دانلود طرح توجیهی تولید پلاستیک خودچسب یا سلفون سال 1400 + کامفار

Cellophane

جهت تهیه طرح توجیهی تولید سلفون ، به روز و اختصاصی سال 1400 و بانکی + گزارش نرم افزار کامفار 3 + فایل word و  pdf ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید سلفون را ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


این پلاستیک در کشور ما بنام پلاستیک استرچ می باشد . تنها مورد از موارد پلاستیکی است که با توجه به ضخامت آن قابل استفاده در تمامی صنایع جهت بسته بندی است . ( 10 تا20 میکرون ) صرفه اقتصادی این محصول زمانی مشخص می شود که شرکت ها جهت بسته بندی پالت ها و غیره با ارتفاع و در ابعادمختلف چیزی در حدود 50% می بایست هزینه مازاد پرداخت کنند . در حالیکه این پلاستیک با توجه به ضخامت آن در هرکیلو چیزی حدود 100 متر می باشد و هزینه بسته بندی به 2/1 کاهش پیدا خواهد کرد .

از دیگر مزایای این محصول می توان به سبک بودن و قابل حمل بودن آسان و ارزان بـودن در ابعـاد بـالا نام برد همچنین دلیل اقتصادی بودن آن نیز این می باشد که در کشور تنها یک شرکت تولید کننده آن می باشد و نیاز کشور کلاً از خارج تامین می گردد .

مزایای بسته بندی پلاستیکی :

وزن کم و سبک
قابلیت کشش
قابلیت خمیدگی
مقاوم در مقابل آب
نفوذ ناپذیری و مانع تخلخل
امکان رویت کالای داخل
مقاومت در برابر شک و ضربه


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

صنایع بسته بندی به عنوان مهمترین زمینه کاربرد پلاستیک های خود چسب محسوب می گردنـد و در حقیقت بسیاری از آنها در صنعت کاربرد دارند . بسته بندی به دو گروه صنایع غذایی و غیر غذایی تقسیم می شود . در بـسته بنـدی صـنایع غـذایی قوانین خاصی وجود دارد . در اینگونه بسته بندی ها به مسایل بهداشتی و اثرات سـوء ایـن مـواد بـر روی ماده غذایی توجه بسیار می شود .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی سلفون


 

10632 : بسته بندی - انواع نوارها و ورق های چسب دار حساس به فشار - روش های آزمون


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

تولید و مصرف پلاستیک جهت بسته بندی در بسیاری از کشورهای صنعتی جهان صورت می پذیرد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

شرایط واردات محصول

شرایط واردات خاصی برای این محصول ذکر نشده است .

شرایط صادرات محصول

برای صادرات این محصول شرایط خاصی وجود ندارد و فقط با رعایت شرایط استاندارد جهانی این کار به راحتی قابل اجرا می باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

یکی از مولفه های مهم و عامل تعیین کننده پیش رفت کشورهای توسعه یافته جهان و توفیق آن ها در افزایش روزافزون تولیدات و تصاحب بازارهای جهانی ، بسته بندی استاندارد و ارایه تولیدات در پوشش بسیار زیبا و مناسب است .

فرهنگ بسته بندی محصولات و تولیدات ، برای ارایه و فروش در بازارهای مختلف جهان ، فرهنگی است که در سال های اخیر ، جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و به عاملی مهم در میزان فروش یک واحد تولیدی تبدیل شده است .

هر چه قدر بسته بندی یک محصول زیبا ، مناسب ، در برگیرنده مشخصات و معرف محصول و مهم تر این که مطابق با جنبه ها و خصوصیات روان شناختی خریداران باشد ، به همان اندازه ، از بازار و فروش خوبی برخوردار خواهد بود . این امر تا آن جا اهمیت دارد که در بسیاری از موارد بسته بندی زیبا و مناسب محصول ، خریداران را مجذوب خود کرده و به مقیاس زیادی مسیله کیفیت را تحت الشعاع قرار می دهد .

در این صورت است که خریدار به راحتی از کالای با بسته بندی ساده و یا نامناسب می گذرد و محصولی را می خرد که از پوشش یا بسته بندی زیبا تری برخوردار باشد ، هر چند که از لحاظ کیفیت پایین تر از اجناس دیگر باشد .

در یک کلام ، می توان چنین گفت که عامل اساسی در جهت فروش هر چه بیش تر اجناس و کالاهای تولیدی واحدها و فابریکه ها ، ایجاد و پیدایش اشکال و روش هایی خاص ، جدید و جذاب در ارایه آن محصولات به مصرف کننده گان است .

بسته بندی یک عمل فنی اقتصادی است که هزینه های تحویل کالا را به حداقل می رساند . در حالی که فروش و در نتیجه سود حاصل از آن به با لاترین حد افزایش می یابد . بسته بندی نقش های زیادی علاوه بر نگهداری انجام می دهد . یکی از زمینه های پویا و دینامیک آن به فروش رسیدن این مواد در بازار رقابت و تجارت است .

اکنون با پیشرفت تکنولوژی و تولید انبوه محصولات بدون استفاده از بسته بندی ، عرضه محصول به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی در بازار امکان پذیر نیست . یعنی با وجود اینکه به نظر می رسد این کار هزینه اضافی به تولید کننده تحمیل می کند . اما باید در نظر داشت بدون استفاده از آن کل هزینه تولید به هدر خواهد رفت .بسته بندی از نقطه نظر جذاب بودن ظاهر بسته و بازار پسند کردن آن نیز اهمیت زیادی دارد و این جنبه آن در بعضی موارد بقیه اهداف کاربرد آن را تحت پوشش قرار می دهد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی سلفون

 

ابتدا مواد اولیه به نسبت مورد نیاز توزین می گردد . و جهت مخلوط شدن به مخل وط کـن هـدایت مـی شوند . مخلوط به دست آمده توسط نقاله و انجام مرحله دوم اختلاف به یک آسـیاب دو غلتکـی هـدایت می شود . سپس موتد مخلوط شده به دستگاه اکسترودر هدایت شده و با استفاده از تسمه نقاله مواد بـه درون کلندری متشکل از 4 غلتک جهت دادن ضخامت به فیلم پی وی سی عبور داده می شود .

با عبور از خشک کن دمای فیلم کاهش می یابد و مرحله چسب زنی انجام می گیـرد و سـپس جهـت تهیـه آن بصورت رول پیچیده شده کناره های آن برش داده شـده و ضـایعات حاصـل از بـرش بـه آسـیاب اولیـه برگشت داده می شود و فیلم پی وی سی بصورت رول پیچیده شده و با استفاده از کاغـذ کرافـت بـسته بندی می شود .


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی سلفون

 

• دستگاه اکسترودر پلاستیک
• آسیلب غلطکی
• ماشین کلندر
• دستگاه نوار کشی
• کمپرسور
• ماشین جمع کن
• ماشین چاپ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سلفون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید چسب برق و نوار چسب سلفونی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کیسه پلاستیکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت سال 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت سال 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سلفون، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

 دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

 

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.