کاره وسایل گاز سوز و 60 درصد هم مربوط به شیرهای کنترل چند کاره وسایل گاز سوز ) می باشد امکان واردات وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج


در شرایط کنونی مسیله سوخت در کشورمان و حتی در جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . سوخت مورد استفاده منازل و کارخانجات در کشور ما نفت ، گازوییل و گاز است .

در سال های اخیر سیاست دولت بر کاهش مصرف سوخت های ما یع و جایگزینی آن با سوخت گاز قرار دارد و روی همین امر گاز رسانی در سال های گذشته از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده است و مطابق شواهد موجود ، این رشد چشمگیر در سال های آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد .

توسعه گازرسانی مستلزم توسعه صنعت تولید تجهیزات مورد استفاده در گازرسانی می باشد . طرح حاضر تولیدکننده تجهیزات فوق الذکر می باشد و لذا با توجه بر اهمیت گاز رسانی در کشور و به دنبال آن ارزش تجهیزات سازی برای گازرسانی ، طرح حاضر را نیز از اهمیت بالا برخوردار ساخته است .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج

ذوب شمش روی در کوره :

مواد اولیه تولید قطعات به روش دایکاست ، شمش روی است . این شمش عموماً دارای آلیاژ مورد نظر قطعه نهایی است و بسیار به ندرت قطعه ساز اقدام به آلیاژ سازی می نماید . شمش از بازار تهیه شده و به وسیله کوره هایی با حرارت 16000- 1500 درجه سانتیگراد ذوب می گردد .

انتقال مذاب روی به ماشین دایکست :

روی پس از ذوب به وسیله کارگر به دستگاه دایکاست منتقل می شود تا در این ماشین به داخل قالب تزریق گردد .

پرس ( تزریق ) روی مذاب به داخل قالب :

فلز مذاب به وسیله فشار پرس به داخل قالب رانده می شود . گردش آب در قالب سبب انجماد و سرد شدن مذاب و در نهایت تولید قطعه مورد نظر می گردد .

خارج کردن قطعه از قالب و تریم آن :

پس از انجماد و سرد شدن مذاب در داخل قالب ، به وسیله سیستم پران قطعه از قالب می گردد . این قطعات جمع آوری شده و قسمت های زاید که شامل راهگاه ها و گلویی ها می باشد از قطعه اصلی جدا می شود ( تریم کردن قطعه )

ماشینکاری :

قطعات ریختگری شده عموماً به لحاظ ابعادی و صافی سطح از وضعیت مورد انتظار برخوردار نمی باشند . از اینرو لازم است محل های مورد نظر قطعه ماشینکاری و به صافی و دقت ابعادی مورد نیاز رسانده شود . پس از پایان مرحله ماشینکاری قطعه جهت ارایه به بازار آماده است .

مونتاژ قطعات :

علاوه بر قطعات ریختگری شده ، عموماً قطعات دیگری مانند دسته ، توپی و غیره روی شیر وجود دارد که این قطعات در انتها روی شیر مونتاژ می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج

• کوره ذوب برنج با دمای °1500c
• دستگاه دایکاست برنج با تناژ 200 تن
• ماشین تراش
• ماشین فرز
• ماشین مته
• ماشین سنگ
• ماشین برش زواید

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید تولید شیرآلات گاز از شمش برنج

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارایه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool