طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی سال 1400 (word و pdf)

High pressure hose

جهت سفارش طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

شیلنگ های تحت فشار جهت انتقال و جا به جایی گازها ، مایعات مخصوصا هوای فشرده و همچنین روغن به کار رفته در سیستم های هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی


 

شیلنگ به محصولاتی گفته می شود ، که از سه لایه شامل دو لایه لاستیکی و یک لایه از الیاف تقویت کننده تشکیل شده اند .
محصول مورد نظر در این طرح شیلنگ های تحت فشار می باشد ، که مورد مصرف این محصولات بر انتقال گازها و مایعات مخصوصا هوای فشرده و روغن به کار رفته در سیستم های هیدرولیک می باشد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی


 تکنولوژی شیلنگ های فشار قوی ، در حال حاضر در داخل کشور وجود دارد و چند واحد تولیدی هم در این زمینه اقداماتی را نموده اند ، ولی عمده نیاز کشور به این محصول از طریق واردات تأمین می گردد . البته با توجه به نیاز این محصول در کشور و سعی در ارتقاء کیفیت آن ، می توان علاوه غیر اشباع بازارهای مالی جهت دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی هم تلاش کرد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی


امروزه اکثر صنایع برای خطوط تولید خود نیاز به استفاده از سیستم های هیدرولیک دارند ، که این سیستم ها عمدتاً نیاز به محصولات شیلنگ های فشار قوی دارند . حالا این نوع محصولات در حال حاضر برای اکثر صنایع دارای نقش و اهمیت استراتژیکی بالایی می باشند و در حقیقت با استفاده از این نوع محصولات واسطه ای است ، که می تواند چرخه تولید خود را به حرکت در آورد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی

 مراحل مختلف تولید شیلنگ فشار قوی به صورت زیر می باشد :

اختلاط : اختلاط مرحله ای می باشد ، که در آن لاستیک با مواد افزودنی مخلوط می گردد - اختلاط در دو مرطه زیر صورت می گیرد .
مرحله اول اختلاط در ماشین بنبوری انجام می گردد ، مواد لاستیک و مواد افزودنی ابتدا وزن می شوند و در داخل ماشین ریخته می شوند . ماشین بتون یک ماشینی است که دارای دو غلتک می باشد و کار اختلاط را انجام می دهد ، در این مرحله برای جلوگیری از پخت زودرس عوامل پخت اضافه نمی شوند ، پس از اختلاط در اینبوریه لاستیک به صورت توده از پایین بنیوزی خارج و وارد آسیاب غلتکی می شود .

مرحله دوم اختلاط با افزودن عوامل پشت در آسیاب غلتکی صورت می گیرد . پس از آن ، آمیزه مدتی نگهداری می شود .

اکستروژن لایه اول : یکی از مهمترین مراحل فرآیند تولید شلنگ ، مرحله اکستروژن می باشد . آمیزه رسیده شده ابتدا بر روی آسیاب غلتکی قرار داده می شود ، سپس بر روی آسیاب غلتکی آمیزه دوباره گرم می شود و توسط یک کارد نواری از آن جدا می شود . این نوار توسط یک نقاله به قسمت قیم اكسترودر وارد می کرد و از آنجا وارد قسمت مارپیچ اکسترودر می شود . مارپیچ درون سیلندری قرار دارد ، که به دور آن « المان های حرارتی ، باعث گرم شدن آمیزه می گردد و با حرکت مارپیچ مواد به جلو هدایت می شوند ، سپس با اشاره به قالب که بر انتهای اکسترودر است وارد می شود و از طرف دیگر شلنگ به دست می آید .

پخت : برای پخت شلنگ تولید شده ، این شلنگ وارد حمام نمک مایع می گردد ، تگ مورد استفاده از املاح سدیم و پتاسیم می باشد. این حمام در دمای حدود ۱۹۰ و تا طول حدود واكثر لاستیک را پخت می کند .

گرمای مورد نیاز حمام توسط المان های برقی در استوانه حمام ایجاد می گردد . پس از خروج شیلنگ از حمام یک جریان آب نمک روی شلنگ داشته و همزمان شلنگ را سرد می کند .

پس از واحد خنک کن ، یک واحد کننده می باشد که متشکل از دو غلتک می باشد ، که بوسیله یک موتور الکتریکی عمل کشش را انجام می دهد . پس از واحد كلمشد ، واحد برش وجود دارد و پس از آن واحد جمع کن ، هروقت مقدار رول جمع شده به اندازه کافی و مورد نظر رسید . واحد برش شلنگ را می برد و در نهایت محصول تولیدی بعد از کنترل و بازرسی تحویل انبار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیلنگ های فشار قوی

 • بنبوری

• گیوتین

• اکسترودر

• آسیاب غلتکی

• ترازو

• ماشین پیچنده الیاف تقویت کننده

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید شیلنگ های فشار قوی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.