جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستخدماتفروش پکیج های طرح توجیهیپکیجهای طرح توجیهی آمادهپکیج طرحهای توجیهی خود اشتغالی (با 230 غنوان طرح توجیهی یا طرح خوداشتغالی )
پکیج طرحهای توجیهی خود اشتغالی (با 230 غنوان طرح توجیهی یا طرح خوداشتغالی ) - 1.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Business Plan17

:: بسته طرحهای توجیهی تیپ مشتمل بر 230 طرح توجیهی خلاصه

 

جهت سفارش طرح توجیهی به صورت اختصاصی و به روز لطفا با شماره 09120085240 مهندس خلیلیان تماس بگیرید.

روش دریافت : دانلود از وبسایت گسترش کارآفرینی ( لینک در انتهای صفحه )

 


توضیحات بسته 230 طرح توجیهی تیپ


 

این CD شامل بیش از 230 طرح خود اشتغالی یا طرح توجیهی مورد تایید وزارت تعاون در زمینه های صنعتی خدماتی كشاورزی ومعدنی میباشد كه با فرمتWORDو PDF عرضه میگردد. به انضمام حدود 20 طرح توجیهی جدید از سال 1386 كه در آنها قیمتها و تمامی ارقام مربوط به سال 1386 میباشد.

كاربردهای این مجموعه ی ارزشمند عبارتنداز:

1-شما با مطالعه ی این طرحها حتی در صورتی كه طرح مورد نظرتان جزء آنان نباشد میتوانیدفرمت كلی اینگونه طرح ها را شناخته وخودتان اقدام به تهیه ی طرح توجیهی مورد نظرتان با استفاده از دانش وتجربه ی خودتان نمایید وبه كسب و كاری هم كه قصد راه اندازی آن را دارید اشراف بیشتری خواهید یافت.

2-شما با مطالعه ی این طرحها می توانید با زمینه های كاری زیادی آشنا شوید وهمینطور با میزان برآوردسرمایه گذاری و هزینه ها و درآمدها و سود هر كدام از این زمینه های كاری تا حدی آشنا خواهید شد.

این امر میتواند به شما كمك كند كه در هر فضایی كه شما تجربه دانش یا توانایی دارید اعم از صنعتی معدنی خدماتی و یا كشاورزی این توانایی را پیدا كنید كه فرصت ها و موقعیت های محیط پیرامونتان را بهتر بشناسید و از آن به بهترین نحواستفاده نمایید.

فرصتهایی كه ممكن است گاها موجب دگرگونیهای مثبتی در زندگیتان شودكه حتی انتظاررسیدن به آن رادردهها سال آینده ی زندگیتان نیز نداشته اید.

3-مطالعه ی این زمینه های كاری میتواند گاها خاصیت بازدارنده داشته باشد بدین معنی كه شما ممكن است تصمیم به انجام هر كدام از زمینه های كاری موجود در این CD گرفته باشید. ولی زیاد در مورد آن اطلاعات ندارید.

مطالعه ی دقیقتر این زمینه های كاری به شما كمك خواهد كرد كه درست تصمیم بگیریدودر صورتی كه واقعا توانایی انجام آن كار را ندارید وارد آن نشوید وخدای ناكرده خسارتهای كلان متوجه شما نشود.

 

جهت دانلود طرح های توجیهی این بسته و همینطور بیش از 1200 عنوان طرح توجیهی با تفکیک شاخه کسب و کار از طریق لینک زیر اقدام نمایید . تمام طرح های توجیهی موجود در همه ی پکیج های طرح های توجیهی ما ، با طبقه بندی میکرو ، در وبسایت جدید ما جهت دانلود کاربران قرارداده شده اند.

لینک های کمکی :

:: دانلود یک مجموعه ی بینظیر از هزاران طرح توجیهی آماده صنعتی ، معدنی ، کشاورزی ، خدماتی و گردشگری


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool