جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتدانلود طرح توجیهی مزرعه پرورش و تکثیر زالو سال 1400 + pdf + word
طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات سال 1400 + pdf + word - 4.4 out of 5 based on 16 votes
امتیاز کاربر:  / 16
ضعیفعالی 

Spice packing

جهت سفارش طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

بسته‌ بندی به عنوان یك ابزار كارآمد، سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است . استفاده از انواع مختلف بسته بندی جهت نگهداری ادویه جات ، ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد ، در كسب سهم بالاتری از بازار ، برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


 

بسته‌ بندی به عنوان یك ابزار كارآمد سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است . استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد ، در كسب سهم بالاتری از بازار ، برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است .
نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند ، كه عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive . چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی‌آید ، نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد .
از دیگر سو توجه ناكافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است ، كه محصولات مختلف غذایی كشور علیرغم دارا بودن كیفیت بسیار خوب در بدو تولید ، به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی‌های ثانویه و یا عرضه در اندازه ها و اشكالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف ، نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته و مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند . بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی كشور ، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت .
همچنین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات ، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود . ضمن اینكه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد ، كه با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند .


نیروی انسانی مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


• مدیر طرح
• تكنیسین فنی
• كارمند مالی و اداری
• كارگرنیمه ماهر
• كارگر ساده
• انباردار
• نگهبان و سرایدار


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات


 

شرایط ورود آن داشتن اجازه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و پرداخت 75 درصدی حقوق ورودی ، در سال 1395 ( حقوق گمرکی 4 %و سود بازرگانی 71 % ) می باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات

بسته بندی عبارت است از تکنیک و اصول بهره گیری از مناسبترین وسایل یا موادی ، که بتواند یک کالا را به طور سالم از منطقه تولید به دست مصرف کننده نهایی برساند . بسته بندی مهمترین حلقه رابط بین تولید ، نگهداری ، حمل و نقل و بازاریابی است . نحوه بسته بندی یک کالا اعم از اینکه ماده غذایی ، کشاورزی و یا غیره باشد ، توانایی و آگاهی یک کشور را در بهره گیری مناسب و مطلوب از نیروی کار ، ماده اولیه ، سرمایه و تخصص را نشان می دهد .

بهبود کیفیت بسته بندی کالا ، موجبات توسعه صادرات آن را فراهم ساخته و حمل و نقل ، جابه جایی ، بارگیری ، تخلیه و عمرنگهداری محصول را افزایش داده و میزان ضایعات آن را کاهش می دهد . برطبق برآورد ، اصلاح روش های بسته بندی و جابه جایی کالا ها می تواند در بسیاری از کشورها ، میزان ضایعات کشاورزی را پس از برداشت به کمتر از 5% کاهش دهد .

در کشورهایی که صنعت بسته بندی تکامل پیدا نکرده است ، یا سطح کیفی بسته بندی پایین است ، در حدود 30% مواد غذایی ، از مرحله تولید تا مصرف ضایع می شوند . در صورتی که این ضایعات در کشورهای پیشرفته 3% است .

به طور کلی مزایای بسته بندی محصول رامی توان به شرح زیر خلاصه کرد :

1- محصول را در برابر عوامل مخرب خارجی مانند میکرو ارگانیزمها ،تغییرات بیولوژیکی و شیمیایی در طول دوره انبارداری ، حمل و نقل و غیره محافظت می کند .
2- عمر انباری کالا را افزایش می دهد .
3- امکان تقلب و دستکاری را توسط دیگران محدود می سازد .
4- بسته بندی در بازاریابی کالا نقش بسیار حیاتی دارد .
5- تقلیل میزان ضایعات
6- حفظ تازگی و کیفیت کالا


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات

 

• بالابر اوگر دستگاه بسته بندی داخل سلفون پودری
• دستگاه بسته بندی پودری تمام اتوماتیک
• سیستم تزریق گاز ازت با مانومتر و شیر برقی
• دستگاه تاریخ زن حرارتی پنوماتیکی
• دستگاه نوار نقاله جلوی بسته بندی با رومیزی استیل
• دستگاه آسیاب ادویه جات
• بالابر اوگر دستگاه بسته بندی داخل قوطی پودری
• دستگاه پرکن قوطی پودر ادویه جات

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی ادویه جات

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی روغن زیتون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آبمیوه | آب هویج

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی سبزیجات خشک

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی عسل و ژل رویال
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی خرما و رطب
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مغز گردو
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی کشمش
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورت و بسته بندی سیب زمینی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آجیل و خشکبار
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی زعفران به صورت کپسول
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر
:: طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید و بسته بندی ادویه جات ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool