جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستاطلاعات طرح های توجیهیطرح توجیهی قیر صادراتی ( قیر 6070 جهت صادرات قیر )
طرح توجیهی تولید آنژیوکت یا برانول سال 1402 + کامفار - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Angiocath

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آنژیوکت یا برانول سال 1402 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آنژیوکت یا برانول را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی آنژیوکت یا برانول


 

آنژیوکت (برانول) یا همان کاتتر عروق محیطی، یک کاتتر کوچک قابل انعطاف می باشد که برای تزریق مکرر داروها، خون و یا سایر محلول های تزریقی و یا ترکیبی از انها، به کار می رود.

کاربرد دیگر این محصول برای بی حسی نخاعی، تسکین دردهای زایمان و ...می باشد. این محصول برای فرایند تزریق دارو و غذا به نوزادان بستری در بخش Nicu کارایی ویژه ای دارد.

از موارد دیگر استفاده از این محصول، می توان استفاده از آن برای بیماران قبل از جراحی، یا بیماران در اتاق های اورژانس و در رادیوگرافی ها، نام برد. در رادیوگرافی، این محصول زمان استفاده از ماده حاجب (ماده رنگی که برای تشخیص نواحی مد نظر پزشک در عکسبرداری، به بدن بیمار وارد می شود) کاربرد دارد.

از آنــژیــوکـت بـرای تــزریــق‌هــایــی کــه بــدون دخــالــت ســوزن صــورت می‌گیرد، استفاده می شود و در نتیجه، خطر عفونت کاهش یافته و از جراحت های ناشی از فرو رفتن سـوزن در بـدن، جلـوگیـری می شود.

برانول ها یا آنژیوکت ها توسط یک سوزن کوچک داخل ورید بیمار تعبیه می شوند؛ به این صورت که در ابتدا برانول با سوزن وارد رگ می شود. سپس سوزن خارج شده و قسمت پلاستیکی ظریف داخل رگ باقی می ماند و با استفاده از چسب ضد حساسیت، روی پوست بیمار محکم می شود.

آنژیوکت در پنج ســـــایـــــز 14 الی 24 ، مــطــــابــــق بــــا استانداردهای بین المللی 10555 ISO ، و در رنگ های متفاوت تولید می شود؛ که سایز و رنگ ان، در موارد استفاده ان تاثیر می گذارد.

رنگ نارنجی سایز 14، رنگ طوسی سایز 16 جهت انتقال خون، رنگ سبز سایز 18 برای استفاده در اتاق عمل، رنگ صورتی سایز 20 جهت سرم تراپی و ترزیق داروی بیمارستان، رنگ آبی سایز 22 برای تزریق دارو، و رنگ زرد سایز 24 و رنگ بنفش سایز 24 مورد استفاده برای رگ گیری کودکان و نوزادان می باشد.

در تولید انژیوکت از استاندارد بین المللی ایزو 10555، و در تولید قطعات حساس آن همانند سوزن از ضوابط استاندارد ایزو 9626 تبعیت می‌شود.

 


قسمت های تشکیل دهنده آنژیوکت (برانول) به شرح زیر است


 

1- سوزن: ازجنس فولاد پزشکی ضد زنگ بوده، و دارای پوشش سیلیکونی می باشد. قطر داخلی و خارجی این قسمت بر اساس استاندارد های مربوطه ساخته میشود ، که با تيزی مناسب برای تزريق آرام و با حداقل درد، ساخته شده است.

2- در پوش تزريق: از جنس پلی‌اتيلن، و دارای رنگ بندی‌های مختلف براساس استاندارد می باشد.

3- محافظ سوزن: از جنس پلی‌اتيلن شفاف می باشد.

4- باله‌های آنژيوكت: از پلی‌پروپيلن شفاف پزشکی ساخته می شود.

5- نگهدارنده سوزن: از جنس ABS می باشد.

6- مجرای اصلی کاتتر: از جنس تیوب تفلون با خطوط حساس به اشعه ایکس می باشد.

آنژیوکت ها در کارتن‌های ۳۶۰ عددی حاوی ۸ جعبه ۴۵ عددی بسته بندی می شوند.

باید به این نکته اشاره کرد که در بسیاری از موارد، جهت تزریق‌های وریدی از سرنگ استفاده می‌شود. اما برای تزریق‌های مکرر یا طولانی مدت مایعات و محلول‌های دارویی یا خوراکی، انژیوکت کارایی بهتری دارد. همچنین برای تزریق خون به درون شریان خونی، از آنژیوکت استفاده می‌شود.

کد ایسیک آنژیوکت، 3311513578و کد تعرفه گمرکی این محصول 90183916 می باشد.


هزینه، درآمد و سود حاصل از احداث کارخانه تولید آنژیوکت (برانول)


 

با توجه به نرخ بالای واردات آنژیوکت، ارائه طرح تولید آنژيوکت و شروع به تهیه آن در داخل کشور، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری به نظر می‌رسد. آخرین ارزیابی‌های آماری حاکی از آن است که ارزش بازار تجهیزات پزشکی در سال 2019، به 456.9 میلیارد دلار رسیده است و از سال 2015، با نرخ رشد سالانه 4.4 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر به دلیل رشد در تولید ونتیلاتورها و تجهیزات مورد نیاز برای معالجه بیماران COVID-19، انتظار می‌رود این بازار در سال 2021 با 6 درصد بهبود مواجه شده، و تا سال 2023 به 603.5 میلیارد دلار برسد. با نگاهی به آمارهای واردات و صاردات می‌توان اذعان کرد سهم ایران از این بازار، بسیار اندک بوده، و ایران بیشتر وارد کننده ی این محصول از هند، مالزی و چین می باشد.

بنابراین تولید این محصول می تواند توجیه اقتصادی داشته، و امکان ورود به بازار بین المللی را ایجاد نماید. حال اگر نرخ برابری دلار در تولید آنژیوکت 25000 تومان، ظرفیت تولید این محصول، 5 ملیون عدد در سال در نظر گرفته شود، با در نظر گرفتن مفروضات فوق، خلاصه طرح توجیهی انژیوکت به شرح زیر می باشد:

میزان سرمایه گداری ثابت: 5.6 ملیارد تومان

ارزش ماشین الات و ماشین الات:3.9 میلیارد تومان

نرخ بازده داخلی: 33 درصد دانش فنی و فرایند تولید آنژیوکت

قیمت هر عدد از این محصول درسال 1399 به طور میانگین با توجه به انواع رنگ آن، 1750 تومان بوده است.

 


فرایند تولید انژیوکت یا برانول

 

در این طرح قطعات تشکیل دهنده آنژیوکت از زنحیره تامین تهیه، و به خط تولید و مونتاژ اتوماتیک و کاملاً بالانس شده دارای کنترلرهای PLC و قابلیت مانیتورینگ، وارد می‌شود. در این فرایند ابتدا تیوب تفلون، در واحد برش به صورت دقیق بریده شده، و به واحد مونتاژ کانکتور منتقل می‌گردد.

باله‌های پروانه‌ای نیز به کانکتور متصل می شوند، و همزمان سوزن‌های بریده شده از طریق فیدر به واحد تنظیم موقعیت، و سپس به واحد پوشش‌دهی سیلیکون و کانکت انتهایی منتقل می شود. محصول در نهایت به واحد مونتاژ نهایی رسیده، و در آنجا در پوش سوزن، پوشش‌دهی و متصل می شود. سپس تیوب کاتتر، بدنه، محفظه، سه راهی آنژیوکت و در پوش سه راهی آنژیوکت به قسمت مونتاژ هدایت می‌گردد. در آخر آنژیوکت مونتاژ شده، جهت بسته‌بندی و استریل به اتاقک‌های حاوی گاز اتیلن‌اکساید منتقل می‌شود.

فرایند مونتاژ واحدهای مختلفی به شرح ذیل را دارا می‌باشد:

- واحد مونتاز بال کاتتر

- بخش فرمینگ تیوب

- بخش مونتاز کاتتر

- واحد تغذیه های سوزن

- واحد تغذیه سوزن

- واحد تنظیم موقعیت و زاویه استقرار سوزن

- واحد پرتو دهی UV

- واحد اتصال پوینتو پوشش سیلیکون سوزن

- واحد مونتاژ تیوب به بال مونتاژ شده

- واحد مانیتورینگ و کنترل

- واحد برگرداننده بلوک سوزن و بازرسی آن

- واحد خروج ضایعات

- واحد مونتاژ در پوش سوزن تزريق

- واحد محفظه فلش بک

- واحد مونتاژ درپوش انتهایی

 


ماشین‌آلات و تجهیزات تولید آنژیوکت (برانول)

 

ابعاد : خط تولید اتوماتیک 9*8 با ارتفاع دو متر و دارای وزن 4500 کیلوگرم

برق : سه فاز 380 ولت 30 کیلوات 50 هرتز

فشار پنوماتیک : 6 کیلوگرم بر سانتیمتر

اسکلت : فریم پروفیل sus304

کنترلر : L.S PLC

ظرفیت مونتاژ : بخش برش تیوب ETFE   2100 قطعه در ساعت، دستگاه فرمینگ 1800 قطعه در ساعت و دستگاه مونتاژ آنژیوکت تا 4000 قطعه در ساعت می باشد.

حال اگر ظرفیت تولید انژیوکت را سالانه 5 ملیون عدد در سال در نظر بگیریم، زمینی به مساحت 3000 متر مربع برای احداث کارخانه مورد نیاز می باشد. همچنین سرمایه مورد نیاز جهت تهیه ماشین الات و تجهیزات آن، 3.9 میلیارد برآورد می شود و برای حداقل 18 نفر اشتغالزایی ایجاد می کند.

:: نگارش اختصاصی طرح توجیهی کارخانه تولید آنژیوکت یا برانول

:: دانلود طرح توجیهی آماده کارخانه سرم سازی آپدیت جدید

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 99 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آنژیوکت یا برانول ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool