طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس سال 1400 + pdf + word

Sewing needles and pins

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ( سوزن منگنه ) ، سوزن ته گرد ، سنجاق و كلیپس سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ( سوزن منگنه ) ، سوزن ته گرد ، سنجاق و كلیپس سال را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سوزن دوخت ، سنجاق و کلیپس قطعاتی از جنس فولاد می باشند ، که برای دوخت و نگهداری کاغذ در امور اداری و بعضا در منازل مورد استفاده قرار می گیرند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


سوزن دوخت یا سوزن منگنه :

سوزن دوخت یا منگنه قطعه ای فلزی است ، كه دو سر آن با زاویه نود درجه خم شده است و در داخل منگنه قرار می گیرد . معمولاً هر 50 یا 60 قطعه به هم چسبانده می شوند ، كه بتوان آن را داخل منگنه قرار داد . انواع مختلفی از سوزن منگنه وجود دارد ، كه متناسب با جنس و ابعاد قطعاتی كه به هم متصل می شوند مورد استفاده قرار می گیرند . برای ساخت سوزن منگنه از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود . كه در نهایت سوزن ها آبكاری مس می گردند . البته برخی دیگر از انواع سوزن ها از فلز روی ساخته می شوند .

سوزن ته گرد :

سوزن ته گرد سوزنی فولادی است ، كه ته آن گرد بوده و برای دوخت دو یا سه برگ كاغذ مورد استفاده قرار می گیرد . دوخت ایجاد شده بوسیله سوزن ته گرد معمولا از نوع باز شو است . برای ساخت سوزن ته گرد از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود . كه درنهایت سوزن ها آبكاری می گردند .

كلیپس :

كلیپس یا گیره كاغذ وسیله ای به شكل میله خمیده فلزی یا پلاستیكی می باشد ، که برای نگه داشتن ورقه های كاغذ ، مقوا و مانند آن مورد استفاده قرار می گیرد . برای ساخت كلیپس از مفتول فولادی زیر یك میلی متر استفاده می شود ، كه در نهایت آبكاری می گردند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس به عنوان اقلامی از ملزومات اداری محسوب می گردند . ذیلا موارد مصرف عمده این محصولات ارائه شده است .

سوزن دوخت یا سوزن منگنه :

از سوزن دوخت ها برای دوخت كاغذ ، مقوا ، پلاستیك و موارد مشابه به همدیگر استفاده می شود . سوزن دوخت ها بوسیله ماشین منگنه ، برای انجام عمل دوخت مورد استفاده قرار می گیرد .

كلیپس :

كلیپس یا گیره كاغذ ، قطعه كوچكی است ، كه برای اتصال موقت و جدا شدنی چند برگ كاغذ از آن استفاده می شود .

سوزن ته گرد :

از این سوزن ها برای اتصال دو یا سه كاغذ به همدیگر استفاده می گردد . همچنین در خیاطی ها

از این سوزن ها برای حفظ بسته بندی ، اندازه گذاری و موارد دیگر استفاده می گردد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


استاندارد ملی ایران

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است ، كه استاندارد ملی شماره 3500 تدوین شده در سال 1373 در ارتباط با سوزن دوخت بوده و كلیپس و سنجاق استاندارد خاصی ندارند .

استانداردهای جهانی

استانداردهای جهانی زیر در مورد محصولات مورد مطالعه وجود دارد .

• JIS D 986
• DIN 2785


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس


كشورهای عمده تولید كننده

محصولات مورد مطالعه از اندازه ریز و قیمت نسبتا پائینی برخوردار می باشند . از این رو تولید آن عمد تا در كشورهائی مانند چین كه از قیمت تمام شده كمتری به نسبت سایر كشورها برخوردار هستند ، صورت می گیرد . ذیلا فهرست كشورهای عمده تولید كننده آورده شده است .
• چین
• تایوان
• ژاپن
• هند
• تركیه

كشورهای عمده مصرف كننده

محصولات مورد مطالعه در كلیه كشورهای جهان دارای كاربرد است و تقریبا نمی توان كشوری را از این امر مستثنی كرد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس :

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات و صادرات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به شرح میزان ذكر شده در بالا ، امكان واردات وجود خواهد داشت .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس

كلیه محصولات مورد نظر توسط دستگاه های مخصوصی كه به منظور همین تولیدات ساخته شده است ، صورت می گیرد . برای سوزن دوخت ، از مفتول فولادی یك میلی متر كه یا آبكاری مس شده است و یا گالوانیزه می باشد ، استفاده می شود . به صورتی که مفتول در دستگاه سوزن دوخت شكل گیری شده و چسب زده می شود و پس از آن بسته بندی می گردد .

برای تولید سوزن ته گرد و كلیپس از مفتول فولادی نرم استفاده می شود .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس

• ماشین آلات تولید سوزن دوخت Ka-1b srtoke/min 0/57 KW
• ماشین آلات تولید سوزن دوخت Ka-2b400st/min101 kw
• ماشین آلات تولید سوزن ته گرد Us no/4 500 stmin 1/5 kw
• ماشین آلات تولید سوزن كلیپس  BK-180st/min  1/5 kw 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سوزن ، کلیپس و سنجاق

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه کشش مفتول جهت تولید انواع سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع بست های فلزی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سوزن دوخت ، سنجاق و كلیپس ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.