جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع کشاورزی و دامپروریطرح توجیهی تولید کود شیمیایی | نوع ماکرو و میکرو سال 1400 + pdf + word
طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن سال 1402 - 4.5 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

Plastic sack

جهت سفارش طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی ( کیسه پلی پروپیلن ) سال 1402 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی ( کیسه پلی پروپیلن ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

گونی ، کیسه می باشد ، که از نوارهای باریک و از جنس پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن بافته می شود . گونی پلی پروپیلن در بسته بندی ، حمل و نقل و نگهداری موادی از قبیل غلات ، حبوبات ، دانه های روغنی ، محصولان صنایع نساجی و .... مورد استفاده قرار می گیرد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن


گونی ، کیسه ای است که از نوارهای باریک و از جنس پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن بافته می شود .

علاوه بر ویژگی های فوق گونی های پلاستیکی باید دارای شرایط زیر نیز باشد:

ضخامت نوار تار یا پود باید ۵۰ میکرون باشد.

بافت گونی باید ساده ( تافته ) باشد.

در دوخت گونی باید محل دوخت درز کیسه گونی دو لابوده ، حداقل چهار سطح روی هم قرار داده شود و برای دوخت از نخ پنبه ای یا نخ نایلون استفاده شود.

تعداد بخیه ها در ۱۰ cm باید حداقل ۱۵ باشد.

به منظور جلوگیری از پوسیدگی گونی در مقابل آفتاب ، مواد اولیه مصرفی باید حاوی پایدار کننده های مقاوم در مقابل نور باشد.

گونی می تواند بدون رنگ و یا طبق توافق خریدار و فروشنده رنگی باشد.

وزن یک متر مربع از گونی باید حداقل ۹۰ گرم باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن


گونی پلی پروپیلن در بسته بندی ، حمل و نقل و نگهداری مواد زیر بکار می رود: غلات ، حبوبات ، دانه های روغنی ، سایر محصولات کشاورزی ، محصولات صنایع شیمیایی ، محصولان صنایع نساجی ، گچ و سیمان .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن


بر اساس اطلاعات سایت ((موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران)) استاندارد ملی شماره ۲۹۷۲ تحت عنوان " گونی های پلاستیکی پلی اولفینی - ویژگی ها و روش ها " مربوط به گونی پلی پروپیلن می باشد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن


گونی پلی پروپیلن در بسته بندی ، حمل و نقل و نگهداری انواع محصولات پتروشیمی ، کشاورزی، نساجی و ... بکار رفته و همچنین با گذشت زمان و افزایش جمعیت میزان تقاضا برار این نوع بسته بندی رو به افزاش می باشد .

در ضمن فرآیند تولید محصول پیچیده نبوده و بسیار آسان می باشد . به همین دلیل تجار تمایلی به واردات این محصول نداشته و کلا تبادلات جهانی آن از رونق چندانی برخوردار نیست . به عبارت دیگر اکثر کشورها نیاز خود را از طریق تولیدکنندگان داخلی تامین می کنند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن


حقوق پایه طبق ماده ( ۲ ) قانون اصلاح موادی از قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ، شامل حقوق گمرکی ، مالیات ، حق ثبت سفارش کالا ، انواع عوارض و سایر وجوه دریافتی از کالاهای وارداتی می باشد و معادل ۴ % ارزش گمرکی کالاها تعیین می شود .

به مجموع این دریافتی و سود بازرگانی که طبق قوانین مربوطه توسط هیات وزیران تعیین می شود ، حقوق ورودی اطلاق می شود . حقوق ورودی برای تعرفه ۰۰/۳۳/۶۳۰۵ ، ۶۵ %می باشد .

همچنین در کتاب (( آمار واردات و صادرات سال ۱۳۸۴ )) شرایط خاصی برای صاردات تعرفه ۰۰/۳۳/۶۳۰۵ ذکر نشده است . ولی جهت ورود به بازار های جهانی می بایست محصول تولیدی از استانداردهای لازم برخوردار بوده و قابلیت رقابت در بازار را داشته باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن

یکی از اقلام پر مصرف در صنایع بسته بندی در همه کشورها و از جمله ایران گونی پلی پروپیلن می باشد که مصرف آن از یک طرف به خاطر افزایش جمعیت و از سوی دیگر به خاطر پیدایش کاربردهای جدید برای آن رو به افزایش است .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن

مرحله بافندگی ، تقسیم بندی ماشین بافندگی بر اساس حرکت ورود و موقعیت بوبین پود ماشین های بافندگی به دو گروه زیر تقسیم می شوند :

الف- ماشین های بافندگی با حرکت عمودی ، تغذیه افقی نخ تار به منطقه تشکیل دهنده ، گردش بسته های پود به صورت افقی و برداشت پارچه از سمت پائین (امروزه عملا از این گروه ماشین استفاده می شود) .

ب- ماشین های بافندگی با حرکت افقی ، تغذیه عمودی نخ تار از سمت بالا به منطقه تشکیل دهنده ، گردش بسته های پود به صورت عمودی و برداشت پارچه از سمت بالا ̧ تقسیم بندی ماشین بافندگی بر اساس محیط یا قطر لوله پارچه بافته شده ، ماشین های بافندگی گرد مطابق بزرگی محیط و یا اندازه قطر ماشین ( بزرگ یا کوچک ) تقسیم می شوند ، که بستگی به نوع گونی ، باید قطر ماشین مورد نظر را انتخاب کرد. علاوه بر آن سرعت پودگذاری ماشین ، تعداد ماکو و ورود ماشین و سیستم پودگذاری را بایستی در انتخاب ماشین مد نظر قرار داد.

مرحله ریسندگی در قسمت ریسندگی ، معمولا فیلم اکسترودرهای تولید نخ نواری به دو صورت انجام می شود: Blowing - Flat - : سیستم flat از کیفیت بهتری برخوردار است و این روش در این طرح مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت دیگر در قسمت ریسندگی روش سرد کردن فیلم می باشد ، که معمولا به دو روش انجام می گیرد

1- وان آب گرم

2- غلتک آب سرد

در صورت استفاده کردن از وان آب گرم نخ با مقاومت بالاتری به وجود می آید . چون زمان سرد شدن سریع بوده و از ایجاد کریستال جلوگیری می شود ، بنابراین روش بهینه روش وان آب گرم است . تفاوت دیگر در ماشین های ریسندگی در قسمت کشش نخ است ، که به وسیله هوای داغ یا عبور نخ از صفحه داغ صورت می گیرد . و کشش نخ با استفاده از هوای داغ به دلیل نداشتن اصطکاک فیلم با سطحی از فلز، کیفیت نخ را افزایش می دهد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید گونی پلاستیکی | کیسه پلی پروپیلن

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید جعبه پلاستیکی میوه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پاکت مقوایی چند لایه سیمان

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع فیلم پلاستیکی چند لایه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی مصالح ساختمانی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید گونی پلاستیکی و کیسه پلی پروپیلن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool