جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتمشاوره سرمایه گذاری
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

ECU 

جهت سفارش طرح توجیهی تولید سیستم کنتور الکترونیکی خودرو یا ای سی یو ( ECU ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیستم کنتور الکترونیکی خودرو ( ECU ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی سیستم کنترل الکترونیکی خودرو یا ای سی یو ( ECU )


ECU قطعه ای می باشد که ، در خودرو های انژکتوری دارای کاربرد می باشد . درواقع ECU نوعی میکرو کامپیوتر کوچک می باشد که ، وظیفه آن دریافت اطلاعات لازم به شکل زنده و همزمان از سنسور ها و ارسال فرمان به تعدادی از فرمان بر های نصب شده که روی موتور هستند و عمل کننده ها می باشد .

بدین صورت تنظیم مدت پاشش سوخت ، زمان جرقه و شرایط لازم برای به وجود آمدن احتراق درون سیلندر ها فراهم خواهد شد . ECU دارای دو حافظه موقت و دائمی می باشد .

حافظه موقت این قطعه هنگام قطع شدن برق از بین خواهد رفت . البته دوباره قابل استحصال می باشد . حافظه دائم با قطع شدن برق از بین نخواهد رفت ، اما هنگامی که حافظه دائم خراب بشود ، ECU نیز می سوزد و دیگر قابل استفاده نمی باشد .

سیستم کنترل الکترونیکی خودرو دارای کد آیسیک 31901156 و شماره تعرفه گمرکی 85362090 با حقوق ورودی 30 درصد می باشد .

برای تولید سیستم کنترل الکترونیکی خودرو باید استاندارد 6-8100 رعایت شود . در دنیای امروزی به دلیل اهمیت فراوان سیستم کنترل الکترونیکی خودرو ها ، ECU از اهمیت استراتژیک برخوردار می باشد .


مواد اولیه مورد نیاز تولید سیستم کنترل الکترونیکی خودرو یا ای سی یو ECU ، جهت اجرای طرح توجیهی سیستم کنترل الکترونیکی خودرو یا ای سی یو ECU


• شمش آلومینیوم
• پلاستیک گرید یک
• سیم روکش دار
• سیم بدون روکش
• فیبر مدارچاپی ( شامل بورد ، بایوس ، ... )
• پین های داخلی
• پین های خارجی
• پلاستیک بسته بندی
• موم پوشش فیبر
• کارتن
• لیبل

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید سیستم کنترل الکترونیکی خودرو یا ای سی یوECU

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارگاه ریخته گری قطعات خودرو با تکنولوژی بالا

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کراس آرام های کامپوزیتی

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool