طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه سال 1400 + کامفار

Multilayer plastic film

جهت سفارش طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

فیلم استرچ عبارت است از ، فیلم پلى اتیلن خطى با وزن مخصوص پائین ، به صورت 3 لایه ، به ضخامت 15 تا 75 میکرون و تولید شده به روش کواکستروژن ریخته ( قالبریزى شده ) ، که به صورت فیلم قابل انبساط تبدیل شده است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

محصول مورد نظر دراین طرح فیلم استرچ بوده ، که عبارت از فیلم پلى اتیلن خطى با وزن مخصوص پائین بصورت 3 لایه ، به ضخامت 15 تا 75 میکرون تولید شده ، به روش کواکستروژن ریخته ( قالبریزى شده ) که بصورت فیلم قابل انبساط تبدیل شده است .

این محصول در لفاف پیچى محصولات غذائى با ضخامت هاى کمتراز 2 میکرون و بسته بندی هاى پالت ها با ضخامت هاى بیشتر از 30 میکرون بکارمی رود . تولید فیلم استرچ دارای کد 8 رقمی 25201210 در طبقه بندى صنایع می باشد .

از خصوصیات پلى اتیلن میتوان مقاومت در برابر اسیدها ، مواد قلیائى ، مقاومت در برابر اکسیژن ، خواص فیزیکى خوب ، سیل حرارتى عالى ، مقاوم در برابر سوراخ شدن ، تراوایى ناچیز به بخار آب ( به میزان 1 گرم بر متر مربع در هر روز ) ، عملکرد بالا در دماى پائین نام برد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

جهت عرضه هر کالاى مصرفى در بازار ، داشتن کیفیت بالا از اهم وظایف تولید کننده می باشد ، در این راستا رعایت استاندارد هاى ملى جهت مصرف داخلى و استانداردهاى بین المللى و جهانى ، جهت صادرات الزامى است .

از طرف دیگر هرکالائى در بازارهاى مختلف رقبائى داشته و لازم است ، جهت بالا بردن میزان فروش در میدان رقابت ، حداکثر کیفیت به موازات کاهش قیمت تمام شده مورد نظر باشد . جهت رسیدن به این امر باید استانداردهای ملى و جهانى را جهت رسیدن به حداقل کیفیت مطلوب مدنظر داشت .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

فرآیند تولید فیلم استرچ از مواد اولیه تا حالت نهایی مستلزم عبور از مراحل عملیاتى است ، متناسب فیلم هاى پلاستیکى به دو روش کواکستروژن تولید می شوند ، که در زیر مورد بررسى قرارگرفته است .

بادی کواکستروژن ( Coextrusion Blow ) :

اکستروژن فیلم بادی ( فیلم حباب ) فرآیند پیوسته اى است ، که در آن لوله مذاب همچنان که از یک کلگى ( قالب یا داى ) شکافى رینگى خارج می شود ، بطور همزمان درجات محورى کشیده شده و درجات شعاعى انبساط می یابد .

لوله داغ توسط یک حلقه بادى از سمت خارج با وزش هواى شدید سرد می شود ، کاربرد اصلى براى محصولات این فرآیند کیسه هاى زباله ، کیسه چمن زنى و آشپزخانه اى می باشد . فیلم هاى دمشى براى ساخت ساک هاى فروشگاه هاى لباس ، مشمع بسته بندى پیراهن و لباس وکیسه هاى مواد غذایى بکار می رود.

ریخته کواکستروژن ( Cast Coexrusion ) :

ریخته گرى بصورت پهن کردن فیلم یک فرآیند پیوسته است ، که در آن ماده گرمانرم ( پلاستیک ) ذوب شده و از میان یک کلگى قالب یا داى ( Die ) شکافدار به روى غلتک سرد ، جایى که فیلم سرد و مجددا جامد می شود اکسترود می شود . فیلم حاصل از غلتک سرد جدا و براى فرآورى یا تبدیل بیشتر پیچیده می شود . بیشتر فیلم هاى ریخته شده براى کاربردهاى لایه سازى و بسته بندى مصرف می شوند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه

• دستگاه تولید فیلم استرچ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید جعبه پلاستیکی میوه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پاکت مقوایی چند لایه سیمان
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی مصالح ساختمانی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.