جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع برق و الکترونیکطرح توجیهی تولید الکترود جوشکاری و دریایی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

alloy recycling1400

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی بازیافت انواع آلیاژ و تولید شمش آهن و فولاد سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید شمش آهن و فولاد از بازیافت انواع آلیاژ را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


آشنایی با بازیافت انواع آلیاژ جهت اجرای طرح توجیهی تولید شمش آهن و فولاد از بازیافت آلیاژ های آهن و فولاد

با بازیافت انواع آهن و فولاد استفاده شده می توان شمش های آهن و فولاد را تهیه نمود . شمش هایی که از طریق بازیافت آهن و فولاد های قراضه تولید می شوند ، توسط کارخانه های ریخته گری استفاده می شوند . شمش های تولیدی در برخی از کارخانه ها به عنوان مواد اولیه و در برخی کارخانه ها به عنوان واسطه ای برای تولید محصولات نهایی هستند .

بنابراین کالایی به عنوان جایگزین محصول طرح حاضر وجود ندارد . از طرفی صنعت ساخت فلزات اساسی جزء صنایع مادر کشور بوده و شمش فولاد و آهن نیز یکی از کالا های اصلی در تولید فلزات مختلف هستند ، بنابراین محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی بازیافت روی و آلومینیوم از ظروف آبمیوه و بازیافت انواع آلیاژ از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند .

بازیافت ضایعات و خرده فلز دارای کد آیسیک 37101110 و تعرفه گمرکی 7204 می باشد . برای بازیافت آهن و فولاد و تبدیل آن ها به شمش باید استاندارد های شماره 3815 و 3817 رعایت شوند .


آشنایی فرایند بازیافت انواع آلیاژ جهت اجرای طرح توجیهی تولید شمش آهن و فولاد از بازیافت آلیاژ های آهن و فولاد


 

1. تفکیک فلزات همجنس
2. ذوب آهن قراضه و تشکیل مذاب فلز به همراه جمع آوری سرباره
3. آلیاژ سازی
4. آماده سازی قالب
5. ریخته گری مذاب در قالب ماسه ای

:: دانلود فایل طرح توجیهی احداث کارخانه بازیافت انواع آلیاژ

:: دانلود فایل طرح توجیهی تولید شمش فولاد از قراضه آهن و آهن اسفنجی + کامفار با 178 صفحه اطلاعات کاربردی

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی ریخته گری تحت فشار آلومینیوم

:: دانلود طرح توجیهی بازیافت آهن قراضه

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool