طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی ( pvc ) | سال 98

PVC water hose

جهت تهیه طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی ( pvc ) ، این صفحه را مطالعه نمایید . عمده کاربرد شیلنگ های PVC برای انتقال آب می باشد . در حال حاضر در اکثر منازل و واحدهای صنعتی از این نوع شیلینگ برای مصارف عمومی استفاده می شود . علاوه بر مصارف عمومی در صنایع خودروسازی و همچنین صنایع پزشکی نیز این نوع شیلنگ استفاده می گردد .

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

شیلنگ های PVC به دلیل دارا بودن خواص ویژه ، در محیط هایی که تماس با مواد شیمیایی و همچنین انعطاف پذیری و مقاومت مکانیکی بالا در محدوده دمایی گسترده مد نظر است ، مورد استفاده قرار می گیرند . علاوه بر آن به دلیل خواص زیست سازگاری این پلیمرها شیلنگ هایی از جنس PVC در کاربردهای پزشکی و داروسازی نیز کاربرد دارند .
برخی خواص فیزیکی و مکانیکی PVC استفاده شده در ساخت شیلنگ ها متفاوت است که باعث اولویت استفاده در بعضی کاربردها می شود . ولی در مجموع موارد کاربرد انواع شیلنگ های PVC تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند .
عمده کاربرد شیلنگ های PVC برای انتقال آب می باشد . در حال حاضر در اکثر منازل و واحدهای صنعتی از این نوع شیلینگ برای مصارف عمومی استفاده می شود . علاوه بر مصارف عمومی در صنایع خودروسازی و همچنین صنایع پزشکی نیز این نوع شیلنگ استفاده می گردد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

• سود آوری ، بازده و دوره برگشت مناسب سرمایه گذاری
• توانمندی متقاضی از نظر سابقه صنعتی ، نیروهای متخصص و مجرب جهت اجرا و راه اندازی و همچنین توانمندی مالی به منظور تأمین بموقع سهم آورده متقاضی و تسریع در اجرای پروژه

• بازار مصرف رو به رشد بالقوه و بالفعل مطلوب داخلی و ایجاد شرایط مناسب برای صادرات
• واردات بالای این ماده در سال های اخیر باعث خروج ارز زیادی از کشور شده است ، که در صورت تولید و جوابگوئی نیاز داخلی از خروج ارز از کشور جلوگیری می شود .

فرایند اجرای طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

تولید شیلنگ یک فرایند پیوسته بوده و تولیدکنندگان این محصول در دنیا اغلب از فرایند اکستروژن برای تولید شیلنگ استفاده می کنند . لذا فرایند انتخاب شده فرایند اکستروژن که فرایند پیوسته ای است ، می باشد . بطور کلی جهت تولید پیوسته محصولات پلیمری اغلب از روش اکستروژن استفاده می شود ، زیرا در این روش سطح اتوماسیون و کنترل بر روی دما و فشار و در عین حال شرایط محصول خروجی بالاتر می باشد و همچنین فن آوری منتخب جزء بهترین و به روزترین فناوری موجود می باشند .
به طور کلی محصولاتی با این روش قابل تولید هستند که دارای سطح مقطع پیوسته باشند . از جمله این محصولات می توان به انواع لوله ، ورق و پروفیل اشاره کرد . در این روش ماده پلیمری خام بصورت گرانول یا پودر وارد اکسترودر گردیده و پس از تبدیل شدن به حالت مذاب و هموژن شدن در طول اکسترودر ، در قالب شکل دهی شده و سپس محصول بعد از طی کردن دستگاه های پایین دست به محصولی با ابعاد و شکل نهایی مدنظر تبدیل می شود .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

سود بازرگانی این محصول در سال های گذشته معادل 35 درصد بوده است ، که در سال اخیر به 16 درصد کاهش یافته است . در ضمن واردات و صادرات این محصول دارای شرایط خاصی نمی باشد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

• استاندارد ملی 6288 ( سال 1381 ) : ویژگی شیلنگ های سیستم تهویه خودرو
• استاندارد ملی 7765 ( سال 1382 ) : ویژگی ها و روش های آزمون مجموعه شیلنگ های مورد استفاده در سیستم های ترمز هیدرولیکی خودرو
• استاندارد ملی 4566 ( سال 1377 ) : روش آزمون هیدرواستاتیک برای شیلنگ های لاستیکی و پلاستیکی

تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی :

• اکسترودر مدل NMC 45- 24D
• اکسترودر مدل NMA 30- 24D
• کلگی اکسترودر مدل MC 8- 24
• قالب مدل MC8- 24
• تجهیزات اضافی قالب MC 8-24
• کالیبراتور مدلCBA 32
• کالیبراتور مدل O 32
• دستگاه اندازه گیری ضخامت مدل UMAC R 40- 6K
• تجهیزات جانبی مدل CBA- BRA+ BRB 032
• تجهیزات جانبی کالیبراتور O 32
• حمام خنک کن مدل BRA 32
• خشک کن O 32
• تجهیزات جانبی دستگاه اندازه گیر قطر مدل ODAC 34 XY
• کشنده مدل RCA 32
• دستگاه برش مدل CMA 750
• تجهیزات کامپیوتری کنترل مدل X 1.5
• واحد کنترل

لینک دانلود طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی ( pvc ) ، از طریق این صفحه ، در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد . لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید شیلنگ های آب از جنس پی وی سی ( pvc ) ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

    • ایده های زیر نیز میتواند برای شما جذاب باشند . جهت آشنایی با طرح توجیهی این پروژه های تجهیزاتی نو و بکر روی نام آنها کلیک نمایید

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید شیلنگ پلی آمید 51 صفحه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید شیلنگ فشار قوی

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.