جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستراهنمای سرمایه گذارینرخ رسمی نوشتن طرح توجیهی کامفار 3 مورد تائید بانک چقدر است؟!
نرخ رسمی نوشتن طرح توجیهی کامفار 3 مورد تائید بانک چقدر است؟! - 3.5 out of 5 based on 6 votes
امتیاز کاربر:  / 6
ضعیفعالی 

BP Price

نرخ رسمی نوشتن طرح توجیهی کامفار 3 مورد تائید بانک چقدر است؟!

قیمت واقعی یک طرح کسب و کار چند است ؟! چرا در برخی موارد متقاضیان طرحهای توجیهی با قیمتهای متفاوتی برای تدوین برنامه کسب و کار خود از سوی شرکتها موجه میشوند؟! و ...

در اینجا ما مواردی را برای روشن تر کردن مطلب و راهنمایی متقاضیان ارائه میدهیم :

در مورد تعرفه ی نوشتن یک طرح توجیهی اولین مطلبی که باید به آن توجه کنیم شرکتی است که این تعرفه را به ما اعلام میکند بدین معنی که هزینه نوشتن طرح توجیهی که از طرف اشخاص حقیقی و یا شرکت هایی که مجوز فنی مهندسی و طرح نویسی از وزارت صنعت و معدن و تجارت ندارند صادر میگردد ممکن است که خیلی پایینتر از شرکتهای معتبر باشد.

ولی عملا طرح توجیهی این افراد یا شرکت ها در بسیاری از موارد استاندارد های لازم را نداشته و حتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری به وقت ، سرمایه و حیثیت سرمایه گذاران وارد نماید.بنابراین موضوع بحث این مقاله فقط شرکتهایی هستند که دارای گرید طرح نویسی از وزارت صنعت و معدن و تجارت  میباشند.

در مورد شرکتهای دارای مجوز و پروانه فنی مهندسی و تدوین طرح توجیهی اوضاع به گونه ی دیگری است چرا که مراجع ذی صلاح تعرفه های مشخص و استانداردی را ابلاغ نموده که همه شرکتهای معتبر موظفند بر مبنای این دستورالعمل تعرفه ی طرحهای کسب و کار را صادر نمایند.

در این دستورالعمل تعرفه ی تدوین هر طرحی بر مبنای حجم سرمایه گذاری آن تعیین میگردد ولی برای هر حجم سرمایه گذاری یک حداقل و یک حداکثر تعرفه وجود دارد که شرکتها معمولا میتوانند بنا بر استراتژی بازاریابی خود و یا مصوبه های داخلی خود  رقمی را بین حداقل و حداکثر تعرفه ی ابلاغ شده به عنوان تعرفه ی تدوین طرح توجیهی به مشتری اعلام نمایند.


کانون مشاوران سرمایه گذاری نیز که دارای گرید و مجوز نگارش طرح توجیهی از وزارت صنایع میباشد بر مبنای تعرفه های رسمی ولی عموما در سطح حداقل تعرفه های ابلاغ شده برای مشتریان خود طرح توجیهی نگارش مینماید.

:: لطفا جهت تعیین تعرفه نوشتن طرح توجیهی تان مشخصات و ظرفیت و حجم سرمایه گذاری طرح توجیهی خودتان را از طریق اپلیکیشن تلگرام یا واتساپ  و یا از طریق ایمیل کانون ( از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ) برای ما ارسال نمایید تا در کمتر از 24 ساعت پاسخ رسمی شما از طرف شرکت برایتان ارسال گردد. ( شماره شرکت در تلگرام و واتساپ :  ایمان حبیبی 09360555304)

در صورت داشتن سوال در زمینه ی تدوین طرح توجیهی میتوانید با مهندس ایمان حبیبی با شماره تماس 09360555304تماس حاصل فرمایید.ولیکن اولویت با تماسهای تلگرامی و واتساپی می باشد. (( تماس تلفنی فقط از ساعت 12:30 الی 14:30 هر روز به غیر از جمعه ها ))

جهت دریافت و مشاهده ی تعرفه های ابلاغ شده ی فایل زیر را دریافت نمایید.

تعرفه های کانون مشاوران بانکی کشور جهت تهیه مطالعات طرح توجیهی

لینک های کمکی :

طرح توجیهی چیست ؟ (دانلود آموزش تدوین طرح توجیهی + فرمت خام طرح توجیهی + فایل نمونه طرح با فرمت PDF و WORD)


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool