جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نانوطرح توجیهی تولید نانو تیوب سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

concrete gas

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید گاز بتن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید گاز بتن را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

گاز بتن یکی از مصالح مهم و کارآمد در صنعت ساختمان مدرن است و دارای کاربرد های متنوعی در دیوارهای جداکننده ، سقف های پوشاننده ، صفحات انعطاف پذیر پل ها ، عناصر پیش تنیده و پس تنیده و ... می باشند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گاز بتن


 

به طور عمده روش های سبک سازی ساختمان ، به دو دسته تقسیم می گردند :

1) سبک کردن اجزای باربر ساختمان

2) سبک کردن سازه ساختمان

سبک کردن سازه ساختمان ، بخش عمده ای از مباحث مربوط به سبک سازی و تکنیک های رایج در مورد دستیابی به وزن مناسب ساختمانی را در بر می گیرد ، که شامل : شناخت مصالح سبک رایج در صنعت ساختمان ( در داخل و خارج کشور ) و تکنولوژی استفاده از آن ها ، معیار های ارزیابی ، میزان کارایی این مصالح به عنوان مصالح سبک و میزان تاثیر به کار گیری مصالح نو در کاهش وزن ساختمان هزینه و زمان مورد نیاز اجرای یک ساختمان .

تعریف مصالح سبک :

مصالح سبک به مصالحی اطلاق می شود ، که وزن مخصوص آن ها از نمونه های مشابه کمتر بوده و استفاده از آن ها به کاهش وزن کلی ساختمان بیانجامد . مصالح سبک در یک تقسیم بندی کلی به سه دسته تقسیم میشوند:

1) مصالح سبک سازه ای 

2) مصالح سبک غیر سازه ای 

3) مصالح سبک سازه ای سیستم ها

به آن دسته از مصالح گفته می شود ، که در موارد سازه ای در بنا به کار برده می شوند ، به سه نوع تقسیم می شوند:

1) بتونی 

2) طبیعی 

3) صنعتی

بتن سبک :

یکی از مصالح مهم و کارآمد در صنعت ساختمان مدرن است و دارای کاربرد های متنوعی دارد . قاب های ساختمانی چند منطقه و دیوارهای جداکننده ، سقف های پوشاننده ، صفحات انعطاف پذیر پل ها ، عناصر پیش تنیده وپس تنیده و بقیه اجزا از جمله این مواد هستند . در بسیاری از موارد فرم های معماری از تلفیق شده طرح های عملکردی می تواند به آسانی و بهتر از هر مصالح دیگر ، به وسیله بتن سبک حاصل شود .

انواع بتن سبک :

در یک تقسیم بندی کلی به سه دسته زیر تقسیم می شوند :

1) بتن سبک 

2) بتن اسفنجی 

3) بتن بدون ریز دانه

به کار گیری بتن سبک به عنوان یک نوع از مصالح ساختمانی نوین ، ضمن کاهش بار مرده ساختمان ، سرعت بسیار زیادی در اجرا به وجود می آورد .

مزایای استفاده از بتن سبک سازه ای عبارتست از :

برخورداری از امتیاز سرعت در نصب ، انطباق با هر نوع نقشه ساختمانی ، وزن کم ، مقاومت زیاد و به صرفه می باشد ( بتن مصرفی در دیوار های غیر باربر ) ، مصارف تیرآهن را حذف کرده ، یا به حداقل ممکن کاهش می دهد و انرژی مصرفی اولیه آن 10 درصد آجر هم حجم خود است . ( بتن سبک سازه ای ) دارای خاصیت ویژه ای از نظر ایزولاسیون در برابر حرارت وصداست .

( بتن های عایق حرارتی ) بتن سبک را میتوان از لحاظ هدف از کاربرد آن به سه دسته کلی تقسیم کرد: 1) بتن سبک سازه ای ، 2) بتن سبک مورد مصرف در واحد ، 3) بتن غیر سازه ای ( بتن عایق بندی و جداکننده )

کاربرد بتن سازه ای سبک ، در مرحله اول مبتنی بر ملاحظات اقتصادی است . انواع بتن سازه ای سبک را می توان با توجه به روش تولید آن ها بصورت زیر طبقه بندی کرد .

بتن سبک دانه:

با استفاده از سنگ دانه های سبک و متخلخل ، که وزن مخصوص ظاهری آن ها کمتر از 2/6 می باشد . این نوع بتن به عنوان بتن دانه سبک شناخته می شود .

بتن اسفنجی :

با ایجاد حفره های بزرگ در داخل بتن با ملات بدست می آید . این حفره ها باید به وضوح از حباب های فوق العاده ریز ناشی از حباب ریز قابل تشخیص باشند . انواع مختلف این نوع بتن با اسامی بتن اسفنجی بتن متخلخل وبتن کفی یا گازی شناخته می شوند .

بتن بدون ریز دانه :

با حذف ریز دانه ها از مخلوط ، بطوری که تعداد زیادی حفره های درونی در بتن ایجاد شود ، در این موارد معمولا درشت دانه های معمولی مورد استفاده قرار میگیرند . این نوع بتن بدون ریز دانه شناخته می شود .

بتن سبک دانه :

اولین تقسیم بندی را می توان بین سنگدانه های طبیعی و مصنوعی قائل گردید . گروه اصلی سنگدانه های سبک طبیعی عبارت است ، از دیاتومه سنگ پا پوکه سنگ جوش های آتش فشانی وتوف ، به استثنای دیاتومه همه این ها دارای منشا آتش فشانی .

سنگ دانه های طبیعی :

سنگ دانه های مصنوعی ، رس ، شیل و اسلیت منبسط شده ورمیکولیت سر باره کوره ای سنگدانه کلینگر وپس مانده زغال کک .

بتن های بدست آمده از سنگ دانه های سبک به سه دسته تقسیم می شوند :

بتن سازه ای :

از رس وشیل منبسط شده و به روش خاکستر های کلوخه ای ، خاکستر بادی گندوله ای و سر بار منبسط شده ورس ، اسلیت و شیل منبسط شده بدست می آید .

بتن با مقاومت متوسط ( نیمه سازه ای ) : از پوکه سنگ ها و سنگ های آتشفشانی تولید می شود ، بتن جدا کننده بتن از پرلیت و ورمیکولیت حاصل می شود .

بتن سبک با سبکدانه پلی استایرن : نمونه موردی از سنگ دانه های سبک تولید داخل ، سنگ دانه های سبک لیکا

ویژگی های عمومی دانه های لیکا :

بافت متخلخل دانه های لیکا که از انبساط خاك رس و در نتیجه ایجاد ومحبوس شدن گازها در توده خمیری روان در دمای حدود 1200 در جه سانتی گراد به وجود می آید . از خصوصیات اساسی این دانه ها می باشد .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای این طرح توجیهی تولید گاز بتن عبارتند از


 

• ماسه

• سیمان

• پودر آلومینیوم

• آب گرم

• افزودنی ها شامل PVC و سیلیس و ...

• گاز مخصوص

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید گاز بتن


 

• سیستم درصد بندی ( Aqqreqate ) محل تحمیل ماسه میکرونیزه شده .

• سیستم حاضر کننده سیمان

• قالب های محصول به ابعاد 60cm×120×120

• دستگاه جمع آوری محصول

• جرثقیل متحرك به ظرفیت حداقل 3 تن .

• سیستم مخلوط کننده گاز

• میکسر مواد ( گروه میکسر )

• تونل متحرك ( زنجیر موتور )

• سیستم اتوماتیک و الکترونیک

• گرمکن آب

• کمپرسور هوا

• اندازه گیری و برش

• مونتاژ و راه اندازی سیستم

• مخلوط کن لرزاننده ( بونکر )

• خرد کن

• الک لرزاننده 2 طبقه

• بونکر ذخیره سازی

• سیستم حمل به بالا

• ریموت الکتریکی کنترل کننده

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید گاز بتن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید گاز بتن ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool