طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات سال 1400 + pdf + word

Spice packing

جهت سفارش طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

بسته‌ بندی به عنوان یك ابزار كارآمد، سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است . استفاده از انواع مختلف بسته بندی جهت نگهداری ادویه جات ، ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد ، در كسب سهم بالاتری از بازار ، برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


 

بسته‌ بندی به عنوان یك ابزار كارآمد سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است . استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد ، در كسب سهم بالاتری از بازار ، برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است .
نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند ، كه عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive . چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی‌آید ، نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد .
از دیگر سو توجه ناكافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است ، كه محصولات مختلف غذایی كشور علیرغم دارا بودن كیفیت بسیار خوب در بدو تولید ، به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی‌های ثانویه و یا عرضه در اندازه ها و اشكالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف ، نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته و مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند . بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی كشور ، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت .
همچنین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات ، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود . ضمن اینكه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد ، كه با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند .


نیروی انسانی مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


• مدیر طرح
• تكنیسین فنی
• كارمند مالی و اداری
• كارگرنیمه ماهر
• كارگر ساده
• انباردار
• نگهبان و سرایدار


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


 

شرایط ورود آن داشتن اجازه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و پرداخت 75 درصدی حقوق ورودی ، در سال 1395 ( حقوق گمرکی 4 %و سود بازرگانی 71 % ) می باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات

بسته بندی عبارت است از تکنیک و اصول بهره گیری از مناسبترین وسایل یا موادی ، که بتواند یک کالا را به طور سالم از منطقه تولید به دست مصرف کننده نهایی برساند . بسته بندی مهمترین حلقه رابط بین تولید ، نگهداری ، حمل و نقل و بازاریابی است . نحوه بسته بندی یک کالا اعم از اینکه ماده غذایی ، کشاورزی و یا غیره باشد ، توانایی و آگاهی یک کشور را در بهره گیری مناسب و مطلوب از نیروی کار ، ماده اولیه ، سرمایه و تخصص را نشان می دهد .

بهبود کیفیت بسته بندی کالا ، موجبات توسعه صادرات آن را فراهم ساخته و حمل و نقل ، جابه جایی ، بارگیری ، تخلیه و عمرنگهداری محصول را افزایش داده و میزان ضایعات آن را کاهش می دهد . برطبق برآورد ، اصلاح روش های بسته بندی و جابه جایی کالا ها می تواند در بسیاری از کشورها ، میزان ضایعات کشاورزی را پس از برداشت به کمتر از 5% کاهش دهد .

در کشورهایی که صنعت بسته بندی تکامل پیدا نکرده است ، یا سطح کیفی بسته بندی پایین است ، در حدود 30% مواد غذایی ، از مرحله تولید تا مصرف ضایع می شوند . در صورتی که این ضایعات در کشورهای پیشرفته 3% است .

به طور کلی مزایای بسته بندی محصول رامی توان به شرح زیر خلاصه کرد :

1- محصول را در برابر عوامل مخرب خارجی مانند میکرو ارگانیزمها ،تغییرات بیولوژیکی و شیمیایی در طول دوره انبارداری ، حمل و نقل و غیره محافظت می کند .
2- عمر انباری کالا را افزایش می دهد .
3- امکان تقلب و دستکاری را توسط دیگران محدود می سازد .
4- بسته بندی در بازاریابی کالا نقش بسیار حیاتی دارد .
5- تقلیل میزان ضایعات
6- حفظ تازگی و کیفیت کالا


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات

 

• بالابر اوگر دستگاه بسته بندی داخل سلفون پودری
• دستگاه بسته بندی پودری تمام اتوماتیک
• سیستم تزریق گاز ازت با مانومتر و شیر برقی
• دستگاه تاریخ زن حرارتی پنوماتیکی
• دستگاه نوار نقاله جلوی بسته بندی با رومیزی استیل
• دستگاه آسیاب ادویه جات
• بالابر اوگر دستگاه بسته بندی داخل قوطی پودری
• دستگاه پرکن قوطی پودر ادویه جات

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی ادویه جات

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی روغن زیتون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آبمیوه | آب هویج

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی سبزیجات خشک

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی عسل و ژل رویال
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی خرما و رطب
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مغز گردو
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی کشمش
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورت و بسته بندی سیب زمینی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آجیل و خشکبار
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی زعفران به صورت کپسول
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر
:: طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.