graphic design

طراحی گرافیک ، کاتالوگ ، کارت ویزیت و سایر المانهای گرافیکی و تبلیغاتی ( Graphic )

طراحى گرافيک در واقع اصطلاحى است عام براى حرفه‌اى متشکل از طراحى حروف، تصويرسازي، عکاسى و چاپ به‌منظور ارائه اطلاعات يا آموزش. اين اصطلاح را اولين بار ويليام اديسون ديگينز در سال ۱۹۲۲ بکار برد. با اين همه فقط پس از جنگ جهانى دوم بود که کاربرد آن رايج شد.

ارتباط بصرى در مفهوم وسيع آن تاريخ طولانى مدتى دارد. زمانى که انسان اوليه براى يافتن غذا به شکار مى‌رفت و جاى پاى حيوانى را بر روى گِل مى‌ديد، در واقع نوعى نشانهٔ بصرى را مشاهده مى‌کرد.

اثر گرافيکى مى‌تواند نشانه باشد، مانند حروف الفبا؛ يا يک نظام نشانه‌اى ديگر را شکل دهد؛ مانند علائم جاده‌اي. علائم گرافيکى در کنار هم تشکيل تصوير مى‌دهد. طراحى گرافيک در يک معنا حرفهٔ انتخاب يا ساخت علائم و آرايش آنها بر يک سطح براى انتقال يک ايده است. گرافيک هنرى است که ترسيم کردن و نگاشتن عناصر اصلى آن‌را تشکيل مى‌دهند.

لطفا جهت اطلاع از تعرفه های ما در زمینه انجام خدمات فوق و سفارش ابتدا درخواست خود را به صورت ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و ظرف 24 ساعت پاسخ ایمیل خود را دریافت نمایید و پس از دریافت پاسخ از طریق شماره تماس 09360555304 و یا 09126277388 با مهندس امیر حبیبی تماس حاصل فرمایید .( لطفا متن زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید تا به طور کامل با شرح خدمات ما و کیفیت کار ما آشنا شوید )

طراحی گرافیک اصل اول تبلیغات است. چه تبلیغات چاپی چه تبلیغات اینترنتی، هر دو با گرافیک سر و کار دارند. ما در وب سازه طراحی انواع المان های گرافیکی و تبلیغاتی را انجام می دهیم ، بخش های مختلف طراحی و گرافیک عبارتند از :

:: طراحی آرم و لوگو

:: طراحی انواع پوستر و تراکت های تبلیغاتی

:: طراحی انواع بروشورها و کاتالوگ های تبلیغاتی معرفی محصول و خدمات

:: طراحی کارت ویزیت و ست اداری (سربرگ ، پاکت نامه و ... )

:: طراحی بنر های تبلیغاتی، مناسبتی و مذهبی در کلیه ابعاد

:: طراحی فکسی های تبلیغاتی ، انواع استند و المان های نمایشگاهی

:: طراحی جلد کتاب (کتاب های درسی، هنری ، علمی ، مذهبی و ...)

:: طراحی انواع آگهی روزنامه ، نشریه و ...

:: طراحی و صفحه آرایی نشریات دانشجویی و کم حجم

:: طراحی هدر سایت و وبلاگ و تبلیغات اینترنتی

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

:. آرم و لوگو :::::

مشتریان با اولین تصویری که از تجارت شما می بینند شما را به ذهن خواهند سپرد.

لوگو، آرم یا نشانه نمادیست برای بیان کردن یک عبارت کسب و کار و یا القا نمودن یک مفهوم. لوگو ، آرم و یا نشانه عموما بالقوه ترین نقش را در معرفی یک برند یا نام تجاری ایفا می کنند و به بیان ساده تر ریشه اصلی تبلیغات ، بازارسازی و جذب مشتری برای یک کسب و کار ،لوگوی آن مجموعه و کسب وکار محسوب می شود.

طراحی نشانه یکی از تخصص های عالی و منحصر به فرد در علم طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه طراحی نشانه به زمانهای بسیار بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مربوط به مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده میشد، مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود. از تحولات مربوط به ثبت نشانه ها در دیواره غارها بود که حروف و به تبع آن خط اختراع گشت.

امروزه لوگو، نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات، صاحبان کسب و کار و حتی اشخاص حقیقی، برای متمایز کردن خود از دیگران در دید مشتریانشان، استفاده می شود.

لوگوها، آرم ها یا نمادها عموما در قالب سه دسته کلی طراحی و پیاده سازی می گردند:

1- طراحی لوگو یا طراحی آرم به شیوه تصویری یا شمایلی ( PICTOGRAM )

2- طراحی لوگو یا طراحی آرم به شیوه نوشتاری ( TYPOGRAPHY - LOGOTYPE )

3- طراحی لوگو یا طراحی آرم به شیوه تلفیقی ( MIXTURE LOGO )

بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی آرم و لوگو ، در کنار تجربه 10 ساله در زمینه طراحی گرافیک را به خدمت گرفته ایم تا خالق بهترین ها برای شما باشیم .

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

:. انواع پوستر و تراکت های ، بروشورها و کاتالوگ های تبلیغاتی :::::::

پوسترهای ابتکاری و خلاقانه سفیران شما در امر معرفی یک محصول هستند. پوستر یکی از ابزارهای انتقال پیام است که باید پیام را تا حد امکات به شیوه ای کاما خلاقانه و ابتکاری به مخاطب منتقل نماید. مخاطبین خود را میخکوب کنید. هر چه میزان اطلاعات پوستر کمتر باشد بهتر است. چیزی که مهم است محتوا است نه کمیت.

تخصص ما در طراحی انواع پوستر ها در خدمت شماست : پوستر معرفی فیلم ، معرفی محصولات ، پوستر همایش و نمایشگاه و ...

یکی دیگر از سنتی ترین روش های تبلیغات، کاتالوگ و بروشور است که طرفدارات زیادی هم دارد. طراحی حرفه ای این محصولات تخصص ماست.

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

:. طراحی انواع ست اداری ::::::::

ست اوراق اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود، می گویند.

به دلیل عناصر زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا "ست اوراق اداری" گفته می شود. این امر به نوعی بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند می باشد.

استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تماسی از مواردی هستند که عموما در ست اوراق اداری استفاده می شود. همچنین سادگی در طرح اوراق اداری و هماهنگی کل ست اوراق اداری با یکدیگر از نکات کلیدی هستند که در یک مجموعه ست اوراق اداری موفق نقش بسزایی دارند

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

:. جلد کتاب ::::::::

جلد کتاب همان رویه ای است که برای محافظت و زیبایی هرچه بیشتر کتاب روی آن قرار می گیرد و به غیر از این منظور، جهت انعکاس اطلاعاتی از محتوای داخل کتاب، اطلاعاتی از نویسنده و ناشر و بسیاری اطلاعات دیگر که مرتبط با معرفی کتاب می باشد، به روی آن قرار می گیرد. حتی تصویرها و رنگهای تشکیل دهنده جلد کتاب نیز در جهت معرفی کتاب به خواننده، انتخاب می شوند.

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

:. طراحی هدر سایت و وبلاگ ::::::::

هدر، همان سردرِ سایت و وبلاگ است! همان تصویر افقی که نام سایت بر روی آن نوشته شده و معرف فعالیت و زمینه ی کاری آن سایت یا وبلاگ است.

هدر نقش مهمی در جذب مخاطب دارد و باید از متن و عکس مرتبط جذاب استفاده کرد. شما با پرداخت هزینه ای کم ، صاحب هدر حرفه ای خواهید شد.

:. طراحی آگهی روزنامه ::::::::

آگهی روزنامه در بین آن همه مطالب چاپی باید طرحی متفاوت داشته باشد . این متفاوت بودن را با ما تجربه کنید.

:. گرافیک سایت ::::::::

هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.

گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.

یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید.

گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر ما اینها بخش ناچیزی از گرافیک وب است و در دل آن جای دارد.

نمونه کارهای ما را بازدید نمایید

لطفا جهت اطلاع از تعرفه های ما در زمینه انجام خدمات فوق و سفارش ابتدا درخواست خود را به صورت ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و ظرف 24 ساعت پاسخ ایمیل خود را دریافت نمایید و پس از دریافت پاسخ از طریق شماره تماس 09360555304 و یا 09126277388 با مهندس امیر حبیبی تماس حاصل فرمایید.

 

لینک های کمکی :

:: دانلود یک مجموعه ی بینظیر از هزاران طرح توجیهی آماده صنعتی ، معدنی ، کشاورزی ، خدماتی و گردشگری

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.