درباره کانون مشاوران صنعتی ایران

کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران (IRANICC.IR) بدون شک با سابقه ترین برند شناخته شده در زمینه ی تدوین طرح توجیهی و مطالعات بازار میباشد و تمام فعالیت های ما سالهاست که الهام بخش سرمایه گذاران و حتی رقبای خود ما بوده است. ایمان حبیبی ، موسس و مدیر کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران در سال 1383 کلید واژه طرح توجیهی را به دایره واژگان گوگل اضافه نمود، در زمانی که هیچ وبسایتی به صورت تخصصی به ارائه خدمات نگارش طرح توجیهی و مطالعات بازار نمی پرداخت. اما اینکه ما با تجربه ترین هستیم، تنها مزیت ما نیست بلکه از همان ابتدا تا به امروز قطعا یکی از بهترین و موفق ترین تیم های تدوین بیزنس پلن و مطالعات بازار در ایران بوده ایم و رزومه ی کاری ما و تقدیرنامه هایی که کارفرمایان پرمهر ما برایمان ارسال نموده اند، موید این ادعاست.

معرفی خدمات ما
تدوین طرح توجیهی یا بیزنس پلن

ما به عنوان با سابقه ترین و یکی از بهترین برندهای تدوین طرح توجیهی در ایران میتوانید بیزنس پلن شما را با دقت بالا و با 4 ماه تا 1 سال پشتیبانی کاملا رایگان تدوین نماییم. شما همچنین میتوانید در صورت نیاز از کارشناس خود درخواست جلسه آنلاین و رایگان پرزنت طرح نمایید. جهت سفارش طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

چرا خدمات ما ؟!
پشتیبانی اصلاحات رایگان !

کلیه طرح های توجیهی که به سفارش کارفرما تدوین میکنیم دارای 4 ماه پشتیبانی انجام اصلاحات رایگان بوده که میتواند با توافق طرفین تا 12 ماه افزایش یابد.

ارائه گرید کانون برای طرح !

در صورتی که طرح توجیهی را برای بانک نیاز دارید، این امکان وجود دارد که در بانک از شما مطالبه گرید و کد کانون کنند. در صورت نیاز ما میتوانیم طرح شما را گرید دار کنیم!

ارائه مشاوره اداری و بانکی !

زمانی که با ما وارد قرارداد تدوین طرح توجیهی میشود، در مدت زمان انجام طرحتان میتوانید با کارشناستان تماس داشته و مشاوره اداری و بانکی رایگان بگیرید!

برگزاری جلسه آنلاین !

در صورتی که پروژه شما ابعاد بزرگی داشته باشد و نیاز به جلسه توجیهی برای طرح باشد. با توافق قبلی امکان برگزاری 1 جلسه توجیهی آنلاین برای طرح شما وجود دارد.

مشاوره اولیه رایگان !

زمانیکه برای سفارش طرح توجیهی با ما تماس میگیرید، در همان ابتدا کلیه مشاوره های لازم درباره طرح توجیهی به شما داده میشود تا راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید.

دارای دفتر خارج کشور !

ما با داشتن دفاتر و نیروی بومی در چین، کره، آلمان و گرجستان، امکان جستجو و واردات انواع خط تولید را در صورت سفارش شما و طی توافقی جداگانه داریم.

تقدیرنامه‌های ما

باعث افتخار ماست که بزرگان صنعت و کارآفرینی ایران از ما تقدیر نموده اند. در ادامه بخشی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده شما کاربر عزیز قرار داده ایم.
جهت مشاهده در ابعاد بزرگتر، روی عکس ها کلیک نمایید.

تعداد پروژه های انجام شده در هر بخش

در این قسمت تعداد پروژه ها انجام شده توسط تیم های فنی ما را از سال 1383 تا سال جاری مشاهده مینمایید. پروژه های سال جاری در انتهای سال اضافه خواهند شد.

0
طرح های توجیهی
0
گزارش کامفار
0
تحقیقات بازار
0
واردات ماشین آلات

هسته اصلی کانون مشاوران صنعتی ایران

باعث افتخار ماست که بزرگان صنعت و کارآفرینی ایران از ما تقدیر نموده اند. در ادامه بخشی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده شما کاربر عزیز قرار داده ایم.
جهت مشاهده در ابعاد بزرگتر، روی عکس ها کلیک نمایید.

ایمان حبیبی
 • سمت سازمانی : موسس و مدیر عامل مجموعه
 • موبایل: 09126277388
 • رشته تحصیلی : مدیریت صنعتی
 • آشنا به طرح توجیهی و مطالعات بازار و کامفار
 • آشنا به امور بازرگانی و واردات خط تولید
 • مولف کتاب در زمینه آموزش طرح توجیهی
 • دارای مدرک ممیزی ایزو از TOV NORD آلمان
ایمان حبیبی
امیر حبیبی
 • سمت سازمانی : مدیر تیم های فنی "طرح توجیهی و مطالعات بازار"
 • موبایل: 09127975250
 • رشته تحصیلی : مکانیک گرایش خودرو
 • آشنا به تدوین طرح توجیهی و امکان سنجی
 • آشنا به قطعه سازی و خودرو سازی
 • آشنا به مطالعات بازار
 • آشنا به امور قراردادها
امیر حبیبی
مریم حبیبی
 • سمت سازمانی : مدیر تحقیق و توسعه - سئو استراتژیست
 • موبایل: -
 • رشته تحصیلی : ارشد مدیریت بازرگانی - گرایش مالی
 • مسلط به امور اداری و بانکی
 • آشنا به تدوین طرح توجیهی
 • آشنا به نرم افزار کامفار
 • مولف کتاب در زمینه آموزش طرح توجیهی
مریم حبیبی

پشتیبانی 4 تا 12 ماهه رایگان طرح توجیهی چیست؟

ما طرحهای توجیهی که به سفارش کارفرما تدوین میکنیم را به مدت 4 ماه تحت پشتیبانی اصلاحات قرار میدهیم و در صورتی که کارفرما نیاز به ایجاد تغییرات در اعداد طرح داشته باشد، میتواند تغییرات را به ما اعلام نموده تا ما در کمترین زمان و به صورت رایگان، تغییرات را برایشان اعمال نماییم. پشتیبانی اصلاحات طرح میتواند با توافق طرفین تا 12 ماه ادامه یابد !

تماس با ما

کانون مشاوران صنعتی ایران با مدیریت ایمان حبیبی ، پر سابقه ترین تیم فنی در زمینه ی تدوین طرح توجیهی و مطالعات بازار میباشد. شما میتوانید از طرق زیر با ما در ارتباط باشید.

آدرس:

تهران - تهرانپارس - فرجام شرقی

تلفن:

02177869979

موبایل:

09126277388 (ایمان حبیبی)

موبایل:

09127975250 (امیر حبیبی)

موبایل:

09360555304 (واتساپ ایمان حبیبی)

موبایل:

09360237517 (امیر حبیبی)

ایمیل:

iranicc.ir@gmail.com

سوالات متداول درباره طرح توجیهی و مطالعات بازار

آیا با طرح توجیهی میشود وام بانکی گرفت؟

زمانی که برای راه اندازی یک کسب و کار به بانک ارجاع داده میشوید ، یکی از اسنادی که در بانک باید ارائه دهید طرح توجیهی شما میباشد که بدون ارائه آن عموما قادر به گرفتن وام از بانک نخواهید بود.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.