جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستاطلاعات طرح های توجیهیخلاصه طرح تجاری رایگان کارواش ( carwash )
طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق سال 1400 + pdf + word - 3.3 out of 5 based on 9 votes
امتیاز کاربر:  / 9
ضعیفعالی 

Switches and Sockets

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

پریز عبارتست از وسیله ای كه برای اتصال هادی ها و بندهای قابل انعطاف در سیم كشی ثابت بكار می رود و كلید نیز جهت قطع و وصل جریان بطور اطمینان بخش استفاده می شود . كلیدها در محدوده ولتاژ ٢٥٠ ولت و جریان ١٦ آمپر و پریزها در دو محدوده ١٦ آمپر ٢٥٠ ولت یا ٢٥ آمپر ٣٨٠ ولت با عنوان تك فاز و سه فاز تولید و بكار می روند .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق


 

با توجه به مشخصات فنی ارایه شده محصولات از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران طرح حاضر مربوط به كلید و پریز بارانی می باشد . مشخصات فنی محصولات این طرح به شرح زیر می باشد :
كلید تك فاز : یك پل
كلید تك فاز : دو پل
كلید تك فاز : تبدیل
پریز : تك فاز
پریز : سه فاز ولتاژ اسمی محصولات تا ٣٨٠ ولت و جریان اسمی آنها تا ٢٥ آمپر می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح کسب و کار تولید کلید و پریز برق


كلید و پریز بارانی در صنایع ، كارگاه ها ، منازل و بطور كلی در محلی كه در معرض رطوبت و یا باران باشد مورد مصرف فراوان دارد . پریز عبارتست از وسیله ای كه برای اتصال هادی ها و بندهای قابل انعطاف در سیم كشی ثابت بكار می رود و كلید نیز جهت قطع و وصل جریان بطور اطمینان بخش استفاده می شود .

كلیدها در محدوده ولتاژ ٢٥٠ ولت و جریان ١٦ آمپر و پریزها در دو محدوده ١٦ آمپر ٢٥٠ ولت یا ٢٥ آمپر ٣٨٠ ولت با عنوان تك فاز و سه فاز تولید و بكار می روند .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق


با مراجعه به فهرست استانداردهای تدوین شده مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سایت این مؤسسه ، شماره استاندارد ملی ١٢٢١ و ٥٥٩٩ )استاندارد اجباری ) برای این محصول استخراج شده است . رعایت استاندارد فوق برای كلیه تولید كنندگان الزامی است .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید و پریز


كشورهای عمده تولید كننده این محصولات در دنیا آمریكا ، آلمان ، چین و كره جنوبی می باشند كه بیشترین حجم تولید این محصولات را در دنیا به خود اختصاص داده اند . از طرفی كشورهایی كه در آنها فعالیتهای عمرانی و ساختمان سازی دارای رونق فراوان است از بزرگترین مصرف كنند گان این محصولات هستند كه مهمترین آنها عراق و افغانستان می باشند .

از عمده ترین كشورهایی كه محصولات تولیدی ما به آنها صادر می شود می توان افغانستان ، عراق و تاجیكستان را نام برد و كشورهای كره ، چین و ایتالیا از كشورهایی می باشند كه بخش عمده این كالا را به كشور ما صادر می كنند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق


 

شرایط واردات محصول

طبق كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمركی 30 درصد امكان واردات وجود دارد .

شرایط صادرات محصو ل

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تو لیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق


از آنجایی كه فعالیتهای عمرانی و شهر سازی از الزامات پیشرفت در هر كشوری می باشد و از طرفی برای ساخت یك ساختمان استاندارد می بایستی تمام اجزای آن مناسب و استاندارد باشند لذا استفاده از مواد اولیه ، تجهیزات و محصولات با كیفیت در ساختمان سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

محصولات مورد مطالعه طرح حاضر نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با توجه به كاربرد وسیع این محصولات در دنیا و علی الخصوص با رونق فعالیتهای عمرانی در ایران می توان اذعان نمود كه این محصولات دارای اهمیت می باشند .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کلید و پریز برق

1. برش ( ورق )
2. پرسکاری
3. سوراخکاری و قلاویزکاری
4. تراشکاری ( مفتول )
5. تزریق ( باکالیت )
6. پلیسه گیری
7. مونتاژ
8. بسته بندی

فرآیند تولید كلید و پریز بارانی شامل تولید قطعات باكالیتی و فلزی می باشد كه در این مورد قطعات باكالیتی ابتدا توسط دستگاه تزریق پلاستیك از نوع ترموست تولید می شوند و در این مرحله متناسب با وزن و شكل قطعه قالب هایی با حفره های متفاوت بكار می روند پس از عملیات تزریق پلاستیك و فرم دهی ، قطعات باكالیتی توسط سمباده گردان پلیسه گیری می شوند .

قطعات فلزی از نوع ورق ابتدا به صورت تسمه بریده شد و سپس توسط پرس ضربه ای عملیات برش فرم ، سوراخكاری و خم كاری آن انجام می پذیرد . برخی از قطعات به دلیل نیاز به ایجاد رزوه به كنار دستگاه دریل منتقل می شوند تا قلاویزكاری آن ایجاد گردد .

از نكات حایز اهمیت دیگر فرم دهی قطعات فلزی ( مفتول ، شش گوش و چهار گوش ) می باشد كه با استفاده از سری تراش اتوماتیك صورت می گیرد و مزیت بكار بردن سری تراش سرعت عمل و دقت تولید می باشد .

درنهایت قطعات باكالیتی و فلزی تولید شده به قسمت مونتاژ ارسال می شوند تا به همراه قطعات خریدنی مونتاژ قطعات انجام گیرد . از نكات مهم در قسمت ویژگیهای كاربردی دقت در این زمینه تأثیر بسزایی در بكار بردن محصول دارد .

درنهایت قطعات باكالیتی و فلزی تولید شده به قسمت مونتاژ ارسال می شوند تا به همراه قطعات خریدنی مونتاژ قطعات انجام گیرد . از نكات مهم در قسمت ویژگیهای كاربردی دقت در این زمینه تأثیر بسزایی در بكار بردن محصول دارد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح کارآفرینی  تجاری کلید و پریز برق

 

• ماشین تزریق ١٠٠ و ١٥٠ تن
• ماشین پلیسه گیری
• قیچی گیوتینی
• ماشین پرس ضربه ای ٦٣ و ٣٥ تن
• دریل رومیزی
• دریل قلاویزكاری
• سری تراش اتوماتیك
• كمپرسور ١٠ بار با قدرت ٤ كیلووات
• كمپرسور فشار ١٠ بار
• تسمه نقاله ٨ متری

:: دانلود طرح کسب و کار تیپ احداث کارخانه تولید کلید و پریز

:: دانلود طرح کارآفرینی تیپ احداث کارخانه تولید دوشاخه برق و سرپیچ لامپ

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح تجاری روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کلید و پریز، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool