طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت سال 1400

Aloe Vera gel

جهت سفارش طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا ( تولید ژل و پودر و شربت آلوئه ورا ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

به طور کلی برگ های آلوئه ورا ، شامل مواد دارویی است ، مایع گزنده آن از برگ هایش خارج می شود و برای تولید دارو ، خشک می شود . ژلی که از برگ های آلوئه ورا خارج می شود ، مستقیما برای پوست استفاده شده و از نظر تجاری در دسترس است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

هر محصول ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هر گونه بررسی فنی ، مالی و اقتصادی طرح ، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند ، شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول ، بدون تردید راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیاز خواهد بود . محصولات مورد نظر برای تولید در این طرح نوشیدنی آلوئه ورا می باشد .

کد محصول همانطور که ذکر گردید محصولات مورد بررسی در این طرح ، یعنی پودر و نوشیدنی آلوئه ورا است که بر اساس تقسیم بندی کالاهای صنعتی ، مرتبط ترین کد ISIC تخصیص یافته به نوشیدنی آلوئه ورا به شرح جداول ذیل می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

به طور کلی برگ های آلوئه ورا ، شامل مواد دارویی است ، مایع گزنده آن از برگهایش خارج می شود و برای تولید دارو ، خشک می شود . ژلی که از برگ ها خارج می شود ، مستقیما برای پوست استفاده شده و از نظر تجاری در دسترس است ، از مهم ترین کاربرد های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

اگزما و جراحت :

به این منظور ، نوشیدن ۳ / ۴ انس عصاره آلوئه ورا به تنهایی یا با عصاره میوه های دیگر ، مؤثر است . پوست توسط آلوئه ورا ، دوباره خیلی زود رشد می کند و تخم را کاهش می دهد . چرک و عفونت را بسیار سریع بهبود بخشیده و باکتری ها را از بین می برد ، درد را نیز تسکین می دهد .

برای سرماخوردگی و آنفلوانزا :

آلوئه ورا از رشد باکتری جلوگیری کرده و سلامت روده را تأمین نموده ، سیستم ایمنی را تقویت کرده و سم را دفع می کند ، برای سرماخوردگی و آنفلونزا و دیگر عفونت ها ، نوشیدن 4.۳ انس به طور روزانه قبل از وعده های غذایی ، با همراه با دیگر میوه ها لازم است وقتی آن را به کودکان می دهید ، مقدار تجويزه شده را به یک قاشق چایخوری محدود کرده و آن را سه بار به او بدهید .

برای سوختگی های خفیف : وقتی برای سوختگی ، آلوئه ورا را به کار می بریم ، درد به سرعت از بین رفته و پوست سرد می شود . آلوئه ورا باعث تشکیل پوست چدید شده و از عفونت و زخم جلو گیری می کند .

یک دستمال استریل را در عصاره آلوئه ورا فرو برده و آن را روی مناطق سوخته شده بگذارید و در روز چند بار تکرار کنید یا از عصاره خالص آن اسپری تهیه کرده و روی مناطق سوخته بزنید می توانید یک برگ از آلوئه ورا جدا کنید ، ژل آن را بگیرید و مستقیما به پوست بمالید ، برای جراحت ها و سوختگی های عمیق هم می توان از آن استفاده کرد .

و دندان پزشکی از آلوئه ورا در دندان پزشکی استفاده های گوناگونی می شود ، به خصوص در بیماری های لثه مفید واقع می شود . خونریزی لثه را کاهش می دهد ، از ورم آن جلوگیری می کند و در درمان عفونت لثه مفید است . آلوئه ورا قواید زیادی دارد به خصوص به دلیل توانایی تقودش در لایه های عمیق پوستی در درمان ورم لثه هم خواص زیادی دارد چرا که ضد باکتری ، انگل و ویروس است .

در حال حاضر یک برنامه تحفیفائی وجود دارد که استفاده از NHS را ممکن کرده است . آلوئه ورا تورم بافت را کاهش می دهد و از خونریزی لثه جلوگیری می کند ، سرخی و زخم لثه نوعی بیماری مسری است پارگی و شکاف گوشه های دهان جایی برای رشد میکروب هاست و آلوئه ورا می تواند آن را درمان کند خواص ضد ویروس آن به درمان بیماری های هرپس کمپلکس و هرپس زوستر کمک می کند .

بهبود دهنده سریعی است و وقتی به درون شکاف های لثه تزریق می شود بسیار مؤثر واقع می شود . و سیستم گوارشی آلوئه ورا برای قرنهای متمادی به عنوان ماده ای با خواص بارز برای سلامتی ، شناخته می شد .

اگر چه شهرت خاص آن برای مصارف خارجی مثل استفاده برای پوست بود ، اما Aloe juice امروزه به طور گسترده در سیستم گوارشی کاربرد دارد تحقیقات در طی سال های گذشته نشان می دهد سمی شدن روده ، عامل تعداد زیادی از بیماری های بزرگ و کوچک کولون است .

به طور گسترده بررسی شده است که مشکلات روده و شکم در بین میلیونها انسان در حال افزایش است که از بیماری هایی نظیر ورم مخاط روده بزرگ ، بیماری کرون و سندرم روده تحریک پذیر (IBS) رنج می برند باکتری نقش مهمی در از بین بردن غذا و تولید سموم دارد ، برای سلامتی بدن میزان این سیم ها کنترل شده است .

اما امروزه رژیم غذایی ما شامل بسیاری از مواد مضر مثل مواد شیمیایی ، چربی و دیگر مواد است که می تواند تولید سم کند و اغلب آنها زهرآگین هستند . اگر این مواد وارد جریان خون شوند ، حتی ممکن است موجب مرگ گردند . روده توسط یک لایه ، از جذب بعضی غذاها جلوگیری می نماید .

این حالت موجب کمبود مواد غذایی و رخوت و خستگی می شود همچنین روی روده ها نیز تأثیر می گذارد و باعث درد شکم ، يبوست یا اسهال می شود .

شستشوی روده تکنیکی است که تمام این مواد مضر را از بین می برد . پزشکان دریافتند که اگر آلوئه ورا روزانه به مدت یک هفته به این منظور به کار گرفته شود ، باعث تهسیل شستشوی روده می شود .

به کار گیری منظم و روزانه آلوئه ورا ، برای از بین بردن مواد مضر ، کافی است و همچنین به پخش طبیعی مواد در بدن نیز کمک می کند ، دفع سم نیز باعث استفاده بهتر از غذا ، از بین رفتن در در استفاده کمتر از دارو و آنتی اسپاسم ها و همچنین احساس بهبودی می گردد ایجاد یک رژیم روزانه همراه با آلوئه ورا ، نه تنها تأثیرات مثبت و مؤثر دارد ، بلکه جریان خون نیز از حالات بهتری برخوردار می شود .

همچنین باعث ایجاد یک دوره سلامتی طبیعی ، بدون ایجاد زخم و جراحت شده و حتی زخم ها را نیز بهبود می بخشد .

سندرم های روده :

توسط یک تیم تحقیق در یکی از بیمارستان های بزرگ بریتانیا مشخص شد که دوازده میلیون از افراد به بیماری IBS مبتلا هستند . تخمین ها همچنین نشان داد که حداقل یک سوم جمعیت نشانه های IBS را تجربه کرده اند . اگر چه در مورد راه های مختلف درمان IBS سردرگمی وجود دارد ، اما تأکیدی نیز روی درمان های طبیعی هست .

عصاره آلوئه ورا فواید زیادی برای بدن دارد . یک آنالیز از گیاه آلوئه ورا نشان می دهد که از مقدار زیادی آمینو اسید ، آنزیم ، ویتامین و مواد معدنی ساخته شده است و از سایر مواد که از نظر بیو شیمیایی برای بدن مفیدند ، بیشتر شناخته شده است .

آلوئه ورا ، درمانی طبیعی است که قدرت سم زدایی دارد و در روده به هضم غذا کمک کرده و روده را تميز می کند . باعث دفع آسان می شود ، از اسهال جلوگیری می کند و باعث نظم اعمال روده می شود . همه این اعمال باعث کاهش ناراحتی و تورم می شوند ، به طور طبیعی استرس هایی که موجب رنج و ناراحتی می شوند را از بین می برد .

البته اشخاص باید رژیم منظمی داشته باشند . اگر این رژیم به طور ترمال ایجاد شود ، عصاره آلوئه ورا می تواند در بدن بهبودی و سلامت ایجاد کند . البته مدارک زیادی وجود دارد که اشخاص زمانی که روش های دیگر را امتحان کرده و شکست خورده اند ، عصاره آلوئه ورا استفاده کرده و بهبود یافته اند و قدردانی خود را اعلام نموده اند .

التهاب مفاصل :

آلوئه ورا یک محرک سیستم ایمنی است . یک ضد التهاب قدرتمند و ضد درد و توانا برای کمک به تسریع رشد سلول می باشد . آلوئه ورا شامل میزان زیادی قند است که در بسیاری از سلول های بدن وجود دارد ، همچنین شامل مقدار زیادی مواد مغذی است که ویتامین های E , B1 , B2 , B3 , B6 را در بر دارد .

آهن ، منگنز ، کلسیم و روی ، در آن موجود است . اسید آمینه و اسیدهای چرب نیز در آن وجود دارد . درمان های عمومی شامل استفاده از داروهای ضدالتهاب و استروئیدی است .

معمولا کورتیزون به شکل تزریقی و ضد التهاب های غیر استروئیدی تجویز می شوند . این داروها درد را کاهش می دهند اما متأسفانه بافت های آسیب دیده را بهبود می بخشند . از دیگر اثرات این بیماری ، نازک شدن پوست و پوکی استخوان است ، اگر چه بسیاری از NSAIDS ها در دسترس هستند ، هر کدامشان عاملی برای زخم های معده محسوب می شوند .

درمان بافت های آسیب دیده به وسیله جانشینی سلول ها ، عملی است که توسط آلوئه ورا صورت می گیرد که نه تنها درد را تسکین می دهد ، بلکه بافت های آسیب دیده را ترمیم و سم زدایی می کند . آلوئه ورا هم به طور خوراکی استفاده می شود و هم به صورت ژل روی مفاصل دردناک مالیده می شود .

درجه موفقیت درمان با آلوئه ورا در هر فرد ، نسبت به دیگری فرق دارد . در بسیاری افراد درد کاهش می یابد و انعطاف مفاصل افزایش می یابد و یک داروی سحر آمیز است . آلوئه ورا تأثیر نامطلوبی در بدن ندارد . عصاره آن از برگ گرفته می شود ، که در جهان به عنوان اولین گیاه یاری دهنده شناخته شده است و به آن گیاه سوزاننده نیز می گویند .

آلوئه ورا و سیستم ایمنی :

در دهه گذشته ، تحقیقات نشان داده که عملکرد سیستم ایمنی در تندرستی انسان مهم ترین نقش را داراست کانسر ، آرتریت ، ایدز ، دیابت ، خستگی مزمن ، ام اس و ابتلا به هرپس ، همگی از نقصان های عملکرد این سیستم است . امروزه توجه به عملکرد سیستم ایمنی و تنظیم پاسخ های آن ، جهت پیشگیری و درمان بیماری ها بسیار مورد توجه است .

در کنار خواص متعدد آلوئه ورا در درمان سوختگی ها ، کاهش التهاب و درد ناشی از آن ، اثر ضد و برال و ضد باکتریال ، به خواص بی نظیر این گیاه در تحریک سیستم ایمنی پی بردند . این ماده می تواند باعث تحریک سلول های سیستم ایمنی به خصوص T cell ها و NK cell ها در مبارزه با سلول های سرطانی ، ویروس ایدز ، هرپس و دیگر ویروس ها شود .

مزیت مهم این ترکیب بر داروهای شیمیایی تحریک کننده سیستم ایمنی ، طبیعی بودن ، مغذي بودن و غیر سمی بودن آن است و مصرف آن در افراد سالم هیچ عارضه ای ندارد دکتر أندرسون از مرکز سرطان آمریکا ، معتقد است آلوئه ورا حتی به صورت سطحی می تواند آسیب سلول های ایمنی پوست را در مقابل اشعه خورشید کاهش دهد . اینکه کدام ماده در بین ۱۴۰ ماده مؤثره آلوئه ورا این خواص را دارد ، مورد بررسی است در ده سال اخیر ، ده ها محقق در سراسر جهان اثبات کرده اند ، آلوئه ورا در افزایش تعداد WBC مؤثر است .

در سال ۱۹۹۴ ، مؤسسه FDA آمریکا تأیید کرد ، آلوئه ورا باعث تقویت سیستم ایمنی در مقابل HIV می شود و اجازه داد ، به عنوان یک مکمل غذایی مردم بتوانند از این محصول بی نظیر استفاده کنند .

آلوئه ورا و کانسر :

چند ماه پس از انجام تحقيق فوق ، اتفاق جالبی مشاهده شد . در بیماران مبتلا به ایدز که همزمان دچار بعضی از بدخیمی ها بودند و تحت درمان و مطالعه با آلوئه ورا قرار گرفتند ، کانسر ناپدید شد . همچنین مشاهده شد در این بیماران سطح سایتوکاین هایی مثل INF TNF و اینترلوکین ها افزایش می یابد .

اولین بار گمان می رفت با تقویت سیستم ایمنی و فعال تر شدن سلول های T ، فعالیت سلول های Tاتور اکتبر نیز افزایش می یابد . مع الوصف برای اولین بار در بیماری های اتوایمیون که با تخریب غشاء میلین اعصاب همراه بود ، آلوئه ورا به کار رفت و مشاهده شد که تخریب کندتر و بیماری مهار شد . نتیجه گیری این بود که در این راستا سلول های T8 به خصوص Ts ها فعال می شوند و باعث تنظيم پاسخ های ایمنی می گردند .

دکتر مک دانیل اولین بار نشان داد در بیماری با هفده تومور ، بعضا به اندازه گریپ فروت در سطح کبد ، پس از چهارده ماه درمان با آلوئه ورا تعداد قابل توجهی از تومورها حذف شدند با بررسی های مختلف نشان داده شد ، آلوئه ورا اکثر تومورها را به جز تومور پروستات ، مغز و پانکراس که رشد کند دارند ، تحت تأثیر قرار می دهد .

حتي اثبات شده آلوئه ورا در جلوگیری از ضایعات تومورال متاستاتیک مؤثر است .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


شماره استاندارد نوشیدنی های آب میوه و فرآورده های آن ، ویژگی ها و روش های آزمون ۳۲۱۴ می باشد . استاندارد نوشیدنی ها ، آب میوه و فرآورده های آن ، ویژگی ها و روش های آزمون میکروبیولوژی نخستین بار در سال ۱۳۷۲ تهيه شد .

این استاندارد بر اساس پیشنهادهای رسیده و بررسی و تایید کمیسیون های مربوط برای اولین بار مورد تجدید نظر قرار گرفت و در هشتاد و هفتمین جلسه کمیته ملی استاندارد میکروبیولوژی و بیولوژی تصویب شد .

اینک به استناد بند یک ماده سه قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه ۱۳۷۹ به عنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می شود ، همچنین هدف از تدوین این استاندارد تعیین ویژگی ها و روش های آزمون میکروبیولوژی آب میوه و فرآورده های آن می باشد . این استاندارد در مورد انواع مختلف آب میوه و فرآورده های آن که با استفاده از روش های فیزیکی نگهداری می شوند ، کاربرد دارد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

شایان ذکر است کشورهای چین و هند از بزرگترین تولید کنندگان این محصول بوده ، که از مهم ترین دلایل این امر می توان به امکان رویش و کاشت این گیاه در منطقه مذکور اشاره نمود ، همچنین از کشور های کره و ژاپن می توان به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین مصرف کنندگان گیاه آلوئه ورا نام برد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


جهت واردات این محصول هیچگونه شرایط خاصی لحاظ نشده و وارد کنندگان می توانند ، با پرداخت حقوق گمرکی نسبت به واردات این محصول اقدام نمایند . صادرات این محصول از جمله کالاهای مجاز جهت صادرات بوده و پس از انجام امور گمرکی ممانعت و با شرایط خاصی برای صادرات آن وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت :

در رابطه با ضرورت اجرای این پروژه می توان به فواید و تأثیرات متعدد فرآورده های آلوئه ورا که در فصول گذشته به تفصیل بیان گردید اشاره نمود ، که یکی از محصولات تولیدی در این طرح نیز نوشیدنی آلوئه ورا بوده که دارای خواص و فواید بسیاری می باشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید ژل ، پودر و نوشیدنی آلوئه ورا

روش تولید آلوئه ورا با صبر زرد گیاهی بی ساقه است که برای ماندن و رشد به حداقل آب نیاز دارد و در خاک های شور و ساحلی به آسانی رشد و پرورش می یابد و نسبت به آفات و بیماری ها مقاوم است .

این گیاه تا ۸۰ سانتیمتر رشد می کند و تكثير آن به صورت تولید پاجوش و کاشت بذر است . در بسیاری از موارد هر بوته تا ده پاجوش تولید می کند . برگهای آن نیزهای گلفت و گوشتی با لبه های دندانه دار است و رنگ آن سېز تا خاکستری می باشد .

گل های آن بر روی سئیله ای می رویند که گاه تا ۹۰ سانتیمتر درازا دارد . هر کدام از گل های آن آویخته است و دارای جام لوله ای ۳-۲ سانتیمتری می باشد۔ این گیاه پایدار و چند ساله است و هر سه ماه یک بار می توان از هر بوته ۳ تا ۴ برگ کناری برداشت و برای استخراج محصول در کارخانه مورد استفاده قرار دارد . توسعه کاشت « آلوئه وراء » توسط مردم و بصورت گلخانه ای صرف نظر از تأمين ماده اولیه کارخانه ، زمینه ای مناسب برای ایجاد اشتغال بومی ، ایجاد فضا سبز است .

گیاه صبر زرد به دلیل اینکه خاص مناطق گرمسیر بوده با اقليم جنوبی کشور ایران سازگار است و به خوبی در استان های جنوبی که دارای منابع آبی کمی هستند ، به خصوص استان بوشهر و استان هرمزگان قابل پرورش است .

از طرف دیگر جهت تولید برگ و ژل به آب کمتری نیاز داشته و به جهت آنکه در خاک های با بافت کاشته می شوند می توان در زمان خشک شدن سطح خاک آنرا آبیاری نمود ، آلوئه ورا دارای دو سیکل زندگی می باشد

1- رشد برگی : در این سیکل بوته با توجه به میزان کمی که آبیاری می شود به تولید برگ پرداخته و تا زمانی که برگ ها به اندازه نسبتا کامل نرسیده اند ، بزرگ می شوند لازم به توضیح است اگر بوته آب کمتری جذب کند فقط به رشد طولی و تعداد برگ ها می پردازد . برگ گیاه آلوئه ورا از سه قسمت اصلی پوست ، لایه لعابدار و ژل تشکیل شده که مهمترین قسمت گیاه است .

- تولید پاجوش ( بوئه کوچک آلوئه ورا ) :

در این سیکل بوته به بلوغ رسیده و دارای برگ های بزرگی می باشد و به همین نسبت ریشه اش گسترش پیدا کرده و با افزایش میزان و امکان آبیاری ، بوته به تولید پاجوش می پردازد ، بدیهی است فرایند تولید نوشابه آلوئه ورا در ادامه کشت این گیاه و بمنظور استفاده از برگ آن شروع که توضیحات لازم در ادامه آمده است .

شرح فرآیند تولید در این مرحله از گزارش شرح کار عنوان شده بصورت ذیل مطرح می گردد :

1 . مواد اولیه مورد نیاز پس از خریداری توسط واحد کنترل کیفیت مورد بازرسی قرار گرفته و جهت انبارش به انبار انتقال می یابد .

۲ . برگ های گیاه آلوئه ورا پس از چیده شدن از گیاه به سالن تولید انتقال یافته و توسط دستگاه شستشوی برگ ، شسته می شود .

٣ . برگهای شسته شده پس از بازرسی توسط کانوایر به دستگاه غلطک پرم انتقال می یابد . برگها توسط این دستگاه خرد شده و سپس ژل گیاه توسط دستگاه فیلتراسیون مخصوص از مواد اضافی ( برگ ) جدا می گردد ، و ژل گیاه پس از بازرسی در مخزن ژل گیر ذخیره می گردد .

۴ . ژل گیاه سپس از مخزن ژل گیر به دستگاه پاستوریزاتور جهت پاستوریزاسیون انتقال یافته و پس از این عملیات ، ژل گیاه را جهت سرد کردن گم نمودن دمای آن) به منبع خنک کننده انتقال می دهند د . ژل گیاه خنک شده پس از بازرسی به وسیله دستگاه بسته بندی در کیسه های۵ کیلویی بسته بندی شده و جهت انبارش موقت به انبار موقت انتقال می یابد .

5 . ماده پت از انبار به دستگاه گرمکن و باد گن انتقال یافته تا توسط این دستگاه بطری های پلاستیکی تولید گردند . بطری های تولید شده پس از بازرسی به انبار موقت جهت انبارش انتقال می یابد . ماده پت از انبار به دستگاه گرمکن و پادگن انتقال یافته تا توسط این دستگاه بطری های پلاستیکی تولید گردید .

6 . بطری های تولید شده پس از بازرسی به انبار موقت جهت انبارش انتقال می یابد .

7 . مواد اولیه خوراکی مورد نیاز جهت تولید نوشیدنی آلوئه ورا شامل ژل آلوئه ورا ، شکر ، ویتامین C عصاره پرتقال ، اسید سیتریک و . . . به مخازن استیل انتقال یافته و سپس مواد جهت ترکیب از مخازن به دستگاه میکسر انتقال داده می شوند . مواد در دستگاه میکسر با یکدیگر ترکیب گردیده و پس از این فعالیت مایع حاصل نوشیدنی آلوئه ورا می باشد .

8 . نوشیدنی آلوئه ورا توسط دستگاه پاستوریزاتور ، پاستوریزه شده و پس از بازرسی به دستگاه پرکن انتقال می یابد , بطری های تولید شده پس از انتقال به خط تولید نوشیدنی آلوئه ورا توسط دستگاه بطری شوی ، شسته می شود .

9 . منابع تولیدی توسط نازل های دستگاه پرکن درون بطری های شسته شده تزریق گردیده و سپس درب بطری های پر شده توسط دستگاه درب بند بطری بسته می گردد .

10 . بطری های تولیدی با عبور از تونل آب شسته و سپس لیبل آن چسبانده می شود و مشخصات محصول توسط دستگاه جت پرینتر بر روی آن حک می گردد .

11. محصول آماده پس از بازرسی توسط واحد کنترل کیفیت ، در پک های ۱۲ تایی توسط دستگاه شرینگ بسته بندی شده و جهت فروش و انبارش به انبار انتقال می یابد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت

• خط تولید و شستشوی برگ و استخراج ژل
• خط تولید و بسته بندی نوشیدنی

لینک دانلود طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا مانند ژل و پودر و شربت ، از طریق این صفحه ، در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد . لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا مانند ژل و پودر و شربت ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث مزرعه کشت و پرورش آلوئه وراء

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث مزرعه کاشت ، پرورش و فراوری و بسته بندی آووکادو و آناناس

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.