جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هادانلود طرح توجیهی مجتمع گردشگری اقامتی آبشار بیشه سال 1400 + pdf + word
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Ball rails

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای 2 تکه و 3 تیکه را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

ریل ساچمه ای ٢ تیکه و ٣ تیکه محصولی می باشد ، که به منظور روان سازی حرکت کشو ها ، قفسه های متحرک در آشپزخانه ، سیستم های اداری و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد . اساس کار ریل ساچمه ای بر پایه استفاده از لغزش ساچمه ها بر بستر فلزی ریل بنیان نهاده شده است .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای


نام کالا ریل ساچمه ای ٢ تیکه و ٣ تیکه می باشد ، که جهت سهولت در حرکت رفت و برگشتی کشوها با حداقل استحکاک در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .

کالای قابل جانشین :

از آنجائی که حرکت کشوها مستلزم حرکت روان با حداقل استحکاک و سایش است ، قبل از پیدایش نسل جدید این سیستم حرکتی ( ریل ساچمه ای ) از سیستم غلطکی و ما قبل آن تنها شیار و زبانه استفاده می گردید ، که نوع غلطکی هرچند که از شیار و زبانه ارجعیت بیشتری داشته و سال ها به عنوان تجهیزات مورد استفاده در صنایع کابینت و قفسه بندی مورد استفاده قرار می گرفت .

لیکن راندمان کاری پایین تری نسبت به سیستم های ریل های ساچمه ای داراست . از این روهیچ یک از موارد فوق قابلیت رقابت با ریل های ساچمه ای را ندارند .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای


• سهولت تکنولوژی به کار رفته
• عملکرد بهتر و روانتر باز و بسته شدن کشو و کابینت
• تحمل بار و مقاومت بیشتر
• استهلاک کمتر و دوام عمر بالاتر
• امکان تامین مواد اولیه از داخل کشور


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای


از آنجائی که استراکچر اصلی ریل ساچمه ای از سه قطعه ورق ناودانی شکل از جنس st13 به ضخامت ۱ میلی متر تشکیل یافته ، نخست لازم است شیت ورق که به ابعاد ۲*۱ متر خریداری می شود .

توسط گیوتین به شکل نوارهایی به عرض گسترده ناودانی ها ( بزرگ ۶۷ میلی متر ، متوسط ۴۴ میلی متر و کوچک ۳۴ میلی متر ) با طول ۲ متر برش زده شود . بدین ترتیب از آنجائی که طول قطعات ۵۹ سانتی متر می باشد ، از هر نوار ۲ متر ی بدون هیچ گونه ضایعاتی قطعه صادر خواهد شد ، به عبارت ی در هر واحد از محصول از این ورق مساحت ۱۴۵ * ۵۰۰ میلی متر به مصرف می رسد .

که معادل ۵۷۰ گرم خواهد شد ، از طرفی ضایعات دور ریز حاصل از سر شکن حاشیه آخرین مرحله برش معادل ۱۵ گرم به ازای هر واحد محصول محاسبه می گردد ( مجموعاً ۵۸۵ گرم هر واحد محصول ) . برش نوارها با استفاده از قالب سمبه ماتریس برش که بر روی پرس ۴۰ ،۶۳ و ۲۵ تن نصب گردیده است ، طی حرکت رفت و برگشتی سمبه ،عملیات برش سوراخ ها و شکاف های انیمی صورت گرفته و همچنین از ادامه کورس یک مرحله از خمکاری لبه ها نیز انجام خواهد شد ، عملیات لب برگردان لبه فوقانی ناودانی ها ، توسط پرس ضربه ای ۱۲ تن و قالب خم مخصوص صورت خواهد گرفت .

همچنین جهت ساخت غلاف ساچمه ای که میان ناودانی کوچک و متوسط قرار گرفته و در سوراخ ها ایجاد شده در طول دیواره های جانبی محل اسقرار ساچمه های کروی شکل ( به تعداد ۱۸ عدد در هر عدد ) از ورق st13 به ضخامت ۵ .۰ میلی متر ، همانند فرآیند فوق استفاده به عمل می آید ، که با توجه به ابعاد گسترده آن ( ۳۸ * ۲۲۵ میلی متر ) وزن هر قطعه خام برش خورده از آن ۳۴ گرم و با احتساب ضایعات دور ریز معادل ۳۷ گرم محاسبه می گردد .

پس از انجام عملیات پرس کاری لازم است که قسمت های انتهایی ناودانی های متوسط و بزرگ جهت محدود سازی حرکت کشویی ها در داخل یکدیگر و عدم خروج از همدیگر ، نکزنی ( زائده داخلی ) شود ، بدین ترتیب با ایجاد زبانه های حاصل از پرس کاری به کمک پرس ضربه ای ۶ تن ، این بخش از فرآیند نیز صورت می گیرد .

قطعات ناودانی پرس کاری شده به منظور حفاظت از خوردگی و زنگ زدگی پس از بازرسی به واحد آب کاری ارسال و پس از آبکاری کروماته و بازرسی مجدد آنها ، آماده مونتاژ بر روی یکدیگر خواهند شد . ترتیب نخست غلاف ساچمه ای u شکل فلزی در داخل ناودانی متوسط قرار گرفته و پس از جاگزاری ۱۸ عدد ساچمه فولادی ۵ .۴ میلی متری در هر طرف ناودانی کوچک را که در داخل آن ترمز پلاستیکی با استفاده از میخ پرچ فولادی مونتاژ می گردد ، به کمک فیکسچر مخصوص ، با فشار داخل ناودانی متوسط جا زده می شود ، سپس قبل از مونتاژ مجموعه ریل حاضر بر روی ناودانی بزرگ ۲ عدد غلاف ساچمه ای پلاستیکی به شکل نوار که هر یک به ۵ عدد ساچمه ۵ .۴ میلی متری در فواصل ۵۴ میلی متر از یکدیگر استقرار یافته اند ، به کمک کریس در طرفین دیواره های داخلی نگه داشته و سپس با استفاده از فیکسچر مخصوص و فشار اهرمی ، ریل متوسط در داخل ریل بزرگ استقرار می یابد .

لازم به ذکر است جهت ترمز به حرکت در انتهای مسیر ، قطعه ضربه گیر لاستیکی بر روی زبانه انتهایی ناودانی بزرگ نصب می گردد . بدین ترتیب 3 عدد ریل کشویی در داخل یکدیگر با کمترین استحکاک قابل حرکت بوده و محصول پس از بازرسی به انبار انتقال می یابد . لازم به ذکر است در پروسه تولید ریل های ساچمه 2 تیکه ای عینا مراحل فوق در خصوص ناودانی کوچک و متوسط صورت خواهد گرفت .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای

• رول باز کن و برش اتوماتیک
• گیوتین ( قیچی اتوماتیک ؛ برقی گیر بکسی با عرض کارگیر ٢ .٢ متر و ضخامت برش تا ٣ میلی متر )
• پرس ضربه ای ( ٦٣ تنی کورس متغیر با سیستم کنترل و کلاچ نیوماتیکی )
• پرس ضربه ای ( ٤٠ تنی کورس متغیر با سیستم کنترل و کلاچ نیوماتیکی )
• پرس ضربه ای ( ٢٥ تنی کورس متغیر با سیستم کنترل و کلاچ نیوماتیکی )
• پرس ضربه ای ( ١٢ تنی کورس متغیر با سیستم کنترل و کلاچ نیوماتیکی )
• پرس ضربه ای ( ٦ تنی کورس متغیر با سیستم کنترل و کلاچ نیوماتیکی )
• قالب سمبه ماتریس برش ( جهت ناودانی بزرگ )
• قالب سمبه ماتریس برش ( جهت ناودانی متوسط )
• قالب سمبه ماتریس برش ( جهت ناودانی کوچک )
• قالب خم ( جهت ناودانی بزرگ )
• قالب خم ( جهت ناودانی متوسط )
• قالب خم ( جهت ناودانی کوچک )
• قالب سمبه ماتریس ( برش غلاف ساچمه ای )
• قالب خم ( جهت غلاف ساچمه ای )
• فیکسچر مونتاژ ( رومیزی دستی )
• کمپرسور هوا سیلندر پیستونی6bar-900lit/min
• پرس  دستی رومیزی ( اهرمی مکانیکی جهت پرچ )

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید ریل ساچمه ای

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کلید خام
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع قوطی کنسرو | قوطی فلزی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool