جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستراهنمای سرمایه گذاریراهنمای تصویری ثبت نام سامانه سیتا برای اخذ وام تبصره 18 و یا ماده 52
راهنمای تصویری ثبت نام سامانه سیتا برای اخذ وام تبصره 18 و یا ماده 52 - 3.8 out of 5 based on 29 votes
امتیاز کاربر:  / 29
ضعیفعالی 

 citairanicc

سامانه سیتا سامانه ایست که برای تخصیص وام و تسهیلات اعتباری به پروژه های کشاورزی و دامداری راه اندازی شده است . قوانینی چون (( بند الف تبصره 18 جهاد کشاورزی )) و همینطور (( بند الف ماده 52 قانون الحاق )) ، قوانینی بوده که بر اساس آنها و از طریق سامانه سیتا ، به کشاورزان و دامداران ، وام تعلق میگیرد.

سود وام ماده 52 قانون الحاق در سال 99 :

سود وام های ماده 52 قانون الحاق عموما برای مناطق محروم 12.5 درصد و برای مناطق غیر محروم 14.5 درصد میباشد.

وام ماده 52 قانون الحاق بهتر است یا وام تبصره 18 جهاد کشاورزی ؟

حقیقت امر اینست که هر دوی این قوانین ، جهت تخصیص وام به متقاضیان اجرای طرحهای توجیهی کشاورزی و دامپروری به وجود آمده و سامانه سیتا (( سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری )) نیز به عنوان سامانه مربوطه تعیین شده است .

در برخی از برهه ها ، اعطای تسهیلات اعتباری از طریق یکی از این دو قانون متوقف شده اما ممکن است مجددا بعد از مدتی دوباره اعطای تسهیلات از همان طریق از سر گرفته شود .

لذا کسانی که متقاضی دریافت وام کشاورزی و دامپروری و یا صنایع تبدیلی و تکمیلی آن هستند ، بهتر است زمان درخواست وام ، هم پنل (( بند الف تبصره 18 جهاد کشاورزی )) و هم پنل (( بند الف ماده 52 قانون الحاق )) را ، در سامانه سیتا تست نموده و متناسب با نیاز خود از هر پنلی که در آن برهه فعال بود برای ارائه درخواست وام خود استفاده نمایند.

راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه سیتا :

جهت مطالعه ی کاملترین راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه سیتا و همینطور آشنایی با مدارک و فرم های مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه سیتا ، به صفحه (( راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه سیتا )) مراجعه نمایید. در این صفحه ثبت نام در سامانه سیتا با استفاده از تصویر و مرحله به مرحله آموزش داده شده است.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool