دانلود طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی

Recycling old clothes

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی


بازیافت پارچه و لباس های کهنه :

با توجه به بررسی های انجام شده ، در هر سال بیشتر از 10 میلیون تن لباس و پارچه به عنوان ضایعات دور ریخته می شود . تقریبا 50 درصد از این لباس های ضایعاتی قابل بازیافت هستند .

با بازیافت این پارچه ها نیاز به واردات مواد اولیه تولید پارچه کمتر شده و بر منابع اولیه فشار کمتری وارد خواهد شد . به علاوه با کاهش ضایعات پارچه ، مشکلات کمتری برای محیط زیست به وجود خواهد آمد . پارچه های بازیافت شده در تولید کفپوش ها ، موکت های نمدی ، تولید مبلمان و ..... استفاده می شوند .

بازیافت نخ از ضایعات نساجی :

نخ ساده ترین رشته در صنعت نساجی می باشد که ، در سه نوع یک لا و دولا و چندلا وجود دارد . نخ های پنبه ای که با استفاده از ضایعات الیاف نساجی تولید می شوند ، نخ های ضخیم می باشند . از ضایعات الیاف نساجی نمی توان برای تولید نخ های ظریف تر استفاده نمود .

ضخیم ترین نخ پنبه ای که با استفاده از ضایعات نساجی تولید می شود ، نخ شماره 2 بوده و از آن برای تولید طناب پنبه ای ، تولید تی برای نظافت کف ساختمان ها و ..... استفاده می شود . نخ از ضایعات نساجی دارای کد آیسیک 37201125 می باشد .

با توجه به این که منابع تولید الیاف های نساجی ، مخصوصا الیاف های طبیعی ، محدود می باشد ، بازیافت ضایعات نساجی و استفاده مجدد از آن در تمام جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . در کشور ما کارگران و نیرو های متخصص زیادی در زمینه تولید الیاف های نساجی وجود دارند ، به همین جهت برای بازیافت نخ از ضایعات نساجی ، نیازی به آوردن تکنولوژی از سایر کشور ها نمی باشد .


فرایند بازیافت پارچه و لباس های کهنه در طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی


bazyaft lebas 1

1. جمع آوری ضایعات نساجی
2. شستشو
3. دسته بندی
4. برش
5. بازیافت الیاف
6. پرس و عدل بندی


فرایند بازیافت نخ از ضایعات نساجی در طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی

1. حلاجی
2. ماشین کارد یا کاردینگ
3. ماشین فیتیله یا چند لاکنی
4. ماشین نیمتاب
5. ماشین تمامتاب یا رینگ
6. ماشین دولا تاب


ماشین آلات مورد نیاز در طرح توجیهی بازیافت پارچه و لباس های کهنه و بازیافت نخ از ضایعات نساجی

• ماشین شستشو و سانتریفیوژ

• ماشین کاتر

• ماشین تغذیه کننده

• ماشین بازیافت الیاف

• ماشین کندانسور

• ماشین پرس کننده عدل

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه بازیافت پارچه و لباس های کهنه

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.