جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی ) سال 1400 - 3.7 out of 5 based on 6 votes
امتیاز کاربر:  / 6
ضعیفعالی 

The raw key

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی کلید سازی ( تولید کلید خام ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

کلید خام قطعه ای است با شکل هندسی معین ، که در ابعاد مختلف و از جنس فلزی نسبتا مقاوم ساخته می شود . این قطعه بصورت سرد کار تولید شده و پس از مراحل تولید ، با روش های ماشینکاری جهت جفت شدن با مجموعه مقابل خود ( توپک ) عرضه می شود .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی )


کلید خام قطعه ای است با شکل هندسی معین ، که در ابعاد مختلف و از جنس فلزی نسبتا مقاوم ساخته می شود . این قطعه بصورت سرد کار تولید شده و پس از مراحل تولید با روش های ماشینکاری جهت جفت شدن با مجموعه مقابل خود ( توپک ) عرضه می شود .

کلید خام می تواند به شکل راست پروفیل یا چی پروفیل ساخته شود . منظور از راست پروفیل ، کلیدی است که ناهمواری و شیار روی ساقه آن در سمت راست آن واقع شده و چی پروفیل کلیدی است که ناهمواری و شیار روی ساقه آن در سمت چپ می باشد .

طول کلید فاصله بین نوک کلید و انتهای سر کلید است . وزن آن از حدود ۴ تا ۱۵ گرم می تواند متفاوت باشد . جنس مواد اولیه ساخت کلیدهای خام باید طوری باشد ، که در برابر سایش نسبتا مقاوم بوده و سطح صیقلی مناسبی نیز داشته باشند .

این مواد معمولا ترکیبی از آلیاژهای مختلف فلزی نظیر برنج ، آهن ، آلومینیوم ، کاپر نیکل و . . . می باشد . نوع ماده اولیه بکار گرفته شده می تواند نسبت به کاربرد ( برای ساخت کلیدهای خانگی ، اتومبیل و . . . ) و یا به توافق خریدار و تولید کننده متفاوت باشد .

لوگو با نام تجاری ( مارک ) شرکت سازنده بر روی کلیدهای خام می تواند حک شود . کلیدها پس از تولید در بسته های مقاوم که هنگام حمل و نقل از آسیب آنها ممانعت بعمل آورد بسته بندی می کردند . متداولترین نوع بسته بندی قرار دادن کلیدها به تعداد یا گرماز معین در جعبه و چیدن جعبه ها در کارتن می باشد .

لازم به ذکر است ، کلید خام قادر به باز کردن قفل نبوده و همانطور که گفته شد در واحدهای قفل سازی ، با دستگاه های مخصوص ، قسمتی از کلید خام دندانه دار می شود ، تا شرایط باز کردن قفل را داشته باشد . گفتنی است هیچ دو کلیدی ( به جز خود کلید و پلک آن ) بطور استاندارد دارای دندانه یکسانی نمی باشد .

تاریخچه : کلیدها در طی قرن ها توسعه یافته و هنوز هم در حال ارتقا و بهبود می باشند . به روایت تاریخ قفل ها و کلیدهای اولیه به شکل چوبی بوده و احتمالا ساخته و به کارگیری آن ها از سواحل دریای مدیترانه آغار شده است . قدیمی ترین کلید شناخته شده کلید مصری است ، که تخمین زده می شود بیش اتر ۴۰۰۰ سال قدمت داشته باشد .

اولین قفل پین دار سیلندری در قرن نوزدهم برای اولین بار در آمریکا ساخته شد . این فرآیند امروزه پیش پا افتاده ترین مکانیسور برای ساخت قفل و کلید است و بالاخره پروفیل های فلزی در اوایل قرن بیستم به بازار عرضه شدند و این مقدمه ای بود برای ساخت انواع مختلف کلیدها و همچنین باعث گردید نسخه برداری اتر کلیدها نیز به راحتی امکان پذیر باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی )


کلید ابزاری است که برای بکار انداختن و باز کردن انواع مختلف قفل مورد استفاده قرار می گیرد ، که انواع مختلف آن به همراه قطعات تکمیل کننده اش ، در ساختمانها ، گاو صندوقها ، چمدانها ، میزهای تحریز ، كیفها ، اتومبیلها ، موتور سیکلتها و دوچرخه ها و سایر صنایع ، بکار گرفته می شود .

در واقع کلید در زندگی مدرن امروزی و دنیای توسعه یافته یک ابزار ضروری است و در تمام نقاط دنیا نیز از جایگاه همسانی برخوردار است ، بطوریکه برای تمام مردم دنیا حمل کردن یک دسته کلید که در زندگی روزمره شان به آن نیاز دارند ، یک امر کاملا عادی است و حتی بعضا طرح های هنری و رنگی کلیدها ضمن برآورده کردن نیاز بعنوان یک وسیله زینتی نیز بکار برده می شود .

کلید خام در واقع پیش طرح یا پیش شکل کلید انواع قفل هاست ، که برای ساخت خود کلید و یا پدک های آن استفاده می شود . کلیدها بر حسب مورد استفاده به نام های مختلفی خوانده می شوند ، که متداولترین و عمومی ترین نوع آن کلیدهای خانگی است ، که خود انواع مختلفی دارد و برای درب های فلزی و چوبی حیاط ها و آپارتمان ها ، كمدها و . . . استفاده می شود . از انواع دیگر کلید می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کلیدهای اتومبیل برای باز کردن درب و روشن کردن اتومبیل ، شاه کلید ( برای بکار انداختن چند کلید دیگر) ، کلیدهای دو طرفه ( شبیه کلیدهای خانه و اتومبیل با این تفاوت که دارای دو طرف دندانه دار است) ، کلیدهای چهار طرفه با چهار طرف دندانه دار و سایر کلیدها

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کلید خام :

کلید خام ، ویژگی ها و روش های آزمون : استاندارد شماره 83017000


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید خام


تقریبا کلید خام در انواع مختلف آن از نظر جنس ، کاربرد و نحوه تولید در اکثر کشورهای صنعتی و توسعه یافته نظیر کشورهای ایتالیا ، اسپانیا ، آلمان ، سوئد ، آمریکا ، ژاپن ، چین ، کره ، تایوان و . . . ، تولید می شود و ضمن مصرف در خود کشورهای تولید کننده به سایر کشورها در سراسر جهان صادر می گردد .

با توجه به جایگاه و نقش قفل و کلید از دیر باز تا دنیای توسعه یافته و مدرن امروزی ، شاید اغراق نباشد اگر گفته شود جایی در جهان نیست که مصرف کننده این محصول نباشد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید خام :

براساس اطلاعات موجود در سالنامه آمار واردات و صادرات وزارت بازرگانی و همچنین استعلام بعمل آمده از دفتر آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران ، در سالهای گذشته از کشورهایی نظیر چین ، آلمان ، امارات متحده عربی ، ایتالیا ، برزیل ، تایوان ، ترکیه ، سنگاپور ، سوئد ، کویت و . . . ، انواع کلید به کشور وارد شده است .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی )

اصولا تكنولوژی پیچیده ای در تولید کلید وجود ندارد . حساسیت کار در خط تولید مربوط به سیستم قالب پرس می باشد که کاملا باید دقیق و تیز عمل نماید .

سپس در اثر چرخش در داخل یک ( درام ) که در واحد های تولید کلید به آنها "بشکه" خطاب می شود ، سائیده شده و قسمت های تیز آن حذف می شود . در نهایت کلید در قسمت های مختلف باید با تلرانس کمتر از10 میلیمتر تولید گردد تا براحتی از مسیر ققل عبور کرده و زبانه قفل را باز نماید .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کلید خام ( کلید سازی )

• پرس 16 تنی ضربه ای
• سیستم تغذیه ورق
• ضربه زن
• درام
• چربی گیری
• مارک زن
• سیستم آبکاری
• تزریق پلاستیک با قالب
• انواع قالب

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کلید خام
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع قوطی کنسرو | قوطی فلزی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید ریل ساچمه ای

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کلید خام ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool