جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع فلزیطرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج سال 1400 + pdf + word
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Cotton4

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث کارگاه پنبه پاک کنی سال 1401 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث کارگاه پنبه پاک کنی را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

در این قسمت به معرفی طرح توجیهی احداث واحد پنبه پاک کنی می پردازیم . همانطور که می دانید یکی از محصولات با ارزش در کشاورزی ، پنبه می باشد . پنبه پاک کنی به فرایند جدا کردن الیاف از وش پنبه گفته می شود . پنبه به دلیل این که دارای خاصیت جذب رطوبت است ، دارای کاربرد های زیادی می باشد .

معمولا برای تولید پوشاک از پنبه استفاده می شود . همچنین بنابراین عمده کاربرد پنبه در صنایع نساجی می باشد . پنبه دارای انواع مختلفی می باشد ، که در طرح توجیهی احداث واحد پنبه پاک کنی ذکر شده اند . پنبه پاک کنی دارای کد آیسیک 17111141 می باشد . همچنین پنبه حلاجی شده یا شانه زده دارای شماره تعرفه 52030000 با حقوق ورودی 15 درصد می باشد .

شماره استاندارد 606 برای پنبه تعریف شده است . کشور های مصر ، آمریکا ، ازبکستان و فرانسه از عمده تولید کنندگان پنبه پاک کنی می باشند . شما می توانید طرح توجیهی احداث واحد پنبه پاک کنی را از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


مواد اولیه اشاره شده در طرح توجیهی احداث کارگاه پنبه پاک کنی در ذیل آمده است :


وش پنبه
تخم پنبه


ماشین آلات کارگاه پنبه پاک کنی در ذیل آمده است :


Cotton5

سپراتور
خشک کن
کلینر
توزیع کننده
جین
لینت کلینر
کنداسور
پرس
برگ گیر
دستگاه مکنده
لنترگیر
مشعل خشک کن


نيروی انسانی لازم به منظور احداث کارگاه پنبه پاک کنی شامل موارد زیر است :


مدیر ارشد
مدیر واحد ها
پرسنل تولیدی متخصص
پرسنل تولیدی ( تکنسین )
نگهبان
کارگر ساده
خدماتی


هزینه های ثابت ( سرمایه ثابت ) مورد نیاز به منظور اجرای پروژه که در طرح توجیهی احداث کارگاه پنبه پاک کنی آمده است ، شامل موارد زیر است :

زمین
ساختمان سازی
تاسیسات
لوازم و تجهیزات اداری و خدماتی
ماشین آلات تولیدی
حق انشعاب
هزینه های قبل از بهره برداری
هزینه های پیش بینی نشده ( 5 درصد )

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارگاه پنبه پاک کنی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool