جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع تجهیزاتیطرح توجیهی تولید شیرآلات فشار قوی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت سال 1400 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Aloe Vera gel

جهت سفارش طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا ( تولید ژل و پودر و شربت آلوئه ورا ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

به طور کلی برگ های آلوئه ورا ، شامل مواد دارویی است ، مایع گزنده آن از برگ هایش خارج می شود و برای تولید دارو ، خشک می شود . ژلی که از برگ های آلوئه ورا خارج می شود ، مستقیما برای پوست استفاده شده و از نظر تجاری در دسترس است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

هر محصول ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هر گونه بررسی فنی ، مالی و اقتصادی طرح ، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند ، شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول ، بدون تردید راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیاز خواهد بود . محصولات مورد نظر برای تولید در این طرح نوشیدنی آلوئه ورا می باشد .

کد محصول همانطور که ذکر گردید محصولات مورد بررسی در این طرح ، یعنی پودر و نوشیدنی آلوئه ورا است که بر اساس تقسیم بندی کالاهای صنعتی ، مرتبط ترین کد ISIC تخصیص یافته به نوشیدنی آلوئه ورا به شرح جداول ذیل می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

به طور کلی برگ های آلوئه ورا ، شامل مواد دارویی است ، مایع گزنده آن از برگهایش خارج می شود و برای تولید دارو ، خشک می شود . ژلی که از برگ ها خارج می شود ، مستقیما برای پوست استفاده شده و از نظر تجاری در دسترس است ، از مهم ترین کاربرد های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

اگزما و جراحت :

به این منظور ، نوشیدن ۳ / ۴ انس عصاره آلوئه ورا به تنهایی یا با عصاره میوه های دیگر ، مؤثر است . پوست توسط آلوئه ورا ، دوباره خیلی زود رشد می کند و تخم را کاهش می دهد . چرک و عفونت را بسیار سریع بهبود بخشیده و باکتری ها را از بین می برد ، درد را نیز تسکین می دهد .

برای سرماخوردگی و آنفلوانزا :

آلوئه ورا از رشد باکتری جلوگیری کرده و سلامت روده را تأمین نموده ، سیستم ایمنی را تقویت کرده و سم را دفع می کند ، برای سرماخوردگی و آنفلونزا و دیگر عفونت ها ، نوشیدن 4.۳ انس به طور روزانه قبل از وعده های غذایی ، با همراه با دیگر میوه ها لازم است وقتی آن را به کودکان می دهید ، مقدار تجويزه شده را به یک قاشق چایخوری محدود کرده و آن را سه بار به او بدهید .

برای سوختگی های خفیف : وقتی برای سوختگی ، آلوئه ورا را به کار می بریم ، درد به سرعت از بین رفته و پوست سرد می شود . آلوئه ورا باعث تشکیل پوست چدید شده و از عفونت و زخم جلو گیری می کند .

یک دستمال استریل را در عصاره آلوئه ورا فرو برده و آن را روی مناطق سوخته شده بگذارید و در روز چند بار تکرار کنید یا از عصاره خالص آن اسپری تهیه کرده و روی مناطق سوخته بزنید می توانید یک برگ از آلوئه ورا جدا کنید ، ژل آن را بگیرید و مستقیما به پوست بمالید ، برای جراحت ها و سوختگی های عمیق هم می توان از آن استفاده کرد .

و دندان پزشکی از آلوئه ورا در دندان پزشکی استفاده های گوناگونی می شود ، به خصوص در بیماری های لثه مفید واقع می شود . خونریزی لثه را کاهش می دهد ، از ورم آن جلوگیری می کند و در درمان عفونت لثه مفید است . آلوئه ورا قواید زیادی دارد به خصوص به دلیل توانایی تقودش در لایه های عمیق پوستی در درمان ورم لثه هم خواص زیادی دارد چرا که ضد باکتری ، انگل و ویروس است .

در حال حاضر یک برنامه تحفیفائی وجود دارد که استفاده از NHS را ممکن کرده است . آلوئه ورا تورم بافت را کاهش می دهد و از خونریزی لثه جلوگیری می کند ، سرخی و زخم لثه نوعی بیماری مسری است پارگی و شکاف گوشه های دهان جایی برای رشد میکروب هاست و آلوئه ورا می تواند آن را درمان کند خواص ضد ویروس آن به درمان بیماری های هرپس کمپلکس و هرپس زوستر کمک می کند .

بهبود دهنده سریعی است و وقتی به درون شکاف های لثه تزریق می شود بسیار مؤثر واقع می شود . و سیستم گوارشی آلوئه ورا برای قرنهای متمادی به عنوان ماده ای با خواص بارز برای سلامتی ، شناخته می شد .

اگر چه شهرت خاص آن برای مصارف خارجی مثل استفاده برای پوست بود ، اما Aloe juice امروزه به طور گسترده در سیستم گوارشی کاربرد دارد تحقیقات در طی سال های گذشته نشان می دهد سمی شدن روده ، عامل تعداد زیادی از بیماری های بزرگ و کوچک کولون است .

به طور گسترده بررسی شده است که مشکلات روده و شکم در بین میلیونها انسان در حال افزایش است که از بیماری هایی نظیر ورم مخاط روده بزرگ ، بیماری کرون و سندرم روده تحریک پذیر (IBS) رنج می برند باکتری نقش مهمی در از بین بردن غذا و تولید سموم دارد ، برای سلامتی بدن میزان این سیم ها کنترل شده است .

اما امروزه رژیم غذایی ما شامل بسیاری از مواد مضر مثل مواد شیمیایی ، چربی و دیگر مواد است که می تواند تولید سم کند و اغلب آنها زهرآگین هستند . اگر این مواد وارد جریان خون شوند ، حتی ممکن است موجب مرگ گردند . روده توسط یک لایه ، از جذب بعضی غذاها جلوگیری می نماید .

این حالت موجب کمبود مواد غذایی و رخوت و خستگی می شود همچنین روی روده ها نیز تأثیر می گذارد و باعث درد شکم ، يبوست یا اسهال می شود .

شستشوی روده تکنیکی است که تمام این مواد مضر را از بین می برد . پزشکان دریافتند که اگر آلوئه ورا روزانه به مدت یک هفته به این منظور به کار گرفته شود ، باعث تهسیل شستشوی روده می شود .

به کار گیری منظم و روزانه آلوئه ورا ، برای از بین بردن مواد مضر ، کافی است و همچنین به پخش طبیعی مواد در بدن نیز کمک می کند ، دفع سم نیز باعث استفاده بهتر از غذا ، از بین رفتن در در استفاده کمتر از دارو و آنتی اسپاسم ها و همچنین احساس بهبودی می گردد ایجاد یک رژیم روزانه همراه با آلوئه ورا ، نه تنها تأثیرات مثبت و مؤثر دارد ، بلکه جریان خون نیز از حالات بهتری برخوردار می شود .

همچنین باعث ایجاد یک دوره سلامتی طبیعی ، بدون ایجاد زخم و جراحت شده و حتی زخم ها را نیز بهبود می بخشد .

سندرم های روده :

توسط یک تیم تحقیق در یکی از بیمارستان های بزرگ بریتانیا مشخص شد که دوازده میلیون از افراد به بیماری IBS مبتلا هستند . تخمین ها همچنین نشان داد که حداقل یک سوم جمعیت نشانه های IBS را تجربه کرده اند . اگر چه در مورد راه های مختلف درمان IBS سردرگمی وجود دارد ، اما تأکیدی نیز روی درمان های طبیعی هست .

عصاره آلوئه ورا فواید زیادی برای بدن دارد . یک آنالیز از گیاه آلوئه ورا نشان می دهد که از مقدار زیادی آمینو اسید ، آنزیم ، ویتامین و مواد معدنی ساخته شده است و از سایر مواد که از نظر بیو شیمیایی برای بدن مفیدند ، بیشتر شناخته شده است .

آلوئه ورا ، درمانی طبیعی است که قدرت سم زدایی دارد و در روده به هضم غذا کمک کرده و روده را تميز می کند . باعث دفع آسان می شود ، از اسهال جلوگیری می کند و باعث نظم اعمال روده می شود . همه این اعمال باعث کاهش ناراحتی و تورم می شوند ، به طور طبیعی استرس هایی که موجب رنج و ناراحتی می شوند را از بین می برد .

البته اشخاص باید رژیم منظمی داشته باشند . اگر این رژیم به طور ترمال ایجاد شود ، عصاره آلوئه ورا می تواند در بدن بهبودی و سلامت ایجاد کند . البته مدارک زیادی وجود دارد که اشخاص زمانی که روش های دیگر را امتحان کرده و شکست خورده اند ، عصاره آلوئه ورا استفاده کرده و بهبود یافته اند و قدردانی خود را اعلام نموده اند .

التهاب مفاصل :

آلوئه ورا یک محرک سیستم ایمنی است . یک ضد التهاب قدرتمند و ضد درد و توانا برای کمک به تسریع رشد سلول می باشد . آلوئه ورا شامل میزان زیادی قند است که در بسیاری از سلول های بدن وجود دارد ، همچنین شامل مقدار زیادی مواد مغذی است که ویتامین های E , B1 , B2 , B3 , B6 را در بر دارد .

آهن ، منگنز ، کلسیم و روی ، در آن موجود است . اسید آمینه و اسیدهای چرب نیز در آن وجود دارد . درمان های عمومی شامل استفاده از داروهای ضدالتهاب و استروئیدی است .

معمولا کورتیزون به شکل تزریقی و ضد التهاب های غیر استروئیدی تجویز می شوند . این داروها درد را کاهش می دهند اما متأسفانه بافت های آسیب دیده را بهبود می بخشند . از دیگر اثرات این بیماری ، نازک شدن پوست و پوکی استخوان است ، اگر چه بسیاری از NSAIDS ها در دسترس هستند ، هر کدامشان عاملی برای زخم های معده محسوب می شوند .

درمان بافت های آسیب دیده به وسیله جانشینی سلول ها ، عملی است که توسط آلوئه ورا صورت می گیرد که نه تنها درد را تسکین می دهد ، بلکه بافت های آسیب دیده را ترمیم و سم زدایی می کند . آلوئه ورا هم به طور خوراکی استفاده می شود و هم به صورت ژل روی مفاصل دردناک مالیده می شود .

درجه موفقیت درمان با آلوئه ورا در هر فرد ، نسبت به دیگری فرق دارد . در بسیاری افراد درد کاهش می یابد و انعطاف مفاصل افزایش می یابد و یک داروی سحر آمیز است . آلوئه ورا تأثیر نامطلوبی در بدن ندارد . عصاره آن از برگ گرفته می شود ، که در جهان به عنوان اولین گیاه یاری دهنده شناخته شده است و به آن گیاه سوزاننده نیز می گویند .

آلوئه ورا و سیستم ایمنی :

در دهه گذشته ، تحقیقات نشان داده که عملکرد سیستم ایمنی در تندرستی انسان مهم ترین نقش را داراست کانسر ، آرتریت ، ایدز ، دیابت ، خستگی مزمن ، ام اس و ابتلا به هرپس ، همگی از نقصان های عملکرد این سیستم است . امروزه توجه به عملکرد سیستم ایمنی و تنظیم پاسخ های آن ، جهت پیشگیری و درمان بیماری ها بسیار مورد توجه است .

در کنار خواص متعدد آلوئه ورا در درمان سوختگی ها ، کاهش التهاب و درد ناشی از آن ، اثر ضد و برال و ضد باکتریال ، به خواص بی نظیر این گیاه در تحریک سیستم ایمنی پی بردند . این ماده می تواند باعث تحریک سلول های سیستم ایمنی به خصوص T cell ها و NK cell ها در مبارزه با سلول های سرطانی ، ویروس ایدز ، هرپس و دیگر ویروس ها شود .

مزیت مهم این ترکیب بر داروهای شیمیایی تحریک کننده سیستم ایمنی ، طبیعی بودن ، مغذي بودن و غیر سمی بودن آن است و مصرف آن در افراد سالم هیچ عارضه ای ندارد دکتر أندرسون از مرکز سرطان آمریکا ، معتقد است آلوئه ورا حتی به صورت سطحی می تواند آسیب سلول های ایمنی پوست را در مقابل اشعه خورشید کاهش دهد . اینکه کدام ماده در بین ۱۴۰ ماده مؤثره آلوئه ورا این خواص را دارد ، مورد بررسی است در ده سال اخیر ، ده ها محقق در سراسر جهان اثبات کرده اند ، آلوئه ورا در افزایش تعداد WBC مؤثر است .

در سال ۱۹۹۴ ، مؤسسه FDA آمریکا تأیید کرد ، آلوئه ورا باعث تقویت سیستم ایمنی در مقابل HIV می شود و اجازه داد ، به عنوان یک مکمل غذایی مردم بتوانند از این محصول بی نظیر استفاده کنند .

آلوئه ورا و کانسر :

چند ماه پس از انجام تحقيق فوق ، اتفاق جالبی مشاهده شد . در بیماران مبتلا به ایدز که همزمان دچار بعضی از بدخیمی ها بودند و تحت درمان و مطالعه با آلوئه ورا قرار گرفتند ، کانسر ناپدید شد . همچنین مشاهده شد در این بیماران سطح سایتوکاین هایی مثل INF TNF و اینترلوکین ها افزایش می یابد .

اولین بار گمان می رفت با تقویت سیستم ایمنی و فعال تر شدن سلول های T ، فعالیت سلول های Tاتور اکتبر نیز افزایش می یابد . مع الوصف برای اولین بار در بیماری های اتوایمیون که با تخریب غشاء میلین اعصاب همراه بود ، آلوئه ورا به کار رفت و مشاهده شد که تخریب کندتر و بیماری مهار شد . نتیجه گیری این بود که در این راستا سلول های T8 به خصوص Ts ها فعال می شوند و باعث تنظيم پاسخ های ایمنی می گردند .

دکتر مک دانیل اولین بار نشان داد در بیماری با هفده تومور ، بعضا به اندازه گریپ فروت در سطح کبد ، پس از چهارده ماه درمان با آلوئه ورا تعداد قابل توجهی از تومورها حذف شدند با بررسی های مختلف نشان داده شد ، آلوئه ورا اکثر تومورها را به جز تومور پروستات ، مغز و پانکراس که رشد کند دارند ، تحت تأثیر قرار می دهد .

حتي اثبات شده آلوئه ورا در جلوگیری از ضایعات تومورال متاستاتیک مؤثر است .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


شماره استاندارد نوشیدنی های آب میوه و فرآورده های آن ، ویژگی ها و روش های آزمون ۳۲۱۴ می باشد . استاندارد نوشیدنی ها ، آب میوه و فرآورده های آن ، ویژگی ها و روش های آزمون میکروبیولوژی نخستین بار در سال ۱۳۷۲ تهيه شد .

این استاندارد بر اساس پیشنهادهای رسیده و بررسی و تایید کمیسیون های مربوط برای اولین بار مورد تجدید نظر قرار گرفت و در هشتاد و هفتمین جلسه کمیته ملی استاندارد میکروبیولوژی و بیولوژی تصویب شد .

اینک به استناد بند یک ماده سه قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه ۱۳۷۹ به عنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می شود ، همچنین هدف از تدوین این استاندارد تعیین ویژگی ها و روش های آزمون میکروبیولوژی آب میوه و فرآورده های آن می باشد . این استاندارد در مورد انواع مختلف آب میوه و فرآورده های آن که با استفاده از روش های فیزیکی نگهداری می شوند ، کاربرد دارد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


 

شایان ذکر است کشورهای چین و هند از بزرگترین تولید کنندگان این محصول بوده ، که از مهم ترین دلایل این امر می توان به امکان رویش و کاشت این گیاه در منطقه مذکور اشاره نمود ، همچنین از کشور های کره و ژاپن می توان به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین مصرف کنندگان گیاه آلوئه ورا نام برد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت


جهت واردات این محصول هیچگونه شرایط خاصی لحاظ نشده و وارد کنندگان می توانند ، با پرداخت حقوق گمرکی نسبت به واردات این محصول اقدام نمایند . صادرات این محصول از جمله کالاهای مجاز جهت صادرات بوده و پس از انجام امور گمرکی ممانعت و با شرایط خاصی برای صادرات آن وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت :

در رابطه با ضرورت اجرای این پروژه می توان به فواید و تأثیرات متعدد فرآورده های آلوئه ورا که در فصول گذشته به تفصیل بیان گردید اشاره نمود ، که یکی از محصولات تولیدی در این طرح نیز نوشیدنی آلوئه ورا بوده که دارای خواص و فواید بسیاری می باشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید ژل ، پودر و نوشیدنی آلوئه ورا

روش تولید آلوئه ورا با صبر زرد گیاهی بی ساقه است که برای ماندن و رشد به حداقل آب نیاز دارد و در خاک های شور و ساحلی به آسانی رشد و پرورش می یابد و نسبت به آفات و بیماری ها مقاوم است .

این گیاه تا ۸۰ سانتیمتر رشد می کند و تكثير آن به صورت تولید پاجوش و کاشت بذر است . در بسیاری از موارد هر بوته تا ده پاجوش تولید می کند . برگهای آن نیزهای گلفت و گوشتی با لبه های دندانه دار است و رنگ آن سېز تا خاکستری می باشد .

گل های آن بر روی سئیله ای می رویند که گاه تا ۹۰ سانتیمتر درازا دارد . هر کدام از گل های آن آویخته است و دارای جام لوله ای ۳-۲ سانتیمتری می باشد۔ این گیاه پایدار و چند ساله است و هر سه ماه یک بار می توان از هر بوته ۳ تا ۴ برگ کناری برداشت و برای استخراج محصول در کارخانه مورد استفاده قرار دارد . توسعه کاشت « آلوئه وراء » توسط مردم و بصورت گلخانه ای صرف نظر از تأمين ماده اولیه کارخانه ، زمینه ای مناسب برای ایجاد اشتغال بومی ، ایجاد فضا سبز است .

گیاه صبر زرد به دلیل اینکه خاص مناطق گرمسیر بوده با اقليم جنوبی کشور ایران سازگار است و به خوبی در استان های جنوبی که دارای منابع آبی کمی هستند ، به خصوص استان بوشهر و استان هرمزگان قابل پرورش است .

از طرف دیگر جهت تولید برگ و ژل به آب کمتری نیاز داشته و به جهت آنکه در خاک های با بافت کاشته می شوند می توان در زمان خشک شدن سطح خاک آنرا آبیاری نمود ، آلوئه ورا دارای دو سیکل زندگی می باشد

1- رشد برگی : در این سیکل بوته با توجه به میزان کمی که آبیاری می شود به تولید برگ پرداخته و تا زمانی که برگ ها به اندازه نسبتا کامل نرسیده اند ، بزرگ می شوند لازم به توضیح است اگر بوته آب کمتری جذب کند فقط به رشد طولی و تعداد برگ ها می پردازد . برگ گیاه آلوئه ورا از سه قسمت اصلی پوست ، لایه لعابدار و ژل تشکیل شده که مهمترین قسمت گیاه است .

- تولید پاجوش ( بوئه کوچک آلوئه ورا ) :

در این سیکل بوته به بلوغ رسیده و دارای برگ های بزرگی می باشد و به همین نسبت ریشه اش گسترش پیدا کرده و با افزایش میزان و امکان آبیاری ، بوته به تولید پاجوش می پردازد ، بدیهی است فرایند تولید نوشابه آلوئه ورا در ادامه کشت این گیاه و بمنظور استفاده از برگ آن شروع که توضیحات لازم در ادامه آمده است .

شرح فرآیند تولید در این مرحله از گزارش شرح کار عنوان شده بصورت ذیل مطرح می گردد :

1 . مواد اولیه مورد نیاز پس از خریداری توسط واحد کنترل کیفیت مورد بازرسی قرار گرفته و جهت انبارش به انبار انتقال می یابد .

۲ . برگ های گیاه آلوئه ورا پس از چیده شدن از گیاه به سالن تولید انتقال یافته و توسط دستگاه شستشوی برگ ، شسته می شود .

٣ . برگهای شسته شده پس از بازرسی توسط کانوایر به دستگاه غلطک پرم انتقال می یابد . برگها توسط این دستگاه خرد شده و سپس ژل گیاه توسط دستگاه فیلتراسیون مخصوص از مواد اضافی ( برگ ) جدا می گردد ، و ژل گیاه پس از بازرسی در مخزن ژل گیر ذخیره می گردد .

۴ . ژل گیاه سپس از مخزن ژل گیر به دستگاه پاستوریزاتور جهت پاستوریزاسیون انتقال یافته و پس از این عملیات ، ژل گیاه را جهت سرد کردن گم نمودن دمای آن) به منبع خنک کننده انتقال می دهند د . ژل گیاه خنک شده پس از بازرسی به وسیله دستگاه بسته بندی در کیسه های۵ کیلویی بسته بندی شده و جهت انبارش موقت به انبار موقت انتقال می یابد .

5 . ماده پت از انبار به دستگاه گرمکن و باد گن انتقال یافته تا توسط این دستگاه بطری های پلاستیکی تولید گردند . بطری های تولید شده پس از بازرسی به انبار موقت جهت انبارش انتقال می یابد . ماده پت از انبار به دستگاه گرمکن و پادگن انتقال یافته تا توسط این دستگاه بطری های پلاستیکی تولید گردید .

6 . بطری های تولید شده پس از بازرسی به انبار موقت جهت انبارش انتقال می یابد .

7 . مواد اولیه خوراکی مورد نیاز جهت تولید نوشیدنی آلوئه ورا شامل ژل آلوئه ورا ، شکر ، ویتامین C عصاره پرتقال ، اسید سیتریک و . . . به مخازن استیل انتقال یافته و سپس مواد جهت ترکیب از مخازن به دستگاه میکسر انتقال داده می شوند . مواد در دستگاه میکسر با یکدیگر ترکیب گردیده و پس از این فعالیت مایع حاصل نوشیدنی آلوئه ورا می باشد .

8 . نوشیدنی آلوئه ورا توسط دستگاه پاستوریزاتور ، پاستوریزه شده و پس از بازرسی به دستگاه پرکن انتقال می یابد , بطری های تولید شده پس از انتقال به خط تولید نوشیدنی آلوئه ورا توسط دستگاه بطری شوی ، شسته می شود .

9 . منابع تولیدی توسط نازل های دستگاه پرکن درون بطری های شسته شده تزریق گردیده و سپس درب بطری های پر شده توسط دستگاه درب بند بطری بسته می گردد .

10 . بطری های تولیدی با عبور از تونل آب شسته و سپس لیبل آن چسبانده می شود و مشخصات محصول توسط دستگاه جت پرینتر بر روی آن حک می گردد .

11. محصول آماده پس از بازرسی توسط واحد کنترل کیفیت ، در پک های ۱۲ تایی توسط دستگاه شرینگ بسته بندی شده و جهت فروش و انبارش به انبار انتقال می یابد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا | ژل و پودر و شربت

• خط تولید و شستشوی برگ و استخراج ژل
• خط تولید و بسته بندی نوشیدنی

لینک دانلود طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا مانند ژل و پودر و شربت ، از طریق این صفحه ، در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد . لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی صنایع تبدیلی آلوئه ورا مانند ژل و پودر و شربت ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث مزرعه کشت و پرورش آلوئه وراء

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث مزرعه کاشت ، پرورش و فراوری و بسته بندی آووکادو و آناناس

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool