جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنعت لوازم خانگی طرح توجیهی تولید کولر آبی و کولر گازی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو سال 1400 + pdf + word - 3.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

 Car alarm

جهت تهیه طرح توجیهی تولید دزدگیر ، این صفحه را مطالعه نمایید .

اين محصول در وسايل نقليه نصب شده و جهت ايمني آنها و به عنوان خبر دهنده دزدي ، هر گونه ضربه به وسيله نقليه و يا تصادف با وسيله نقليه در هنگامي كه راننده در آن حضور ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد . در واقع دزدگير وسيله نقليه به طور غير مستقيم از به سرقت رفتن خودرو ممانعت به عمل مي آورد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


اين محصول در وسايل نقليه نصب شده و جهت ايمني آنها و به عنوان خبر دهنده دزدي ، هر گونه ضربه به وسيله نقليه و يا تصادف با وسيله نقليه در هنگامي كه راننده در آن حضور ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد .

در واقع دزدگير وسيله نقليه به طور غير مستقيم از به سرقت رفتن خودرو ممانعت به عمل مي آورد كه اين امر مي تواند با پخش آژير ، ايجاد تأخير يا جلوگيري از روشن شدن خودرو ، ارسال علائم به گيرنده نزد صاحب خودرو يا به روش ديگر وضعيت غير عادي ايجاد كند كه سارق را از سرقت منصرف نمايد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دزدگیر :

با مراجعه به فهرست استانداردهاي تدوين شده مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و سايت اين مؤسسه ، شماره استاندارد ملي ٣٣٠ ( استاندارد اجباري ) براي اين محصول استخراج شده است . رعايت استاندارد فوق براي كليه توليد كنندگان الزامي است .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


محصول مورد مطالعه جهت ايمني وسايل نقليه مورد استفاده قرار مي گيرد از اينرو مي توان گفت که توليد و مصرف آن در بسياري از کشورهاي جهان عموميت دارد اما كشورهايي كه به دليل كيفيت بالاي محصولات خود و يا به دليل قيمت مناسب آن داراي توليد بيشتري مي باشند عبارتند از آمريكا ، آلمان ، كره جنوبي و چين .

از آنجايي كه استفاده از اين محصولات رابطه مستقيمي با تعداد توليد وسايل نقليه و ميزان تقاضاي داخلي هر كشور دارد لذا كشورهاي داراي جمعيت زياد و همچنين كشورهاي پيشرفته صنعتي عمده مصرف كنندگان اين محصول مي باشند .

كشورهاي آمريكا ، انگليس ، فرانسه ، روسيه ، چين ، ژاپن و آلمان مصرف كنندگان عمده اين محصول مي باشند . لازم به ذكر است كشورهاي چين و امارات متحده عربي صادركنندگان عمده اين محصول به كشورمان هستند.


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


شرايط واردات محصول

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگاني سال ١٣٨٦ محدوديت خاصي جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکي 40 درصد امکان واردات وجود دارد .

شرايط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگاني ، جهت صادرات محصول توليدي طرح هيچگونه محدوديتي وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


قطعه سازي يکي از صنايع مادر و اساسي در هر کشور به شمار مي آيد . اين محصولات خود بعنوان کالاي مصرفي در انواع خودرو مورد استفاده قرار مي گيرند از اينرو توسعه صنعت قطعه سازي به مفهوم توسعه صنعت خودرو سازي کشور است و لذا مجموعه قطعه سازي را مي توان به عنوان يکي از محورهاي توسعه هر كشور برشمرد .

در دنياي امروز و با توجه به اينكه صنعت خودروسازي منحصر به كشور خاصي نيست لذا تكنولوژي توليد اين قطعات منحصر به كشور خاصي نبوده و اكثر كشورها با فرآيند توليد آن و كاربرد آن آشنا مي باشند . مزيت هاي نسبي کشورها از قبيل بازار ، انرژي ، هزينه ، موقعيت از نظر حمل و نقل و ساير قابليت هاي صنعتي همانند نيروي انساني آموزش ديده به همراه قابليت مالکيت و توسعه دانش فني و تکنولوژي باعث ايجاد و شکل گيري زمينه هاي صنعت خودرو در مناطق مختلف جهان هستند .

با افزايش جمعيت جهاني و به تبع آن افزايش توليد و مصرف وسايل نقليه و همچنين با توجه به اين امر كه به دنبال رشد جمعيت در دنيا ، آمارهاي مربوط به جرم و جنايت و سرقت از جمله سرقت وسايل نقليه رو به افزايش مي باشد ، لذا توجه جدي به مقوله ايمن سازي و رعايت نكات ايمني جهت جلوگيري از اين سرقتها بيش از پيش داراي اهميت مي باشد . با توجه به موارد ذكر شده مي توان به اهميت توليد اين محصول و استفاده از آن در وسايل نقليه در دنياي امروز پي برد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید دزدگیر

مراحل توليد محصول به شرح ذيل است .

١‐ برشکاری :

فيبر خام خريداری شده توسط تيغ دستی به ابعاد ٨*١٠ سانتی متر برش مي خورد .

٢‐ رنگ کاری :

برای چاپ مدار پشت فيبرها ، سيلک آماده شده را توسط فيکسچر پشت فيبر قرار داده رنگ روغن را در قالب سيلک ريخته تا به وسيله کاردک رنگ پشت فيبر منتقل شود . پس از آن فيبرها در خشک کن قرار مي گيرند تا رنگ آنها خشک شود . مدت خشک شدن٢ ساعت برآورد مي شود .

٣‐ غوطه وری در اسيد :

فيبرها در اين مرحله در وان اسيد غوطه ور مي شوند تا مس قسمتهايی که رنگ نشده پاک شود . در اين مرحله کنترل مي شود تا قطعات فيبر با يکديگر تماس نداشته باشند . براي اين منظور از شانه هايی که فيبرها در آنها چيده شده استفاده مي شود . مدت اين کار نيم ساعت مي باشد و برای پاک شدن بهتر از اسيد گرم استفاده مي شود .

٤‐ شستشو با تينر :

پشت فيبرها با برس دستی توسط تينر شسته مي شود تا رنگ آن پاک شود .

٥‐ سوراخکاری :

با دريل ستونی يا روميزی محلهای پايه ها سوراخکاری مي شود .

٦‐ چاپ سبز :

در اين مرحله محل سوراخها با لتزاستهای دايره ای پوشانده شده به قسمتهای ديگر رنگ تينری زده و بعد برای پاک شدن لتزاسها از تينر استفاده مي شود .

٧‐ لحيم کاری :

برای اين منظور ابتدا برای ظرافت و استحکام کافی اتصالات تمامی فيبر را به فلاکس آغشته کرده و بعد لحيم کاری می کنند .

٨‐ مونتاژ :

قطعات خريداری شده مانند مدارها و سيمهای اتصال روی فيبر چيده شده با قلع مذاب لحيم کاری شده و اضافه پايه قطع و قطعه با تينر و برس شسته ميشود تا فلاکس بر روی قطعات مس نماند . پس از مونتاژ قطعات کنترل مي شوند .

٩‐ بسته بندي :

وسايل پس از مونتاژ کامل در جعبه های پلاستيکی بسته بندی شده و در جعبه های مقوايی قرار می گيرند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دزدگیر

• دريل
• ماشین كمپرسور
• ماشین فيكسچر
• وان اسید گرم
• وان قلع

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دزدگیر

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دزدگیر، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool