جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نانوطرح توجیهی تولید نانو تیوب سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش سال 1400 - 4.0 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

wire

جهت سفارش طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی کشش مفتولی ( تولید مفتول و سیم از طریق کشش ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

صنعت مفتول به عنوان یکی از صنایع مادر ، تامین کننده بسیاری از مواد اولیه واسطه ای صنایع مختلف کشور ، از جمله لوازم خانگی ( یخچال سازی ، ساخت اجاق گاز و ... ) صنایع کابل سازی و انواع مصارف ساختمانی و ... می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش


صنعت مفتول به عنوان یکی از صنایع مادر ، تامین کننده بسیاری از مواد اولیه واسطه ای صنایع مختلف کشور از جمله لوازم خانگی ( یخچال سازی ، ساخت اجاق گاز و ... ) ، صنایع کابل سازی و انواع مصارف ساختمانی و ... می باشد . تولید مفتول از طریق کشش میلگرد صورت می گیرد ، بطوری که در این کشش قطر میلگرد کاهش پیدا کرده و پس از چند بار کشش ، به قطر کمتر رسانده می شود . قطر سیم و مفتول تولیدی از 2,0 میلی متر تا 14 میلی متر متفاوت است . مفتول های تولیدی به صورت مفتول آهن نرم و سفت ، مفتول گالوانیزه و مسوار است . لازم به ذکر است که در صنعت سیم و مفتول ، اقطار زیر یک میلیمتر تحت عنوان سیم و بالاتر از آن مفتول نامیده می شود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش


مفتول ها و سیم ها بعنوان محصولات مورد استفاده در نقاط محتلف صنعت دارای کاربرد هستند . ذیلا برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است :
• تولید توری و فنس
• ساخت قطعات صنعتی
• ساخت محصولات
• استفاده در ماشین ها


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در برخی کشورهای صنعتی جهان عمومیت دارد . لیکن در آمریکا ، چین ، روسیه ، اکراین ، اسپانیا و هند ، میزان تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش


با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد. لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 20 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .
همچنین محدودیت خاصی جهت صادرات محصول مورد نظر وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش


صنایع فلزات پایه با توجه بر موارد کاربرد وسیع آن در صنعت ، در ردیف کالاهای اساسی قرار می گیرد . از این رو اهمیت آن نیز در سطح کالاهای استراتژیک می باشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش

در طرح حاضر هدف تولید انواع سیم و مفتول از قطر 2,0 تا 14 میلی متر می باشد .

کشش میلگرد از میان قالب الماسه ماده اولیه تولید سیم و مفتول ، میلگرد فولادی است . میلگرد فوق از میان قالب الماسه بصورت سرد کشیده می شود و این کشش در چند مرحله انجام شده و میلگرد به سیم یا مفتول تبدیل می گردد . لازم به ذکر است که در برخی فرایندهای کشش ، از روش گرم نیز استفاده می گردد ، ولی در طرح حاضر روش سرد مورد نظر است .

تکنولوژی مورد استفاده در تولید سیم و مفتول فلزی در مورد کلیه واحدهای تولیدی آن یکسان است و تفاوت خاصی بین تکنولوژی ها وجود ندارد . لیکن آنچه که سبب ایجاد تمایز بین قطعات تولید شده کارخانجات مختلف نسبت به همدیگر می تواند بشود ، شامل موارد زیر خواهد بود: توان مهندسی واحد تولیدی در انتخاب مواد ، دقت عمل و کیفیت ماشین بافت .

نگاهی به راندمان تولید ( درصد استفاده از ظرفیت اسمی ) در واحدهای تولیدی فعال محصول مورد مطالعه ، محصولات واسطه ای هستند ، که در صنایع مختلف و برای ساخت محصولات بسیار متنوع کاربرد دارند. بنابراین برنامه ریزی تولید واحدهای صنعتی به طور کامل تابع سیاست های خریداران محصولات مفتول و سیم و همچنین واردات و صادرات می باشد .

در جدول شماره 3 ظرفیت نصب شده تولید در کشور آورده شده است و در خصوص راندمان تولید می توان گفت که هر واحد صنعتی متناسب با توان رقابتی خود سهمی را از بازار کسب می نماید ، که در اینجا مطابق مطالعات میدانی صورت گرفته 75 درصد بر آورد شده است .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش

• خط تولید کامل کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه کشش مفتول جهت تولید انواع سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع بست های فلزی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سوزن ، کلیپس و سنجاق

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید مفتول و سیم از طریق کشش ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool