مشخصات و تعرفه نگارش طرح توجیهی

calculator price


طرح توجیهی | مشخصات و تعرفه طرح های توجیهی ما و رزومه


- اگر برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به یک طرح توجیهی بانکی با رعایت تمامی استاندارد های جاری کشور دارید !

- اگر برای اخذ وام و تسهیلات بانکی نیازمند طرح توجیهی کاملی هستید که بتواند پیچ و خم های اداری و بانکی را به راحتی طی کند !

- اگر برای اخذ مصوبه از وزارت صنعت و معدن و تجارت و یا مصوبه ی جهاد کشاورزی و یا سازمان گردشگری و جهانگری و سایر ارگانها نیاز به یک مطالعه ی امکان سنجی کامل و بی نقص دارید که بتواند بدون مشکل کلیه ی نیاز های شما را تامین کند!

- اگر به دنبال شرکتی هستید که با رعایت تمامی استاندارد ها و در اسرع وقت کاملترین و جامع ترین طرح توجیهی را مطابق با خواست شما و شرایط پروژه شما تدوین کرده و در تمامی مراحل اداری شما من جمله اخذ مصوبه و اخذ تسهیلات بانکی پشتیبان طرح بوده و بتواند با قدرت از طرح در هر ارگانی دفاع کند !

- اگر میخواهید طرح کسب و کاری داشته باشید که نه تنها کلیه ی استاندارد های جاری بانکها و ارگانهای دیگر کشور را داشته باشد گزارش گیری نرم افزار کامفار 3 را نیز داشته باشد و در سطح استاندارد های بین المللی باشد!

- اگر یک طرح کسب و کار نیاز دارید که با استعلامات به روز و دقیق و کاملا مستند نوشته شده باشد و کاملا مخصوص شما تدوین شده باشد  که نه تنها بتوانید از آن برای انجام کارهای اداری خود بهره برداری کنید بلکه بتوانید آنرا به عنوان نقشه ی راه پروژه ی خود نیز قرار دهید !

- اگر دغدغه ی امنیت ایده ی نو سرمایه گذاری خود را دارید و میخواهید طرح کسب و کار شما به نحوی تدوین شود که ضمن بی نقص بودن و قابل دفاع بودن  کاملا اسرار کاری شما را حفظ کرده و خطری ایده ی نو سرمایه گذاری شما را تهدید نکند!

- اگر به دنبال شرکتی هستید که بتواند ضمن تدوین طرح توجیهی مشاوره های تجربی در زمینه ی انجام مراحل اداری به شما بدهد و کارشناسان شرکت پاسخگوی سوالات شما در طول تدوین طرح کسب و کار شما باشند!

اگر به تمامی موارد ذکر شده نیاز دارید کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران بهترین گزینه برای تدوین طرح طرح توجیهی شماست . بیش از ده سال تجربه فعالیت حرفه ای خود را از سال 1385 در زمینه ی تدوین تخصصی طرحهای زود بازده با نرم افزار کامفار را در کنار تجربه ی کارآفرینی خود قرار داده ایم و صداقت در گفتار ، کیفیت در خدمات و مزیت در قیمت را شعار همیشگی خود میدانیم تا بتوانیم رضایت خاطر شما را برآورده کرده و شما بدون هیچگونه دغدغه ای نسبت به نوشتن طرح توجیهی خود کار را به دست کاردان بسپارید.


مشخصات و سرفصل های طرح توجیهی کسب و کار شما


طرح توجیهی شما بر طبق خواست شما و منطبق بر شرایط پروژه شما تدوین میگردد و در طول زمان تدوین طرح توجیهی و بعد از آن امکان اعمال تغییرات بر اساس خواست کارفرما وجود خواهد داشت.

سرفصل های مهم هر طرح توجیهی زود بازده به اختصار معرفی می گردد :

فصل معرفی محصول (Concept ) :

برخی از سرتیترهای این فصل از طرح زود بازده به شرح زیر میباشد :

( توجه : موارد ذکر شده برای این فصل به صورت پیش فرض متناسب با یک پروژه تولیدی در نظر گرفته شده است لیکن این موارد برای پروژه های خدماتی و گردشگری و جهانگردی و همینطور پروژه های کشاورزی هر کدام متناسب با استاندارد های مقتضی در هان پروژه منظور میگردد )

- تعریف محصول
- تاریخچه محصول
- موارد کاربرد محصول
- کد آیسیک محصول
- بررسی استاندارد های مرتبط با محصول
- تعرفه ی گمرکی محصول
- شرایط واردات و صادرات
- و موارد دیگر

فصل مطالعات بازار ( Marketing plan ) یا امکان سنجی :

برخی از سرتیترهای این فصل طرح توجیهی به شرح زیر می باشد :

( توجه : موارد ذکر شده برای این فصل به صورت پیش فرض متناسب با یک پروژه تولیدی در نظر گرفته شده است لیکن این موارد برای پروژه های خدماتی و گردشگری و جهانگردی و همینطور پروژه های کشاورزی هر کدام متناسب با استاندارد های مقتضی در هان پروژه منظور میگردد و در مواردی که آمار معتبر از از طرف مراکز ذیصلاح صادر نشده باشد این موارد تغییر کرده و یا از آن صرف نظر خواهد شد )

- آمار واردات در 5 سال گذشته

- آمار صادرات طی 5 سال گذشته

- بررسی تولید کنندگان محصول و میزان تولید محصول طی 5 سال گذشته

- محاسبه ی میزان مصرف سالانه ی محصول طی 5 سال گذشته

- پیش بینی واردات محصول در 5 سال آینده به روش رگرسیون

- پیش بینی صادرات محصول در 5 سال آینده به روش رگرسیون

- آمار واحد ها دردست احداث و پیش بینی آمار تولید محصول طی 5 سال آینده

- پیش بینی میزان مصرف محصول طی 5 سال آینده

- برآورد سهم قابل حصول بازار

- تعیین بازارهای هدف

- و ...

فصل مطالعات فنی و تکنولوژیکی (Technical plan ) :

این فصل طرح زود بازده بر اساس اطلاعات دریافتی از کارفرما و پرفرمای ماشین آلاتی که توسط کارفرما ارائه میگردد تدوین میگردد و طی هماهنگی با کارفرما این فصل به گونه ای تدوین میگردد که شامل اطلاعات سری و محرمانه ی پروژه نباشد و کلیه ی اقدامات امنیتی مد نظر قرار خواهد گرفت.

برخی از سرتیترهای این فصل به شرح زیر میباشد :

( توجه : موارد ذکر شده برای این فصل به صورت پیش فرض متناسب با یک پروژه تولیدی در نظر گرفته شده است لیکن این موارد برای پروژه های خدماتی و گردشگری و جهانگردی و همینطور پروژه های کشاورزی هر کدام متناسب با استاندارد های مقتضی در هان پروژه منظور میگردد )

- فضای مورد نیاز برای ماشین آلات

- میزان فضای لازم برای سوله ها و انبار مواد اولیه و محصول

- محوطه سازی و فضای اداری

- میزان آب و بر ق و گاز و سوخت مصرفی

- تعداد پرسنل و نیروی کار

- فرایند تولید

- و ...

فصل مطالعات مالی و توجیه اقتصادی ( Financial plan )  :

برخی از سرتیترهای این فصل از طرح کسب و کار به شرح زیر میباشد :

( توجه : موارد ذکر شده برای این فصل به صورت پیش فرض متناسب با یک پروژه تولیدی در نظر گرفته شده است لیکن این موارد برای پروژه های خدماتی و گردشگری و جهانگردی و همینطور پروژه های کشاورزی هر کدام متناسب با استاندارد های مقتضی در هان پروژه منظور میگردد )

- شرایط عملیاتی طرح

- برآورد هزینه های سرمایه گذاری

- هزینه ی زمین محل اجرای طرح

- هزینه های محوطه سازی و اجرای ساختمان

- هزینه های تأسیسات و تجهیزات

- هزینه های ماشین آلات و تجهیزات

- هزینه های ثابت طرح

- برآورد هزینه های جاری طرح

- هزینه ی مواد اولیه

- بر آوردحقوق و دستمزد پرسنل

- برآورد میزان هزینه های انرژی و آب مصرفی

- هزینه های استهلاک و تعمیر و نگهداری

- برآورد میزان سرمایه در گردش طرح

- جدول سرمایه گذاری

- هزینه تولید سالانه

- برآورد نحوه مشارکت

- پیش بینی فروش کالا

- شاخص های مالی طرح

- جدول محاسبه سود و زیان طرح

- و ...

- توجیه مالی و اقتصادی طرح

فصل گزارش گیری با نرم افزار کامفار 3 ( comfar 3 ) :

در این فصل گزارش کامل مطالعات مالی طرح با نرم افزار کامفار 3 نیز ضمیمه ی طرح میگردد . نظر به اینکه نرم افزار کامفار طراحی شده توسط یونیدو بوده لیکن گزارش کامفار طرح توجیهی فرمت و استاندارد بین المللی را دارا خواهد بود.

برخی از سرفصل های برآوردهای اقتصادی و مالی طرح کسب و کار شامل موارد ذیل است :

1. پیش بینی حساب سود و زیان :

با توجه به پیش بینی های انجام شده در ارتباط با هزینه های مختلف طرح و تولید و نیز برآورد میزان تولید و درآمد حاصل از فروش محصولات حسابهای عملکرد و سود و زیان واحد تولیدی محاسبه و در جداول پیش بینی حساب سود و زیان منعکس می گردد.

این جدول اطلاعات زیر را منعکس می نماید: درآمد نقدی، هزینه های جاری، مازاد نقدی عملیات، استهلاک، تغییر در ارزش موجودی پرنده، سود(زیان) نا ویژه، هزینه مالی (بانکی)، سود تسهیلات و سود(زیان) ویژه.

2. نرخ بازدهی داخلی طرح :

نرخ بازده داخلی، نرخ تنزیلی است که در آن ارزش فعلی جریان نقدینه های وارده، برابر با ارزش فعلی نقدینه های خارج شده است. به عبارت دیگر نرخی است که در آن ارزش فعلی دریافتها از یک پروژه، برابر با ارزش فعلی سرمایه گذاری است و ارزش فعلی خالص برابر با صفر می باشد.

3. پیش بینی ترازنامه :

با استفاده از پیش بینی برآورد هزینه های سرمایه گذاری طرح، صورتحساب عملکرد و سود و زیان و گردش جریان وجوه نقدی، جدول پیش بینی ترازنامه تنظیم می شود که در آن بر اساس پیش بینی های انجام شده در مورد هزینه های ثابت و سرمایه در گردش مورد نیاز، وضعیت دارایی ها و بدهی های طرح در سال های قبل از بهره برداری و بعد از آن مشخص می شود.

درجدول ترازنامه مقادیر دارایی ها شامل دارایی جاری، خالص دارایی ثابت، سایر دارایی، جمع دارایی ها و بدهی های جاری، بدهی های بلند مدت وحقوق صاحبان سهام در طی سال های مختلف منعکس می گردد.

4. دوره بازگشت سرمایه که عبارت است از مدت زمان کسب سرمایه اولیه پروژه از محل عایدات آن.

:: لطفا جهت تعیین تعرفه نوشتن طرح توجیهی و دریافت مشاوره تلفنی  مشخصات و ظرفیت و حجم سرمایه گذاری طرح توجیهی خودتان را  از طریق تماس تلفنی به ما اعلام نمایید تا در کمتر از چند ساعت پاسخ رسمی شما از طرف شرکت به شما اعلام گردد.

در صورت داشتن سوال در زمینه ی تدوین طرح توجیهی میتوانید با مهندس ایمان حبیبی با شماره تماس 09360555304 تماس حاصل فرمایید. (تماس تلفنی  همه روزه و 24 ساعته میسر میباشد)


تعرفه و قوانین تدوین طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی


این مرکز تعرفه های نگارش طرح زودبازده را با توجه به بانک عامل ، نوع طرح ، حجم سرمایه گذاری و مدت زمان مورد نیاز برای نگارش طرح تعیین مینماید لذا لطفا جهت تعیین تعرفه نوشتن طرح توجیهی تان مشخصات و ظرفیت و حجم سرمایه گذاری طرح توجیهی خودتان را به ما اعلام نمایید تا در کمتر از چند ساعت پاسخ رسمی شما از طرف شرکت برایتان ارسال گردد.

در صورت داشتن سوال در زمینه ی تدوین طرح توجیهی میتوانید با مهندس ایمان حبیبی با شماره تماس 09360555304 تماس حاصل فرمایید. (تماس تلفنی  همه روزه و 24 ساعته میسر میباشد)

حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در طرح توجیهی کارفرما خط قرمز ماست ! اما چگونه ؟!

1 - طرح های توجیهی که به صورت اختصاصی به سفارش کارفرمایان محترم و توسط ما تدوین میگردد فقط در صورتی که درباره موضوعات روتین و غیر محرمانه مثل طرحهای غیر محرمانه کشاورزی و دامپروری و خدماتی و صنعتی باشد ، صرفا با حذف نام کارفرما و شرکت ایشان و محل اجرای پروژه در وبسایت منتشر میشود .

2 - در صورتی که نام و نوع یک پروژه ، اختصاصی و محرمانه باشد یا دانش فنی و اطلاعات محرمانه ای در متن طرح گنجانده شده باشد ، با درخواست کارفرما، کل آن پروژه و یا بخشهایی از آن و در برخی موارد حتی نام آن ، در معرض انتشار عمومی قرار نخواهد گرفت .

از طرف دیگر سفارش ما به کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم همواره بدین صورت بوده که اطلاعات محرمانه کسب و کار خود را نظیر پتنت ها و فرمولاسیون اختصاصی خود و همینطور تکنولوژی های ابداعی خود را در متن طرح توجیهی قرار ندهند چرا که زمانی که یک طرح توجیهی به ادارات مختلف یا بانک ارائه میگردد ، در دسترس افراد متعددی قرار گرفته و امکان نشت اطلاعات وجود خواهد داشت.

از طرفی اصولا نیازی هم به ذکر این اطلاعات ، جهت ایجاد توجیه اقتصادی یا بازار در طرح توجیهی نمیباشد بنابراین ذکر اطلاعات محرمانه مذکور در متن طرح توجیهی ، کاری بیهوده و در عین حال خطر زا میباشد.

در نهایت شما میتوانید جهت ایمن سازی طرح خود از احتمال نشت اطلاعات ، با کارشناسان ما مشورت نموده و راهکارهای مناسب را دریافت نمایید .


رزومه و پروژه های انجام شده توسط ما


این مرکز مفتخر است اعلام نماید در کنار افتخاراتی مانند انتخاب دو سال پی در پی به عنوان کارآفرین برتر  بیشتر از گذشته باعث حسن اعتماد شما به این مرکز و متخصصین مجرب آن میباشد.

به علت آپدیت شدن معمولا ماهانه رزومه ی این مرکز شما می توانید جهت دریافت رزومه و سوابق اجرایی آپدیت شده ی ما با مهندس حبیبی تماس گرفته تا در کمتر از چند ساعت پاسخ رسمی شما از طرف شرکت برایتان ارسال گردد.

لینک های کمکی :

:: دانلود یک مجموعه ی بینظیر از صدها طرح توجیهی آماده سال 1400 ، 1401 و 1402

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.