جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع برق و الکترونیکطرح توجیهی تولید انواع سنسور ( سنسور اکسیژن و اولتراسونیک ) سال 1400
دانلود طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری سال 1400 + pdf + word - 4.9 out of 5 based on 14 votes
امتیاز کاربر:  / 14
ضعیفعالی 

reception hall2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث تالارهای پذیرایی و عروسی و باغ تالارها برای سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث باغ تالار های پذیرایی و عروسی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


درباره خدمت مورد بررسی در طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری


درگذشته به دلیل فضای باز و وسعت منازل معمولاً میهمانی‌ها و مراسمات در خانه برگزار می‌شد . اما امروزه به علت کوچک ‌تر شدن خانه‌ها و بعضاً آپارتمان‌نشینی و مشکلاتی که ممکن است ، برای همسایه‌ها به وجود آید ، دیگر امکان برگزاری عروسی ، جشن‌ها و مراسمات در خانه وجود ندارد . در این حالت نیاز به اجرای طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری ، برای برآورده ساختن این امر بیش‌ از پیش احساس می‌شود .

هر کسی که قطعه زمینی یا ویلایی در داخل و یا اطراف یکی از شهر های بزرگ کشور داشته باشد ، میتواند به سرمایه گذاری در عرصه احداث تالار عروسی و پذیرایی و یا باغ تالار فکر بیندیشد  چرا که عمده ترین مورد سرمایه بر در مورد تالارها ، همین مقوله ی زمین میباشد .

کسی که زمینی با ابعاد مناسب و در مکان مناسب داشته باشد میتواند با صرف سرمایه اندکی برای ساخت و محوطه سازی آن ، صاحب یک باغ تالار پذیرایی و عروسی شود و اگر فنون مدیریتی مناسب این کار را بداند ، میتواند سود مناسبی را عاید خود کند .

البته مضاف بر ابعاد مالی احداث یک باغ تالار ، این کسب و کار ، به عنوان یک کسب و کار مفرح شناخته شده است چرا که صاحب کسب و کار هر روز میزبان یک جشن یا یک عروسی و یک رخداد شاد و مفرح میباشد و میتواند در لحظات شاد افراد زیادی شریک باشد . از این منظر شاید بسیاری از افرادی که به سمت احداث باغ تالار عروسی میرند ريال جدای انگیزه ی مالی ، انگیزه های معنوی نیز دارند .


انواع تالار پذیرایی و عروسی


تالارهای پذیرایی و عروسی ، از نظر نوع بنا و فضا و خدماتی که ارائه میکنند شامل دو دسته میباشند .

1- تالارهای عروسی و پذیرایی مدرن و مجلل

2- باغ تالار های عروسی و پذیرایی

تالارهای پذیرایی مدرن و مجلل :

این نوع تالارها عموما زمینهای کوچکتری دارند اما سطح زیر بنای آنها بسیار بیشتر از باغ تالارهاست و کلیه ی خدمات را در سالهای مسقف خود ارائه میدهند . تالارهای مدرن و مجلل عموما از نظر کیفیت مصالح ساخت و مخصوصا تزئینات ساختمانی در سطح بالاتری نسبت به باغ تالارها میباشند و هزینه ی ساخت و تجهیز این نوع تالارها نیز مسلما بسیار بیشتر از باغ تالارهاست .

این نوع سالنها و تالارهای پذیرایی مجلل ، بیشتر مناسب شهر هایی هستند که قیمت زمین و از طرفی قدرت مالی شهروندان در آنها بسیار بالاست . بنابراین با تهیه ی یک زمین کوچکتر و ساخت مجلل آن میتوان صاحب یک تالار عروسی مجلل شد .

باغ تالارها :

باغ تالارها در واقع تالارهای پذیرایی هستند که عمده خدمات خود را در فضایی باز و محوطه سازی شده و سرسبز با منظره هایی زیبا اما طبیعی ارائه میدهند . سطح زیربنای این باغ تالارها بسیار کمتر از سالن های عروسی مجلل و مدرن میباشد ، بنابراین نیاز دارند که محوطه ی باز بزرگ و سرسبزی داشته باشند بنابراین زمین باید زمین بزگی برای احداث باغ تالارها خریداری کرد . به همین دلیل احداث باغ تالارها بیشتر مناسب شهرهای کوچتر بوده که قیمت زمین درآنها کمتر میباشد .


طریقه دریافت مجوز برای اجرایی کردن طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری به شرح زیر می باشد


برای تاسیس تالار شما با چند قسمت در ارتباط هستید ؛ اتحادیه تالارداران ، وزارت بهداشت ، اماکن و شهرداری . هرکدام از این ارگان ها با توجه به حیطه وظایفشان یکسری شروط دارند که باید در تالار وجود داشته باشد اما در کل زمان زیادی صرف صدور پروانه کسب نمی‌شود ، میانگین یک تا سه ماه مجوز کار را دریافت می‌کنید .


امکانات تالار مورد بررسی در طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری ، عبارتند از

 • پارکینگ بزرگ و جادار متناسب با تعداد ظرفیت تالار
 • ساخت جایگاه ویژه برای عروس و داماد و همچین تزیینات بروز آن
 • کیفیت غذا
 • زیبا سازی و تزیینات داخلی تالار
 • امکانات گرمایی و سرمایی مناسب با فصل
 • هزینه های مناسب خوراک ، غذا ، خدمات و پذیرایی

موارد مهم برای اجرای طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری عبارتند از

 • محل مناسب برای احداث تالار
 • نمای بیرونی تالار
 • نمای داخلی تالار
 • احداث پارکینگ
 • ورودی و لابی تالار
 • تنوع فضای تالار برای مراسمات مختلف
 • قاب‌های تزئینی
 • و نورپردازی مناسب

نیروی انسانی مورد نیاز جهت اجرای طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری عبارتند از


 • مدیر
 • نیروی آشپزخانه
 • نیروی سالن
 • نیروی خدماتی

دانلود فایل طرح توجیهی تالار پذیرایی و عروسی سال 1401

تذکر : پس از ورود به وبسایت گسترش کارآفرینی ایران ، ابتدا عضو سایت شوید ، سپس با نام کاربری و رمز ورود خود وارد سایت شده تا بتوانید مضاف بر طرح توجیهی تالار پذیرایی و مجتمع تفریحی گردشگری ، از امکان دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ دیگر بهره مند گردید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool