جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Five layer pipes with metal

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه با استفاده از آلومینیوم ، برای سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

لوله پنج لایه به جهت ساختار ویژه ( استفاده از پلیمر و  ورق آلومینیوم ) ، خواص فیزیکی و مکانیکی خود ، تحمل بالای فشار و دما ، برای مصارف مختلفی قابل استفاده است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه با فلز آلومینیوم


کد آیسیک محصول 2520512342 ( و کد 8 رقمی 25201762 ) از گروه ساخت محصولات از لاستیک و پلاستیک ( 25 ) و زیر گروه ساخت انواع محصولات پلاستیکی (2520 ) می باشد .

لوله های پنج لایه تحت زیر فصل تعرفه 3۹17 مقررات گمرکی ایران با عنوان لوله ، شیلنگ و لوازم و ملحقات آن ها مثال اتصالات ، زانویی ، اتصالات لوله فلانج ( Flange )از مواد پلاستیکی ، با زیر تعرفه 3۹172100 وارد و صادر می شود . شرایط ورود آن داشتن اجازه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و پرداخت 10 درصد ، حقوق ورودی و سود بازرگانی در سال 13۹5 می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه با فلز آلومینیوم


کاربرد لوله های پنج لایه به شرح زیر می باشد : لوله پنج لایه به جهت ساختار ویژه پلیمری و خواص فیزیکی و مکانیکی خود و تحمل بالای فشار و دما ، برای مصارف مختلفی قابل استفاده است. به طور کلی لوله های 5 لایه برای مصارف زیر پیشنهاد می گردند .

مصارف آبرسانی و آشامیدنی :

بر اساس تأییدیه ها و استانداردها ، لوله پنج لایه جهت استفاده در انتقال آب آشامیدنی و لوله کشی ساختمان برای مصارف آب سرد و گرم کامال مطمئن بوده و دارای استاندارد آب شرب می باشد .

کاربرد در صنایع پزشکی و بهداشتی :

از لوله پنج لایه در صنایع پزشکی ، مانند انتقال گازهای طبی یا سیستم های دیالیز و مانند آن استفاده می شود.

کاربرد صنعتی :

در کارخانه های تولید مواد شیمیایی ، که لوله های فولادی کارایی لازم را ندارند ، از این نوع لوله استفاده می گردد . همچنین در صنایع غذایی و بهداشتی ، که دمای سیال عبوری از 90 درجه سانتیگراد کمتر است نیز ، می توان از لوله پنج لایه استفاده نمود .

کاربرد در سیستم های حرارتی و برودتی :

به علت توانایی مناسب و تحمل بالای لوله های ( Pex-Al-Pex )در مقابل فشار و ترك خوردگی ، لوله پنج لایه در سیستم هایی نظیر فن کوئل ، سردخانه ، سیستم های مولد سرما ، سیستم های رادیاتور و نیز سیستم های سرمایش یا گرمایش استفاده می گردد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه با فلز آلومینیوم


برای تولید این نوع لوله ها ، در ابتدا ورق آلومینیوم روی هم دور قالب قرارگرفته و با استفاده از جوش اولتراسونیک ، جوشکاری می شوند .

پس از جوشکاری ، لایه های چسب ( محافظ ) داخلی و خارجی بر روی آلومینیوم اکسترود شده و در آخر پلی اتیلن مشبک شده ( polyethylene linked-cross ) ، بر روی لایه های چسب قرار می گیرند .

پس از این مرحله لوله توسط غلطک ها به خارج اکسترودر منتقل می شود ، بوسیله آب سرد شده و توسط ماشین Winding در طول های مختلف کلاف می گردد . تولید به روش lap-Over انجام می پذیرد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لوله های 5 لایه با فلز

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لوله های درزدار

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لوله و شیرآلات صنعتی فولادی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لوله های مسی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید لوله های پنج لایه با فلز ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool