جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو سال 1400 + pdf + word - 3.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

 Car alarm

جهت تهیه طرح توجیهی تولید دزدگیر ، این صفحه را مطالعه نمایید .

اين محصول در وسايل نقليه نصب شده و جهت ايمني آنها و به عنوان خبر دهنده دزدي ، هر گونه ضربه به وسيله نقليه و يا تصادف با وسيله نقليه در هنگامي كه راننده در آن حضور ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد . در واقع دزدگير وسيله نقليه به طور غير مستقيم از به سرقت رفتن خودرو ممانعت به عمل مي آورد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


اين محصول در وسايل نقليه نصب شده و جهت ايمني آنها و به عنوان خبر دهنده دزدي ، هر گونه ضربه به وسيله نقليه و يا تصادف با وسيله نقليه در هنگامي كه راننده در آن حضور ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد .

در واقع دزدگير وسيله نقليه به طور غير مستقيم از به سرقت رفتن خودرو ممانعت به عمل مي آورد كه اين امر مي تواند با پخش آژير ، ايجاد تأخير يا جلوگيري از روشن شدن خودرو ، ارسال علائم به گيرنده نزد صاحب خودرو يا به روش ديگر وضعيت غير عادي ايجاد كند كه سارق را از سرقت منصرف نمايد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دزدگیر :

با مراجعه به فهرست استانداردهاي تدوين شده مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و سايت اين مؤسسه ، شماره استاندارد ملي ٣٣٠ ( استاندارد اجباري ) براي اين محصول استخراج شده است . رعايت استاندارد فوق براي كليه توليد كنندگان الزامي است .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


محصول مورد مطالعه جهت ايمني وسايل نقليه مورد استفاده قرار مي گيرد از اينرو مي توان گفت که توليد و مصرف آن در بسياري از کشورهاي جهان عموميت دارد اما كشورهايي كه به دليل كيفيت بالاي محصولات خود و يا به دليل قيمت مناسب آن داراي توليد بيشتري مي باشند عبارتند از آمريكا ، آلمان ، كره جنوبي و چين .

از آنجايي كه استفاده از اين محصولات رابطه مستقيمي با تعداد توليد وسايل نقليه و ميزان تقاضاي داخلي هر كشور دارد لذا كشورهاي داراي جمعيت زياد و همچنين كشورهاي پيشرفته صنعتي عمده مصرف كنندگان اين محصول مي باشند .

كشورهاي آمريكا ، انگليس ، فرانسه ، روسيه ، چين ، ژاپن و آلمان مصرف كنندگان عمده اين محصول مي باشند . لازم به ذكر است كشورهاي چين و امارات متحده عربي صادركنندگان عمده اين محصول به كشورمان هستند.


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


شرايط واردات محصول

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگاني سال ١٣٨٦ محدوديت خاصي جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکي 40 درصد امکان واردات وجود دارد .

شرايط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگاني ، جهت صادرات محصول توليدي طرح هيچگونه محدوديتي وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دزدگیر


قطعه سازي يکي از صنايع مادر و اساسي در هر کشور به شمار مي آيد . اين محصولات خود بعنوان کالاي مصرفي در انواع خودرو مورد استفاده قرار مي گيرند از اينرو توسعه صنعت قطعه سازي به مفهوم توسعه صنعت خودرو سازي کشور است و لذا مجموعه قطعه سازي را مي توان به عنوان يکي از محورهاي توسعه هر كشور برشمرد .

در دنياي امروز و با توجه به اينكه صنعت خودروسازي منحصر به كشور خاصي نيست لذا تكنولوژي توليد اين قطعات منحصر به كشور خاصي نبوده و اكثر كشورها با فرآيند توليد آن و كاربرد آن آشنا مي باشند . مزيت هاي نسبي کشورها از قبيل بازار ، انرژي ، هزينه ، موقعيت از نظر حمل و نقل و ساير قابليت هاي صنعتي همانند نيروي انساني آموزش ديده به همراه قابليت مالکيت و توسعه دانش فني و تکنولوژي باعث ايجاد و شکل گيري زمينه هاي صنعت خودرو در مناطق مختلف جهان هستند .

با افزايش جمعيت جهاني و به تبع آن افزايش توليد و مصرف وسايل نقليه و همچنين با توجه به اين امر كه به دنبال رشد جمعيت در دنيا ، آمارهاي مربوط به جرم و جنايت و سرقت از جمله سرقت وسايل نقليه رو به افزايش مي باشد ، لذا توجه جدي به مقوله ايمن سازي و رعايت نكات ايمني جهت جلوگيري از اين سرقتها بيش از پيش داراي اهميت مي باشد . با توجه به موارد ذكر شده مي توان به اهميت توليد اين محصول و استفاده از آن در وسايل نقليه در دنياي امروز پي برد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید دزدگیر

مراحل توليد محصول به شرح ذيل است .

١‐ برشکاری :

فيبر خام خريداری شده توسط تيغ دستی به ابعاد ٨*١٠ سانتی متر برش مي خورد .

٢‐ رنگ کاری :

برای چاپ مدار پشت فيبرها ، سيلک آماده شده را توسط فيکسچر پشت فيبر قرار داده رنگ روغن را در قالب سيلک ريخته تا به وسيله کاردک رنگ پشت فيبر منتقل شود . پس از آن فيبرها در خشک کن قرار مي گيرند تا رنگ آنها خشک شود . مدت خشک شدن٢ ساعت برآورد مي شود .

٣‐ غوطه وری در اسيد :

فيبرها در اين مرحله در وان اسيد غوطه ور مي شوند تا مس قسمتهايی که رنگ نشده پاک شود . در اين مرحله کنترل مي شود تا قطعات فيبر با يکديگر تماس نداشته باشند . براي اين منظور از شانه هايی که فيبرها در آنها چيده شده استفاده مي شود . مدت اين کار نيم ساعت مي باشد و برای پاک شدن بهتر از اسيد گرم استفاده مي شود .

٤‐ شستشو با تينر :

پشت فيبرها با برس دستی توسط تينر شسته مي شود تا رنگ آن پاک شود .

٥‐ سوراخکاری :

با دريل ستونی يا روميزی محلهای پايه ها سوراخکاری مي شود .

٦‐ چاپ سبز :

در اين مرحله محل سوراخها با لتزاستهای دايره ای پوشانده شده به قسمتهای ديگر رنگ تينری زده و بعد برای پاک شدن لتزاسها از تينر استفاده مي شود .

٧‐ لحيم کاری :

برای اين منظور ابتدا برای ظرافت و استحکام کافی اتصالات تمامی فيبر را به فلاکس آغشته کرده و بعد لحيم کاری می کنند .

٨‐ مونتاژ :

قطعات خريداری شده مانند مدارها و سيمهای اتصال روی فيبر چيده شده با قلع مذاب لحيم کاری شده و اضافه پايه قطع و قطعه با تينر و برس شسته ميشود تا فلاکس بر روی قطعات مس نماند . پس از مونتاژ قطعات کنترل مي شوند .

٩‐ بسته بندي :

وسايل پس از مونتاژ کامل در جعبه های پلاستيکی بسته بندی شده و در جعبه های مقوايی قرار می گيرند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دزدگیر

• دريل
• ماشین كمپرسور
• ماشین فيكسچر
• وان اسید گرم
• وان قلع

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دزدگیر

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دزدگیر، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool