راهنمای ثبت نام سامانه سماک ( سامانه صدور مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی )

semak1

کلیه کسانی که قصد دارند در یکی از شاخه های کشاورزی و دامپروری و یا صنایع وابسته ، از وزارت جهاد کشاورزی مجوز بگیرند ، باید از طریق ثبت نام در سامانه سماک اقدام نمایند . اما سامانه سماک چیست و چگونه باید در آن ثبت نام کرد ؟

 


سامانه سماک چیست ؟


 

سامانه سماک در واقع وبسایتی میباشد با دامنه ( semak.maj.ir ) ، که هدف از تاسیس آن مکانیزه کردن روند صدور مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی میباشد . زمانی که شما وارد وبسایت سماک میشوید ، امکان ثبت نام در این سامانه را خواهید داشت و پس از ثبت نام در سامانه سماک ، میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که تعیین نموده اید وارد سامانه شده و درخواست صدور مجوز را بدهید .

سامانه سماک گامی بسیار با ارزش در جهت حذف رانت و یا به قولی امضاهای طلایی جهت صدور مجوزهای فعالیت های کشاورزی و دامپروری در کشور میباشد .

جهت آشنایی بیشتر با سامانه سماک و اینکه چه خدماتی به غیر از مجوز های جهاد کشاورزی ارائه میدهد و همچنین اینکه چه مزیت ها و قابلیت هایی دارد حتما مقاله (( راهنمای جامع سامانه سماک )) را مطالعه نمایید .

راهنمای جامع سامانه سماک

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.