جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
دانلود طرح توجیهی تصفیه و بازیافت روغن موتور سوخته سال 1400 - 3.0 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

engine oil

جهت سفارش طرح توجیهی تصفیه و بازیافت روغن موتور سوخته سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تصفیه و بازیافت روغن موتور سوخته را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تصفیه روغن سوخته ( بازیافت روغن موتور )


تصفیه روغن سوخته ( بازیافت روغن موتور ) :

روغن هایی که کارکرده اند و دیگر قابل استفاده نیستند ، یکی از آلاینده های تخریب پذیر برای محیط زیست به حساب می آیند . جالب است بدانید که یک گالن روغن آلوده می تواند به مقدار یک میلیون گالن آب آشامیدنی را آلوده نماید . روغن های سوخته در شرایط عادی ازبین نمی روند و به راحتی می توانند محیط زیست را آلوده نمایند .

بهترین و مناسب ترین روش برای جلوگیری از ایجاد آلودگی روغن های سوخته ، بازیافت آن ها می باشد . در روغن موتور 8 نوع افزودنی وجود دارد که ، پس از تصفیه روغن موتور سوخته ، این افزودنی ها به قیر تبدیل خواهند شد . آسفالت تولید شده پس از تصفیه دارای ارزش اقتصادی بسیار زیادی بوده و می توان از آن استفاده نمود .

با بازیافت روغن سوخته ، نیاز به نفت خام کمتر خواهد شد زیرا ، برای تولید 3 لیتر روغن باید 159 لیتر نفت خام داشته باشید ، اما با تصفیه 4 لیتر روغن سوخته می توانید 3 لیتر روغن تولید نمایید . به همین جهت تصفیه روغن سوخته دارای صرفه اقتصادی می باشد .


فرایند تصفیه روغن سوخته جهت اجرای طرح توجیهی تصفیه روغن سوخته ( بازیافت روغن موتور )  ، شامل مراحل زیر می باشد


 

1. فیلتراسیون روغن سوخته سرد
2. آبگیری
3. حرارت دهی
4. افزودن مواد شیمیایی و سپس عبور دادن روغن داغ از سیستم فیلتر پرس

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تصفیه روغن سوخته ( بازیافت روغن موتور )

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool