جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید شبه قیر از زباله شهری سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس سال 1400 + pdf + word - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Sewing needles and pins

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ( سوزن منگنه ) ، سوزن ته گرد ، سنجاق و كلیپس سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ( سوزن منگنه ) ، سوزن ته گرد ، سنجاق و كلیپس سال را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سوزن دوخت ، سنجاق و کلیپس قطعاتی از جنس فولاد می باشند ، که برای دوخت و نگهداری کاغذ در امور اداری و بعضا در منازل مورد استفاده قرار می گیرند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


سوزن دوخت یا سوزن منگنه :

سوزن دوخت یا منگنه قطعه ای فلزی است ، كه دو سر آن با زاویه نود درجه خم شده است و در داخل منگنه قرار می گیرد . معمولاً هر 50 یا 60 قطعه به هم چسبانده می شوند ، كه بتوان آن را داخل منگنه قرار داد . انواع مختلفی از سوزن منگنه وجود دارد ، كه متناسب با جنس و ابعاد قطعاتی كه به هم متصل می شوند مورد استفاده قرار می گیرند . برای ساخت سوزن منگنه از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود . كه در نهایت سوزن ها آبكاری مس می گردند . البته برخی دیگر از انواع سوزن ها از فلز روی ساخته می شوند .

سوزن ته گرد :

سوزن ته گرد سوزنی فولادی است ، كه ته آن گرد بوده و برای دوخت دو یا سه برگ كاغذ مورد استفاده قرار می گیرد . دوخت ایجاد شده بوسیله سوزن ته گرد معمولا از نوع باز شو است . برای ساخت سوزن ته گرد از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود . كه درنهایت سوزن ها آبكاری می گردند .

كلیپس :

كلیپس یا گیره كاغذ وسیله ای به شكل میله خمیده فلزی یا پلاستیكی می باشد ، که برای نگه داشتن ورقه های كاغذ ، مقوا و مانند آن مورد استفاده قرار می گیرد . برای ساخت كلیپس از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود ، كه در نهایت آبكاری می گردند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس به عنوان اقلامی از ملزومات اداری محسوب می گردند . ذیلا موارد مصرف عمده این محصولات ارائه شده است .

سوزن دوخت یا سوزن منگنه :

از سوزن دوخت ها برای دوخت كاغذ ، مقوا ، پلاستیك و موارد مشابه به همدیگر استفاده می شود . سوزن دوخت ها بوسیله ماشین منگنه ، برای انجام عمل دوخت مورد استفاده قرار می گیرد .

كلیپس :

كلیپس یا گیره كاغذ ، قطعه كوچكی است ، كه برای اتصال موقت و جدا شدنی چند برگ كاغذ از آن استفاده می شود .

سوزن ته گرد :

از این سوزن ها برای اتصال دو یا سه كاغذ به همدیگر استفاده می گردد . همچنین در خیاطی ها

از این سوزن ها برای حفظ بسته بندی ، اندازه گذاری و موارد دیگر استفاده می گردد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


استاندارد ملی ایران

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است ، كه استاندارد ملی شماره 3500 تدوین شده در سال 1373 در ارتباط با سوزن دوخت بوده و كلیپس و سنجاق استاندارد خاصی ندارند .

استانداردهای جهانی

استانداردهای جهانی زیر در مورد محصولات مورد مطالعه وجود دارد .

• JIS D 986
• DIN 2785


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


كشورهای عمده تولید كننده

محصولات مورد مطالعه از اندازه ریز و قیمت نسبتا پائینی برخوردار می باشند . از این رو تولید آن عمد تا در كشورهائی مانند چین كه از قیمت تمام شده كمتری به نسبت سایر كشورها برخوردار هستند ، صورت می گیرد . ذیلا فهرست كشورهای عمده تولید كننده آورده شده است .
• چین
• تایوان
• ژاپن
• هند
• تركیه

كشورهای عمده مصرف كننده

محصولات مورد مطالعه در كلیه كشورهای جهان دارای كاربرد است و تقریبا نمی توان كشوری را از این امر مستثنی كرد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس :

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات و صادرات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به شرح میزان ذكر شده در بالا ، امكان واردات وجود خواهد داشت .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس

كلیه محصولات مورد نظر توسط دستگاه های مخصوصی كه به منظور همین تولیدات ساخته شده است ، صورت می گیرد . برای سوزن دوخت ، از مفتول فولادی یك میلی متر كه یا آبكاری مس شده است و یا گالوانیزه می باشد ، استفاده می شود . به صورتی که مفتول در دستگاه سوزن دوخت شكل گیری شده و چسب زده می شود و پس از آن بسته بندی می گردد .

برای تولید سوزن ته گرد و كلیپس از مفتول فولادی نرم استفاده می شود .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس

• ماشین آلات تولید سوزن دوخت Ka-1b srtoke/min 0/57 KW
• ماشین آلات تولید سوزن دوخت Ka-2b400st/min101 kw
• ماشین آلات تولید سوزن ته گرد Us no/4 500 stmin 1/5 kw
• ماشین آلات تولید سوزن كلیپس  BK-180st/min  1/5 kw 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سوزن ، کلیپس و سنجاق

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه کشش مفتول جهت تولید انواع سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع بست های فلزی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool