جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتطرح توجیهی کاشت و زراعت چوب پالونیا سال 1401 + word + pdf
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

hospital 1

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


در طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی چه می خوانیم ؟


امروزه در تمام جهان بیشترین گردش های مالی در زمینه بهداشت و درمان می باشد . همه دولت ها به ارائه خدمات بهداشت و درمان مخصوصا تخت های بیمارستانی توجه ویژه ای دارند . درواقع وجود تخت های بیمارستانی یکی از زیر ساخت های توسعه رفاه عمومی بیماران می باشد .

کشور ایران دارای جمعیت بالایی بوده و یک حوزه بسیار بزرگ برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به حساب می آید . کشور ما برای رسیدن به سرانه و استاندارد های بین المللی در حوزه بهداشت و درمان باید زیرساخت های لازم را فراهم نماید .

یکی از زیرساخت های مهم در رسیدن به این استاندارد ها ، وجود تخت های بیمارستانی در تمام بیمارستان ها می باشد . با اجرای طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی ، بیمارستانی احداث خواهد شد که ، دارای زیرساخت های لازم برای رسیدن به استاندارد های بین المللی را دارا می باشد .


شرایط تاسیس بیمارستان در طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی به شرح زیر می باشد


hospital 4

برای تاسیس بیمارستان باید اجازه و موافقت تاسیس از وزارت مربوطه دریافت گردد .

افرادی که صلاحیت آن ها مطابق قوانین تعیین شده توسط کمیسیون قانونی باشد ، می توانند اجازه تاسیس بیمارستان را دریافت نمایند .

عضویت به عنوان موسس در بیش از دو بیمارستان برای یک فرد غیر مجاز می باشد .

مدرک تحصیلی سهام داران بیمارستان میبایست پزشکی یا پیراپزشکی باشد.

سهامداری در بیش از دو موسسه پزشکی برای یک فرد غیر مجاز می باشد .

یک پزشک که در یک نوبت کاری در بیمارستان فعالیت دارد ، اجازه ندارد در همان نوبت کاری در بیمارستان دیگری فعالیت داشته باشد .

در بیمارستان های عمومی حداقل باید 20 درصد از ظرفیت تخت های بیمارستان ، جهت بستری کردن بیماران داخلی و اطفال اختصاص پیدا نماید .


هزینه های ثابت جهت اجرای طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی عبارتند از


hospital 2

خرید زمین

احداث ساختمان

تاسیسات

احداث پارکینگ مسقف

احداث پارکینگ غیرمسقف

تجهیز بیمارستان ( تخت عادی )

تجهیز بیمارستان ( تخت ویژه )


درآمد های قابل کسب پس از اجرای طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی عبارتند از

درآمد های هتلینگ

درامد های خدمات بخش پاراکلینیکی

درآمد های خدمات بخش بستری ( جراحی ، خدمات پرستاری ، دارو ، بیهوشی و ... )

درآمد های خدمات بخش سرپایی

دانلود فایل طرح توجیهی احداث بیمارستان 400 تخت خوابی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool