جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع فلزیطرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج سال 1400 + pdf + word
دانلود طرح توجیهی تولید پودر لاستیک از ضایعات سال 1400 (word و pdf) - 3.7 out of 5 based on 3 votes
امتیاز کاربر:  / 3
ضعیفعالی 

Rubber powder

جهت سفارش طرح توجیهی تولید پودر لاستیک از ضایعات سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی بازیافت ضایعات لاستیک و تولید پودر لاستیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پودر لاستیک از ضایعات


پودر لاستیک از ضایعات :

متاسفانه در چندسال اخیر شاهد افزایش لاستیک های ضایعاتی در محیط زیست می باشیم . وجود لاستیک های ضایعاتی سبب آلودگی محیط زیست و زشتی محیط زیست شده و همچنین خطر آتش سوزی را افزایش می دهد . از طرفی آتش زدن لاستیک سبب به وجود آمدن دود بسیار زیادی شده و آلودگی هوا را به همراه دارد .

در کشور ما هرساله بیش از 200 هزار تن لاستیک تولید می شود . بهترین کار برای ازبین بردن لاستیک های ضایعاتی ، بازیافت آن ها می باشد . به صورتی که لاستیک های کهنه ابتدا آسیاب و سپس ذوب می شوند ، در نهایت به لاستیک تازه تبدیل می شوند .

به علاوه با بازیافت لاستیک های ضایعاتی و تبدیل آن ها به پودر لاستیک ، می توان از این پودر لاستیک در تولید انواع کفپوش ، بهبود خواص بتون ، تولید تایر خودرو ، تولید ورق های عایق و ..... استفاده نمود .


فرایند تولید پودر لاستیک جهت اجرای طرح توجیهی تولید پودر لاستیک از ضایعات و بازیافت ضایعات سنگی شامل مراحل زیر می باشد


1. کاهش حجم
2. پیش پودرسازی ( نرم سازی )
3. آهنزدائی
4. دانه سازی
5. تفکیک ته نشینی همسان
6. جداسازی


نیروی انسانی مورد نیاز تولید پودر لاستیک جهت اجرای طرح توجیهی تولید پودر لاستیک از ضایعات و بازیافت ضایعات سنگی


 

• مدیر عامل
• تکنسین فنی
• راننده وانت
• پرسنل اداری
• پرسنل مالی
• پرسنل فروش
• نگهبان
• کارگر ماهر
• کارگر ساده

دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید پودر لاستیک از ضایعات

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool