جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح توجیهی رایگاندانلود رایگان فایل طرح توجیهی صنعتی و دانلود فرمت word و pdf طرح کسب و کار کارآفرینی
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Multilayer plastic film

جهت سفارش طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

فیلم استرچ عبارت است از ، فیلم پلى اتیلن خطى با وزن مخصوص پائین ، به صورت 3 لایه ، به ضخامت 15 تا 75 میکرون و تولید شده به روش کواکستروژن ریخته ( قالبریزى شده ) ، که به صورت فیلم قابل انبساط تبدیل شده است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

محصول مورد نظر دراین طرح فیلم استرچ بوده ، که عبارت از فیلم پلى اتیلن خطى با وزن مخصوص پائین بصورت 3 لایه ، به ضخامت 15 تا 75 میکرون تولید شده ، به روش کواکستروژن ریخته ( قالبریزى شده ) که بصورت فیلم قابل انبساط تبدیل شده است .

این محصول در لفاف پیچى محصولات غذائى با ضخامت هاى کمتراز 2 میکرون و بسته بندی هاى پالت ها با ضخامت هاى بیشتر از 30 میکرون بکارمی رود . تولید فیلم استرچ دارای کد 8 رقمی 25201210 در طبقه بندى صنایع می باشد .

از خصوصیات پلى اتیلن میتوان مقاومت در برابر اسیدها ، مواد قلیائى ، مقاومت در برابر اکسیژن ، خواص فیزیکى خوب ، سیل حرارتى عالى ، مقاوم در برابر سوراخ شدن ، تراوایى ناچیز به بخار آب ( به میزان 1 گرم بر متر مربع در هر روز ) ، عملکرد بالا در دماى پائین نام برد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

جهت عرضه هر کالاى مصرفى در بازار ، داشتن کیفیت بالا از اهم وظایف تولید کننده می باشد ، در این راستا رعایت استاندارد هاى ملى جهت مصرف داخلى و استانداردهاى بین المللى و جهانى ، جهت صادرات الزامى است .

از طرف دیگر هرکالائى در بازارهاى مختلف رقبائى داشته و لازم است ، جهت بالا بردن میزان فروش در میدان رقابت ، حداکثر کیفیت به موازات کاهش قیمت تمام شده مورد نظر باشد . جهت رسیدن به این امر باید استانداردهای ملى و جهانى را جهت رسیدن به حداقل کیفیت مطلوب مدنظر داشت .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه


 

فرآیند تولید فیلم استرچ از مواد اولیه تا حالت نهایی مستلزم عبور از مراحل عملیاتى است ، متناسب فیلم هاى پلاستیکى به دو روش کواکستروژن تولید می شوند ، که در زیر مورد بررسى قرارگرفته است .

بادی کواکستروژن ( Coextrusion Blow ) :

اکستروژن فیلم بادی ( فیلم حباب ) فرآیند پیوسته اى است ، که در آن لوله مذاب همچنان که از یک کلگى ( قالب یا داى ) شکافى رینگى خارج می شود ، بطور همزمان درجات محورى کشیده شده و درجات شعاعى انبساط می یابد .

لوله داغ توسط یک حلقه بادى از سمت خارج با وزش هواى شدید سرد می شود ، کاربرد اصلى براى محصولات این فرآیند کیسه هاى زباله ، کیسه چمن زنى و آشپزخانه اى می باشد . فیلم هاى دمشى براى ساخت ساک هاى فروشگاه هاى لباس ، مشمع بسته بندى پیراهن و لباس وکیسه هاى مواد غذایى بکار می رود.

ریخته کواکستروژن ( Cast Coexrusion ) :

ریخته گرى بصورت پهن کردن فیلم یک فرآیند پیوسته است ، که در آن ماده گرمانرم ( پلاستیک ) ذوب شده و از میان یک کلگى قالب یا داى ( Die ) شکافدار به روى غلتک سرد ، جایى که فیلم سرد و مجددا جامد می شود اکسترود می شود . فیلم حاصل از غلتک سرد جدا و براى فرآورى یا تبدیل بیشتر پیچیده می شود . بیشتر فیلم هاى ریخته شده براى کاربردهاى لایه سازى و بسته بندى مصرف می شوند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه

• دستگاه تولید فیلم استرچ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید جعبه پلاستیکی میوه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پاکت مقوایی چند لایه سیمان
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی مصالح ساختمانی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool