جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید پروپیلن از گاز طبیعی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Macro chemical fertilizer2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کود شیمیایی ماکرو و میکرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کود شیمیایی ماکرو و میکرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

در صورتی که کمبود عنصر یا عناصر غذائی در خاك جود داشته باشد ، می بایستی به صورت کود به خاك اضافه گردد . به عبارت دیگر کود ماده ای است ، که برای تامین متعادل عنصر یا عناصر مورد نیاز گیاه ، به طور مستقیم به خاك اضافه می شود .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو


رشد مطلوب گیاه و حصول حداکثر کیفیت و کمیت محصول ، مستلزم وجود مقدار کافی و متعادلی از عناصر پرمصرف و کم مصرف در خاك است . در صورتی که کمبود عنصر یا عناصر غذائی در خاك جود داشته باشد ، می بایستی به صورت کود به خاك اضافه گردد .

به عبارت دیگر کود ماده ای است ، که برای تامین متعادل عنصر یا عناصر مورد نیاز گیاه بطور مستقیم به خاك اضافه می شود ، در مواردی عنصر مورد نظر به مقدار زیادی در خاك یافت می شود ، اما به فرم غیر قابل استفاده بوده و یا جذب آن به دلیل وجود مقدار زیادی از یک عنصر دیگر به خوبی انجام نمی شود .

در این موارد ممکن است از طریق تغییر در وضعیت شیمیائی خاك ، به رفع مشکل پرداخت و یا کود را به صورت مایع با غلظت مناسب روی گیاه محلول پاشی کرد . این گونه عملیات را نیز کوددهی گویند . تمامی کودی که به خاك اضافه می شود جذب گیاه نمی گردد ، بلکه قسمت قابل توجهی از آن به طرق مختلف از دسترس گیاه خارج می شود .

بخشی از کود داده شده از خاك شسته شده وارد آب زهکش و سرانجام آب های زیرزمینی می گردد و آن را آلوده می سازد . بخشی دیگر از کود توسط خاك ، مواد آلی و میکروب ها تثبیت می شود . قسمتی نیز تجزیه گشته و بصورت گاز وارد جو می گردد .

باقی مانده کودبتدریج جذب گیاه می شود انتخاب و مصرف کود می بایستی با توجه به موجودی و سرنوشت عناصر در خاك ، اثر متقابل عناصر با یکدیگر و نیاز گیاه به عناصر انجام گیرد . انواع کود شیمیایی ، ترکیب شیمیایی و درصد خلوص کودهای مختلف حاوی یک عنصر ، بسیار متفاوتند . این تفاوت ها بر مورد مصرف ، نحوه پخش ، زمان کوددهی و اثر بخشی کودها تاثیر بسیار مهمی دارند . بنابراین شناخت کافی از انواع کودهای شیمیائی قبل از انتخاب و یا مصرف آن ها ضرورت دارد.


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو


استاندارد های مورد نیاز جهت تولید محصولات مورد بررسی در طرح حاضر عبارتند از : 128 ، 191-1 191-2، 192 و 192-2


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو


برخی از عمده تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ، محصولات مورد بررسی در طرح حاضر عبارتند از : هلند ، چین ، آمریکا ، کانادا و روسیه


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو

هیچ محدودیتی جهت صادرات محصول وجود ندارد ، اما با توجه به نیاز داخل اولویت با تامین نیاز داخل است .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو

با توجه به استراتژیک بودن غذا و کشاورزی در جهان بالطبع کالای مذکور جزء کالاهای استراتژیک می باشد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کود شیمیایی از نوع ماکرو و میکرو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool