جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Potato packaging

جهت سفارش طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سورت و بسته بندی سیب زمینی ، به منظور افزایش طول عمر و نگهداری سیب زمینی و همچنین سهولت در حمل و نقل این محصول صورت می گیرد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

پروژه مورد نظر احداث سردخانه بالای صفر درجه با كد آیسیك 15135011 ، درجه بندی و بسته بندی سیب زمینی با كد آیسیك 15132123 می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

خواص درمانی و تغذیه ای سیب زمینی سیب زمینی ، غنی از بتاكاروتن ( پیش ساز ویتامینB ) است ، كه وقتی پخته می شود ، به آسانی جذب می شود. ساقه و برگ های سیب زمینی حاوی سمی بنام سولانین است ، بنابراین نباید آن را مصرف كرد ، ولی جوشانده رقیق شده همین برگ ها را به عنوان ماده خواب آور و آرامش دهنده اعصاب استفاده می كنند .

برخلاف تصور برخی كه سیب زمینی را فاقد ارزش تغذیه ای می دانند ، این محصول از نظر كربوهیدرات ها بسیار غنی بوده و منبع مناسبی برای انرژی است . سیب زمینی بالاترین میزان پروتئین ( 2/1 درصد ) را در میان محصولات غده ای و ریشه ای هم خانواده خود دارد .

مهم ترین ماده اصلی موجود در سیب زمینی نشاسته است كه معمولاً تا 9 25 درصد آن را تشكیل می دهد ، از این رو برای تامین انرژی ماده مفیدی است كه نسبت به غلات كمتر تحت تاثیر آفات قرار می گیرد و پرورش آن آسان تر است . سیب زمینی تقویت كننده قلب ، محكم كننده لثه ، مسكن درد و زخم معده است .

سیب زمینی در بین سبزیجات حاوی ویتامین Cبالایی است ، ولی نكته بسیار مهم این است ، كه در اثر ماندن در انبار و پخت نامناسب مقدار زیادی از ویتامین C آن به هدر می رود . سیب زمینی علاوه بر ویتامین C حاوی مواد مفید دیگری مثل پتاسیم ، فسفر ، آهن و منیزیم است . سیب زمینی حاوی مقدار زیادی ویتامین B نیز است ، یك فنجان سیب زمینی پخته 21 درصد ویتامین B مورد نیاز روزانه شما را تامین می كند .

بسیاری از آنزیم های بدن خصوصا آنهایی كه در تبدیلات پروتئینی درگیر هستند ، به ویتامین B محتاج هستند . در نتیجه برای تولید سلول های جدید احتیاج به ویتامین B داریم . برای ورزشكاران بسیار حیاتی است و به آمادگی و بازسازی بدنشان كمك می كند . ویتامین B در جلوگیری از سرطان نیز مفید است .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


واردات سیب زمینی تحت تعرفه گمركی 20052000( سیستم هماهنگ شده توصیف و كدگذاری كالا ) با موافقت وزارت بازرگانی انجام می پذیرد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

ایران جزو پنج كشور تولیدكننده سیب زمینی و پیاز است و نمی توان این دو محصول را كه محصولاتی استراتژیك هستند ، از چرخه صادرات و واردات كشور حذف كرد ، چرا كه صادرات و واردات لازمه رسیدن به رشد و توسعه اقتصادی در هر كشوری در بسیاری از كشورهای دنیا با برآورد ، تولید و مصرف داخلی ، قسمتی از محصول تولیدی را به خارج از كشور صادر می كنند

به دلیل عدم حمایت از تولید سیب زمینی در سال 88 ، تولید این محصول از سوی كشاورزان در سال 89 با استقبال همراه نبود ، چرا كه تولید آن برای كشاورز مقرون به صرفه نبود ، از سوی دیگر بارش های فصلی نیز عامل تشدید كننده ورود دیر هنگام این محصول به بازار مصرفی شد و نتیجه آن چیزی جز افزایش قیمت نبود . بنابراین نمی توان محصولی مانند سیب زمینی را ، كه محصولی استراتژیك است ، از چرخه تجارت خارج كرد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی

 

روش اجرایی این طرح در جهت سورتینگ و بسته بندی مانند روش های مرسوم در دیگر كشورها می باشد . برای نگهداری محصول بسته بندی شده در این طرح سردخانه بالای صفر درجه ، در نظر گرفته شده است .

كه البته می توان از انواع انبارها نیز استفاده كرد ، ولی برتری سردخانه ها به انبارها در این است ، كه در سردخانه ها امكان كنترل رطوبت و تهویه بطور مناسب وجود دارد و می توان با تنظیم نمودن اتوماتیك دما توسط دستگاه ها از یخ زدگی غده ها جلوگیری كرد . در كشورهای دیگر نیز از همین روش ها استفاده می كنند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی

 

• ماشین آلات سردخانه
• قفسه بندی و باكس پالت
• ماشین آلات بسته بندی و سورتینگ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورت و بسته بندی سیب زمینی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی روغن زیتون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آبمیوه | آب هویج

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی سبزیجات خشک

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی عسل و ژل رویال
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی خرما و رطب
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی ادویه جات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مغز گردو
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی کشمش
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آجیل و خشکبار
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی زعفران به صورت کپسول
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر
:: طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool