طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی سال 1400 + کامفار

Potato packaging

جهت سفارش طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سورت و بسته بندی سیب زمینی ، به منظور افزایش طول عمر و نگهداری سیب زمینی و همچنین سهولت در حمل و نقل این محصول صورت می گیرد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

پروژه مورد نظر احداث سردخانه بالای صفر درجه با كد آیسیك 15135011 ، درجه بندی و بسته بندی سیب زمینی با كد آیسیك 15132123 می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

خواص درمانی و تغذیه ای سیب زمینی سیب زمینی ، غنی از بتاكاروتن ( پیش ساز ویتامینB ) است ، كه وقتی پخته می شود ، به آسانی جذب می شود. ساقه و برگ های سیب زمینی حاوی سمی بنام سولانین است ، بنابراین نباید آن را مصرف كرد ، ولی جوشانده رقیق شده همین برگ ها را به عنوان ماده خواب آور و آرامش دهنده اعصاب استفاده می كنند .

برخلاف تصور برخی كه سیب زمینی را فاقد ارزش تغذیه ای می دانند ، این محصول از نظر كربوهیدرات ها بسیار غنی بوده و منبع مناسبی برای انرژی است . سیب زمینی بالاترین میزان پروتئین ( 2/1 درصد ) را در میان محصولات غده ای و ریشه ای هم خانواده خود دارد .

مهم ترین ماده اصلی موجود در سیب زمینی نشاسته است كه معمولاً تا 9 25 درصد آن را تشكیل می دهد ، از این رو برای تامین انرژی ماده مفیدی است كه نسبت به غلات كمتر تحت تاثیر آفات قرار می گیرد و پرورش آن آسان تر است . سیب زمینی تقویت كننده قلب ، محكم كننده لثه ، مسكن درد و زخم معده است .

سیب زمینی در بین سبزیجات حاوی ویتامین Cبالایی است ، ولی نكته بسیار مهم این است ، كه در اثر ماندن در انبار و پخت نامناسب مقدار زیادی از ویتامین C آن به هدر می رود . سیب زمینی علاوه بر ویتامین C حاوی مواد مفید دیگری مثل پتاسیم ، فسفر ، آهن و منیزیم است . سیب زمینی حاوی مقدار زیادی ویتامین B نیز است ، یك فنجان سیب زمینی پخته 21 درصد ویتامین B مورد نیاز روزانه شما را تامین می كند .

بسیاری از آنزیم های بدن خصوصا آنهایی كه در تبدیلات پروتئینی درگیر هستند ، به ویتامین B محتاج هستند . در نتیجه برای تولید سلول های جدید احتیاج به ویتامین B داریم . برای ورزشكاران بسیار حیاتی است و به آمادگی و بازسازی بدنشان كمك می كند . ویتامین B در جلوگیری از سرطان نیز مفید است .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


واردات سیب زمینی تحت تعرفه گمركی 20052000( سیستم هماهنگ شده توصیف و كدگذاری كالا ) با موافقت وزارت بازرگانی انجام می پذیرد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی


 

ایران جزو پنج كشور تولیدكننده سیب زمینی و پیاز است و نمی توان این دو محصول را كه محصولاتی استراتژیك هستند ، از چرخه صادرات و واردات كشور حذف كرد ، چرا كه صادرات و واردات لازمه رسیدن به رشد و توسعه اقتصادی در هر كشوری در بسیاری از كشورهای دنیا با برآورد ، تولید و مصرف داخلی ، قسمتی از محصول تولیدی را به خارج از كشور صادر می كنند

به دلیل عدم حمایت از تولید سیب زمینی در سال 88 ، تولید این محصول از سوی كشاورزان در سال 89 با استقبال همراه نبود ، چرا كه تولید آن برای كشاورز مقرون به صرفه نبود ، از سوی دیگر بارش های فصلی نیز عامل تشدید كننده ورود دیر هنگام این محصول به بازار مصرفی شد و نتیجه آن چیزی جز افزایش قیمت نبود . بنابراین نمی توان محصولی مانند سیب زمینی را ، كه محصولی استراتژیك است ، از چرخه تجارت خارج كرد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی

 

روش اجرایی این طرح در جهت سورتینگ و بسته بندی مانند روش های مرسوم در دیگر كشورها می باشد . برای نگهداری محصول بسته بندی شده در این طرح سردخانه بالای صفر درجه ، در نظر گرفته شده است .

كه البته می توان از انواع انبارها نیز استفاده كرد ، ولی برتری سردخانه ها به انبارها در این است ، كه در سردخانه ها امكان كنترل رطوبت و تهویه بطور مناسب وجود دارد و می توان با تنظیم نمودن اتوماتیك دما توسط دستگاه ها از یخ زدگی غده ها جلوگیری كرد . در كشورهای دیگر نیز از همین روش ها استفاده می كنند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی

 

• ماشین آلات سردخانه
• قفسه بندی و باكس پالت
• ماشین آلات بسته بندی و سورتینگ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورت و بسته بندی سیب زمینی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی روغن زیتون

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آبمیوه | آب هویج

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی سبزیجات خشک

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بسته بندی عسل و ژل رویال
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی خرما و رطب
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی ادویه جات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مغز گردو
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی کشمش
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی آجیل و خشکبار
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی زعفران به صورت کپسول
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی پودری | پودر سیر
:: طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی سورت و بسته بندی سیب زمینی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.