جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید شبه قیر از زباله شهری سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 4.7 out of 5 based on 7 votes
امتیاز کاربر:  / 7
ضعیفعالی 

Artificial Stone

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

 سمنت پلاست از مخلوط و فرم دهی سیمان سفید ، ماسه ، پودر سنگ ، پلی استر و هاردنر و در بعضی مواقع همراه با پیگمنت تولید می شود . این محصول در کف پوشی داخل ساختمان ها و در بدنه دیوار بکار می رود و علاوه برآن برای تزیین نمای بیرونی ساختمان ها و دیوار کاربرد دارد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست


 این محصول که به تازگی در کشور توسط کارخانجات محدودی تولید می شود ، به نوعی سنگ مصنوعی محسوب می شود ، ولی فرایند تولید آن کاملا متفاوت بوده و بیشتر شبیه موزاییک ( کفپوش سیمانی ) تولید می گردد . این محصول توسط اولین تولیدکننده ها در کشور ، با نام تجاری سمنت پلاست به بازار عرضه شد و پس از آن با همین نام شناخته می شود .

سمنت پلاست در ایران مصالح جدیدی است ، که از مخلوط و فرم دهی سیمان سفید ، ماسه ، پودر سنگ ، پلی استر و هاردنر و در بعضی مواقع همراه با پیگمنت تولید می شود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست


 این محصول در کف پوشی داخل ساختمان ها و در بدنه دیوار بکار می رود و علاوه برآن برای تزیین نمای بیرونی ساختمان ها و دیوار کاربرد دارد . یکی دیگر از مصارف این محصول کف پوشی و تزیین پیاده روهای خیابان ها و حیاط و محوطه بناها می باشد . این محصول می تواند جایگزین موزائیک ، سنگ ، کاشی و سرامیک در کاربردهای مختلف باشد .

نوع صنعت : این صنعت بینابین صنایع کانی غیرفلزی و صنایع شیمیایی قرار می گیرد و از نظر کاربردی جزء مصالح ساختمانی محسوب می شود . این صنعت در قالب طرح های کوچک و زود بازده نیز قرار میگیرد و زود بازده بودن آن از نظر سرمایه گذاری و سوددهی قابل اعتماد است .

استاندارد های قابل توجه سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست :

• 68109900 : اشیاء از سیمان ، بتون یا سنگ مصنوعی ، که در جای دیگر گفته نشده است .

• : 68101990سایر اشیا ساخته شده از سیمان یا سنگ مصنوعی ، به شکل لوح آجر و اشیا همانند غیر مذکور در جای دیگر

• 68109110: قطعات پیش ساخته شده از سیمان یا سنگ مصنوعی برای کف


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سمنت پلاست


با توجه به ضروری بودن استفاده از محصولات مشابه به عنوان دیوار پوش ، کفپوش ، نما و . . . در کلیه سختمان ها ، معابر و غیره و با عنایت به زیبایی و اسحکام مطلوب این محصول ، به نظر می رسد ، استفاده از سمنت پلاست همگانی بوده و در کشورهای مختلف تولید شده و بازار فروش بالا داشته باشد . علاوه بر این ، عدم نیاز به تکنولوژی ویژه ، باعث گردیده آگاهی از امکان تولید چنین محصولی ، تنها عامل تولید و فروش فراگیر این محصول باشد .

شرایط واردات و صادرات سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست :

جهت واردات این محصول هیچگونه شرایط خاصی لحاظ نشده و واردکنندگان می توانند پرداخت حقوق گمرکی 30% نسبت به واردات این محصول اقدام نمایند .

اهمیت استراتژیک سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست :

سمنت پلاست با توجه به کارایی آن از جمله مصالح ساختمانی به شمار می آید . به لحاظ رشد روزافزون ساخت و ساز و نیاز به مصالح بروز از نظر کیفیت و زیبایی ، این محصول در بین مصالح مشابه از جایگاه ویژه ای برخوردار است .


فرایند تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست

 مولد اولیه که شامل پلی استر ، سیمان سفید ، ماسه ، پودر سنگ و پیگمنت و هاردنر می باشند ، باید به نسبت مشخص با هم مخلوط شوند و سپس به بخش غالب ریزی و فرم دهی بروند . نسبت مصرف مواد به طور معمول به صورت زیر است .

وزن هر متر مربع محصول تقریبا برابر مواد اولیه و در حدود 44 کیلوگرم است . پلی استر 47/0 کیلوگرم ، سیمان سفید 6 کیلوگرم ، ماسه 5/35 کیلوگرم ، پودر سنگ 2 کیلوگرم ، پیگمنت 03/0 کیلوگرم

این مواد در بخش سیلوی ذخیره به طور جداگانه قرار دارند ، زیر هر سیلو دستگاه توزین اتوماتیک قرار دارد ، لذا مواد به دقت توزین و سپس به مخزن بزرگتر ( مخزن اختلاط ) می روند ، که در زیر سیلوهای مواد قرار دارد . مواد پس از اختلاط اولیه ، توسط نقاله به میکسر ملات ساز می رود و در آنجا اختلاط نهایی انجام می گیرد ، قبل از ریختن مواد به قالب ، کف قالب به ترتیب با رنگ و هاردتنر و سپس پلی استر پوشیده می شود و سپس قالب ریزی و فرم دهی به وسیله ویبره انجام می شود .

با توجه به اینکه محصول تنها سیمانی نیست و بخشی از پلیمر تشکیل شده باید حداقل 2 روز در قالب بماند ، تا مواد پلیمری اعم از رنگ ، هاردنر و پلی استر به لایه سیمانی چسبیده و قابل جداسازی نباشند . بعد از این که مواد ٢٥ در قالب جا افتاد ، توسط کارگر قالب های پر شده در محوطه و روی هم دپو می شوند و بعد از این که محصول داخل قالب سفت شد ، از قالب خارج و به انبار محصول منتقل می گردند .

برای هر شکلی قالب مخصوص به خود دارد و در قیمت ماشین آلات طرح ، دو نوع کلی قالب کفپوش و نما در نظرگرفته شده است و از هر نوع 100 قالب پلاستیکی پیشنهاد شده است و تعداد قالب ها طوری تعیین گردیده اند ، که بتوان به طور مداوم تولید داشت و به علت کمبود قالب تولید دچار وقفه نشد .

ویژگی خاص در تولید محصول مورد نظر قالب ها می باشند . قالب ها باید طوری طراحی شوند ، که هم محصول ضخامت مناسب جهت مقاومت داشته باشد و هم طوری نباشد که مصالح زیادی مصرف نماید . یعنی ضخامتی که حالت ایده آل و مناسبی هم از نظر مقاومت و هم از نظر مصرف مصالح و مواد اولیه داشته باشد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست

 

الف) ماشین آلات و تجهیزات خط تولید عبارتند از:

• میکسر ۷۴۰ A

• میکسر آزمایشگاهی 20 کیلوگرمی

• میز ویبره

• شرینگ پک اتوماتیک با طراحی مخصوص محصولات سمنت پلاست

• تخته فشرده سه لایه

ب) قالب های فرم دهی:

• قالب نمای دکوراتیو 100 متر مربع

• قالب موزاییک 100 متر مربع

>> دانلود فایل طرح توجیهی سنگ مصنوعی سمنت پلاست

>> دانلود فایل طرح توجیهی تیپ سنگ مصنوعی مهندسی به شکل اسلب سال

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی از گروه سمنت پلاست ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool