جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هادانلود طرح توجیهی تعمیرگاه خودرو سال 1400 + pdf + word + کامفار
طرح توجیهی تولید لنت ترمز خودرو سال 1400 + pdf + word - 5.0 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

brake pad

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

لنت های ترمز کامپوزیتی به دلیل خواص جالب توجه آنها از جمله دوستدار محیط زیست و سلامت فردی بودن توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند این لنت های کامپوزیتی با بهره گیری از مواد پیشرفته موجب کاهش هزینه و زمان تولید شده و خواص محصول را بهبود بخشیده و فاقد مشکلات زیست محیطی می باشند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو


 

لنت ترمز قطعه ای ساخته شده از مواد اصطکاکی می باشد که با ساییده شدن به چرخ متحرک و ایجاد اصطکاک باعث توقف وسیله نقلیه می گردد . اخیراً لنت های ترمز کامپوزیتی به دلیل خواص جالب توجه آنها از جمله دوستدار محیط زیست و سلامت فردی بودن توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند . لنت های کامپوزیتی با بهره گیری از مواد پیشرفته موجب کاهش هزینه و زمان تولید شده و خواص محصول را بهبود بخشیده و فاقد مشکلات زیست محیطی می باشند . نسلهای قبل از لنت های ترمز کامپوزیتی لنتهایی هستند که از جمله مواد اولیه آنها آزبست می باشد که مشکلات زیست محیطی و بهداشتی عدیده ای را با خود به همراه دارد . تا آنجایی که مهمترین منبع ورود آزبست به هوا از طریق لنت ترمز و کلاج خودرو است . لنت های ترمز سرامیکی بسیار با دوام بوده ، حرارت را به خوبی دفع نموده ، کمترین میزان گرد ترمز را ایجاد کرده ، لرزش و صدای کمی ایجاد نموده و طول عمر روتور را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهند . مواد اولیه اصلی مورد نیاز جهت تهیه لنت ترمز سرامیکی الیاف و گرانول سرامیک ، رزین فنولیک و پودر مس می باشد .

 


فرایند تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو


ابتدا مواد اولیه که عمدتاً الیاف و پودر سرامیک ورزین فنولیک می باشند ، با یکدیگر ترکیب و مخلوط شده و وارد قسمت قالب گیری می شوند و تحت دستگاه پرس فشرده می شوند و سپس فرآیند پخت مواد ، تحت حرارت بسیا زیاد صورت می پذیرد . در نهایت پس از عملیات برش و چمفرینگ لنت ترمز کامپوزیتی تولید می شود و به قسمت بسته بندی منتقل می گردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو


دستگاه های مخلوط کن
آسیاب
قالب های مخصوص لنت ترمز کامپوزیتی
ماشین های پرس حرارتی
ماشین های بسته بندی

 


ساختمان ها و محوطه سازی مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو ، عبارتند از

• خاكبرداری و تسطیح
• دیواركشی
• آسفالت كشی و خیابان
• ایجاد فضای سبز
• سالن تولید
• انبارها
• بخش اداری
• رستوران
• آتش نشانی
• بهداری
• نگهبانی
• نماز خانه
• تاسیسات
• رختكن
• آزمایشگاه
• دستشویی
• سالن ورزش

 :: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لنت ترمز و ترمز اتومبیل

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید لنت ترمز کامپوزیتی و سرامیکی خودرو  ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool