جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید شبه قیر از زباله شهری سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Garlic powder packaging

جهت سفارش طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری ( پودر سیر ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری ( پودر سیر ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

مواد غذایی پودری از جمله پودر سیر ، که پس از تقلیل آب محصول اصلی بدست می آیند و حاوی ترکیبات محصول اولیه هستند ، در صنایع غذایی ، صنایع دارویی و همچنین تولید غذای دام و طیور دارای کاربرد عمده ای می باشند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر


گرانول و پودر سیر:

پودر سیر از خشک کردن یعنى تقلیل آب سیر ، از 6/61 به 6 درصد و سپس پودر کردن آن حاصل مى شود. مشخصات فنى آن بر اساس استاندارد ملى و تحقیقات صنعتى ایران تحت استاندارد شماره 1441 به صورت زیر تعیین مى شود.

• حداکثر رطوبت مجاز 6 درصد.
• وزن خاکستر کل بر اساس ماده خشک حداکثر 5/0 درصد
• وزن خاکستر کل غیر محلول در اسید کلریدریک براساس ماده خشک 5/0 درصد

این محصول با توجه به اینکه جزء محصولات غذایى مى باشد ، بایستى داراى پروسه تولید تحت کنترل باشد . بسته بندى محصول داراى علامت استاندارد و شماره پروانه اخذ شده از اداره نظارت بر مواد غذایى وزارت بهداشت باشد.

گرانول و پودر سیب زمینى :

اگر رطوبت سلولهاى غده سیب زمینى به 6 تا 7 درصد برسد فرآورده خشک شده اى به دست مى آید ، که به گرانول مرسوم است . این دانه ها را با آب داغ یا شیر مخلوط مى کنند و خمیر سیب زمینى ساخته مى شود ، که مصرف خانگى و صنعتى دارد . فرآورده های سیب زمینى خشک شده ، همان ترکیباتى را که در سیب زمینى تاره وجود دارد دارا مى باشد ، اما مقادیر آن فرق مى کند .

میزان دکسترین موجود در نشاسته در گرانول بیشتر است ، اما مقدار قندها که گلوکز اصلى ترین آنها است ، کمتر مى شود.

کربوهیدرات هاى غیر قابل تجزیه ( سلولز ) به شدت کاهش مى یابند . سطح پروتئین ها نیز کمى کاهش مى یابد ، اما حفظ ارزش غذایى این فرآورده در مقیاس صنعتى از مهمترین مسائل موجود در این فرآیند است . پودر و گرانول سیب زمینى چون دارای مقادیرى روغن است ، بهتر است در مجاورت اکسیژن قرار نگیرد.


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر


پودر سیر به صورت چاشنى در پخت غذا در منازل و رستوران ها کاربرد دارد . همچنین در تولید فرآورده هایى چون سوسیس و کالباس ، انواع سس هاى غذایى ، چیپس و غذاهاى آماده و ... بکار مى رود .

با توجه به خواص داروئى ، سیر در رژیم هاى غذایى و تولید داروهاى انسانى و دامى نیز به کار مى رود . پودر سیر به علت دارا بودن املاحى از قبیل گوگرد و مس و ید و آهن و ویتامین هاى C و B معمولاً به میزان 1 کیلوگرم در هر تن خوراک دام و طیور به کار مى رود .

مصرف پودر سیر در ترکیب غذایى طیور ، از بروز بیمارهای مهلکى چون CRD نیوکاسل ، آنفولانزا و کوکسیدوز جلوگیرى مى کند . خلال سیر و پیاز به صورت آماده در پخت غذا کاربرد دارند . گرانول و پودر سیب زمینى براى پخت سریع غذاها بکار می رود و در مقیاس صنعتى به عنوان مواد اولیه کارخانجات چیپس و پفک سازى محسوب می شود .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر


با توجه به محدود بودن واحدهاى تولید کننده پودر سیر در ایران ، تقاضاى کارخانجات براى خرید آن بیش از میزان تولید است و امکان صادرات این محصول نیز در صورت بسته بندى مطلوب موجود است . همچنین آمار واردات و صادرات این محصول به پیوست طرح حاضر آمده است .


فرایند اجرای این طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر

جهت بسته بندى خلال و گرانول سیر ، پیاز ، سیب زمینى ، هویج، بادمجان و کدو و تبدیل آنها به پودر و سپس بسته بندى پودرهای مذکور ، مى توان از روش تمام اتوماتیک پیشرفته استفاده کرد .

این روش ظرفیت و سرعت بالا دارد و از نظر کنترل بهداشتى در سطوح بسیار خوبى قرار مى گیرد ، اما در کشورهاى در حال توسعه به علت استفاده از نیروى انسانى ارزان و مقرون به صرفه نبودن خرید ماشین آلات تمام اتوماتیک ، از کارگر جهت انتقال و بسته بندى و نظارت در خط تولید استفاده مى شود . در حال حاضر امکان ساخت کل تجهیزات خط تولید با کیفیت قابل قبول در داخل کشور وجود دارد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر

• آسیاب چکشی
• آسیاب والسی
• آسیاب پره ای
• دستگاه شرینگ
• دستگاه بسته بندی
• میز بسته بندی
• باکس پالت
• سیلوی ذخیره
• جت پرینتر
• نوار نقاله
• بالابر
• نقاله تسمه ای

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی عسل و ژل رویال
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی خرما و رطب
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی ادویه جات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مغز گردو
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی کشمش 
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی روغن زیتون
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورت و بسته بندی سیب زمینی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آجیل و خشکبار
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی زعفران به صورت کپسول
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی سبزیجات خشک
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آبمیوه | آب هویج
:: طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی پودری مانند پودر سیر ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool