جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها

مطالب

راهنمای ثبت نام سامانه سماک ( سامانه صدور مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی )

راهنمای ثبت نام سامانه سماک ( سامانه صدور مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی ) - 3.2 out of 5 based on 17 votes
امتیاز کاربر:  / 17
ضعیفعالی 

semak1

کلیه کسانی که قصد دارند در یکی از شاخه های کشاورزی و دامپروری و یا صنایع وابسته ، از وزارت جهاد کشاورزی مجوز بگیرند ، باید از طریق ثبت نام در سامانه سماک اقدام نمایند . اما سامانه سماک چیست و چگونه باید در آن ثبت نام کرد ؟

 


سامانه سماک چیست ؟


 

سامانه سماک در واقع وبسایتی میباشد با دامنه ( semak.maj.ir ) ، که هدف از تاسیس آن مکانیزه کردن روند صدور مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی میباشد . زمانی که شما وارد وبسایت سماک میشوید ، امکان ثبت نام در این سامانه را خواهید داشت و پس از ثبت نام در سامانه سماک ، میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که تعیین نموده اید وارد سامانه شده و درخواست صدور مجوز را بدهید .

سامانه سماک گامی بسیار با ارزش در جهت حذف رانت و یا به قولی امضاهای طلایی جهت صدور مجوزهای فعالیت های کشاورزی و دامپروری در کشور میباشد .

جهت آشنایی بیشتر با سامانه سماک و اینکه چه خدماتی به غیر از مجوز های جهاد کشاورزی ارائه میدهد و همچنین اینکه چه مزیت ها و قابلیت هایی دارد حتما مقاله (( راهنمای جامع سامانه سماک )) را مطالعه نمایید .

راهنمای جامع سامانه سماک

Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool