جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع داروسازیطرح توجیهی تولید کرم های آرایشی و بهداشتی سال 1400 + pdf + word
دانلود طرح توجیهی تولید پلاستیک خودچسب یا سلفون سال 1400 + کامفار - 4.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Cellophane

جهت تهیه طرح توجیهی تولید سلفون ، به روز و اختصاصی سال 1400 و بانکی + گزارش نرم افزار کامفار 3 + فایل word و  pdf ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید سلفون را ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


این پلاستیک در کشور ما بنام پلاستیک استرچ می باشد . تنها مورد از موارد پلاستیکی است که با توجه به ضخامت آن قابل استفاده در تمامی صنایع جهت بسته بندی است . ( 10 تا20 میکرون ) صرفه اقتصادی این محصول زمانی مشخص می شود که شرکت ها جهت بسته بندی پالت ها و غیره با ارتفاع و در ابعادمختلف چیزی در حدود 50% می بایست هزینه مازاد پرداخت کنند . در حالیکه این پلاستیک با توجه به ضخامت آن در هرکیلو چیزی حدود 100 متر می باشد و هزینه بسته بندی به 2/1 کاهش پیدا خواهد کرد .

از دیگر مزایای این محصول می توان به سبک بودن و قابل حمل بودن آسان و ارزان بـودن در ابعـاد بـالا نام برد همچنین دلیل اقتصادی بودن آن نیز این می باشد که در کشور تنها یک شرکت تولید کننده آن می باشد و نیاز کشور کلاً از خارج تامین می گردد .

مزایای بسته بندی پلاستیکی :

وزن کم و سبک
قابلیت کشش
قابلیت خمیدگی
مقاوم در مقابل آب
نفوذ ناپذیری و مانع تخلخل
امکان رویت کالای داخل
مقاومت در برابر شک و ضربه


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

صنایع بسته بندی به عنوان مهمترین زمینه کاربرد پلاستیک های خود چسب محسوب می گردنـد و در حقیقت بسیاری از آنها در صنعت کاربرد دارند . بسته بندی به دو گروه صنایع غذایی و غیر غذایی تقسیم می شود . در بـسته بنـدی صـنایع غـذایی قوانین خاصی وجود دارد . در اینگونه بسته بندی ها به مسایل بهداشتی و اثرات سـوء ایـن مـواد بـر روی ماده غذایی توجه بسیار می شود .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی سلفون


 

10632 : بسته بندی - انواع نوارها و ورق های چسب دار حساس به فشار - روش های آزمون


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

تولید و مصرف پلاستیک جهت بسته بندی در بسیاری از کشورهای صنعتی جهان صورت می پذیرد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

شرایط واردات محصول

شرایط واردات خاصی برای این محصول ذکر نشده است .

شرایط صادرات محصول

برای صادرات این محصول شرایط خاصی وجود ندارد و فقط با رعایت شرایط استاندارد جهانی این کار به راحتی قابل اجرا می باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سلفون


 

یکی از مولفه های مهم و عامل تعیین کننده پیش رفت کشورهای توسعه یافته جهان و توفیق آن ها در افزایش روزافزون تولیدات و تصاحب بازارهای جهانی ، بسته بندی استاندارد و ارایه تولیدات در پوشش بسیار زیبا و مناسب است .

فرهنگ بسته بندی محصولات و تولیدات ، برای ارایه و فروش در بازارهای مختلف جهان ، فرهنگی است که در سال های اخیر ، جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و به عاملی مهم در میزان فروش یک واحد تولیدی تبدیل شده است .

هر چه قدر بسته بندی یک محصول زیبا ، مناسب ، در برگیرنده مشخصات و معرف محصول و مهم تر این که مطابق با جنبه ها و خصوصیات روان شناختی خریداران باشد ، به همان اندازه ، از بازار و فروش خوبی برخوردار خواهد بود . این امر تا آن جا اهمیت دارد که در بسیاری از موارد بسته بندی زیبا و مناسب محصول ، خریداران را مجذوب خود کرده و به مقیاس زیادی مسیله کیفیت را تحت الشعاع قرار می دهد .

در این صورت است که خریدار به راحتی از کالای با بسته بندی ساده و یا نامناسب می گذرد و محصولی را می خرد که از پوشش یا بسته بندی زیبا تری برخوردار باشد ، هر چند که از لحاظ کیفیت پایین تر از اجناس دیگر باشد .

در یک کلام ، می توان چنین گفت که عامل اساسی در جهت فروش هر چه بیش تر اجناس و کالاهای تولیدی واحدها و فابریکه ها ، ایجاد و پیدایش اشکال و روش هایی خاص ، جدید و جذاب در ارایه آن محصولات به مصرف کننده گان است .

بسته بندی یک عمل فنی اقتصادی است که هزینه های تحویل کالا را به حداقل می رساند . در حالی که فروش و در نتیجه سود حاصل از آن به با لاترین حد افزایش می یابد . بسته بندی نقش های زیادی علاوه بر نگهداری انجام می دهد . یکی از زمینه های پویا و دینامیک آن به فروش رسیدن این مواد در بازار رقابت و تجارت است .

اکنون با پیشرفت تکنولوژی و تولید انبوه محصولات بدون استفاده از بسته بندی ، عرضه محصول به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی در بازار امکان پذیر نیست . یعنی با وجود اینکه به نظر می رسد این کار هزینه اضافی به تولید کننده تحمیل می کند . اما باید در نظر داشت بدون استفاده از آن کل هزینه تولید به هدر خواهد رفت .بسته بندی از نقطه نظر جذاب بودن ظاهر بسته و بازار پسند کردن آن نیز اهمیت زیادی دارد و این جنبه آن در بعضی موارد بقیه اهداف کاربرد آن را تحت پوشش قرار می دهد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی سلفون

 

ابتدا مواد اولیه به نسبت مورد نیاز توزین می گردد . و جهت مخلوط شدن به مخل وط کـن هـدایت مـی شوند . مخلوط به دست آمده توسط نقاله و انجام مرحله دوم اختلاف به یک آسـیاب دو غلتکـی هـدایت می شود . سپس موتد مخلوط شده به دستگاه اکسترودر هدایت شده و با استفاده از تسمه نقاله مواد بـه درون کلندری متشکل از 4 غلتک جهت دادن ضخامت به فیلم پی وی سی عبور داده می شود .

با عبور از خشک کن دمای فیلم کاهش می یابد و مرحله چسب زنی انجام می گیـرد و سـپس جهـت تهیـه آن بصورت رول پیچیده شده کناره های آن برش داده شـده و ضـایعات حاصـل از بـرش بـه آسـیاب اولیـه برگشت داده می شود و فیلم پی وی سی بصورت رول پیچیده شده و با استفاده از کاغـذ کرافـت بـسته بندی می شود .


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی سلفون

 

• دستگاه اکسترودر پلاستیک
• آسیلب غلطکی
• ماشین کلندر
• دستگاه نوار کشی
• کمپرسور
• ماشین جمع کن
• ماشین چاپ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سلفون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید چسب برق و نوار چسب سلفونی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کیسه پلاستیکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت سال 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت سال 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سلفون، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

 دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool