جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتدانلود طرح توجیهی مزرعه پرورش و تکثیر زالو سال 1400 + pdf + word
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Automatic selector

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

انتخاب كننده اتوماتیك وسیله ای است كه امکان كنترل چندین دستگاه رایانه را توسط یك نمایشگر ، ماوس و صفحه كلید فراهم می كند . از جمله مزایای این محصول می توان به كاهش هزینه كابل كشی ، سازگاری با همه نوع رایانه و صرفه جویی در فضای محل اشاره نمود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک


انتخاب كننده اتوماتیك كه نام تجاری آن كی وی ام سوییچ می باشد ، وسیله ای است كه امکان كنترل چندین دستگاه رایانه را توسط یك نمایشگر ، موشواره و صفحه كلید فراهم می كند . مزایای استفاده از این قطعه بشرح ذیل می باشد .

١‐ كاهش هزینه كابل كشی
٢‐ سازگاری با همه نوع رایانه
٣‐ صرفه جویی در فضای محل ( به جای چندین مانیتور و چند صفحه كلید تنها با استفاده از یك صفحه كلید و یك مانیتور می توان تمام رایانه های متصل را اداره نمود . )


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک


مصرف این محصول با توجه به فراگیر بودن استفاده از رایانه در سطح جهان در كلیه نقاط دنیا بسیار وسیع می باشد . از عمده كشورهای تولید كننده در جهان می توان چین و تایوان كه بخش عمده محصولات داخل كشور را تأمین می كنند نام برد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک


شرایط واردات محصول

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات قطعات و لوازم مربوط به رایانه وجود ندارد . بنابراین با مراجعه به اداره گمرك و تعیین تعرفه و حقوق ورودی برای این محصول ، امکان واردات آن وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک

1. مونتاژ برد مدار چاپی ( فیبر مدار چاپی – قطعات الکترونیک )
2. قلع کاری ( فلاکس - قلع )
3. کنترل ، پشت چینی و تعمیر مکانیکی
4. تست و تعمیر الکترونیکی
5. مونتاژ اجزای دیگر ( کلید و فیوز – کانکتور - ترانسفورماتور )
6. مونتاژ ( سایر اجزاء – بدنه - LED )
7. تست نهایی
8. بسته بندی
9. انبار محصول

همانطوریکه از فرآیند بالا نیز مشخص است ، فعالیت ها به منظور تولید انتخاب كننده اتوماتیك به شرح زیر می باشد .

1 - مونتاژ برد مدار چاپی : مونتاژ قطعات الکترونیکی بر روی برد مدار چاپی در این واحد تولیدی ، به روش دستی انجام می گیرد .
2- قلع كاری : قلع كاری نیز در این واحد تولیدی توسط مرسوم ترین روش یعنی استفاده از قلع روان صورت می گیرد .
3- مونتاژ و تست نهایی : این مرحله از تولید نیز در این واحد تولید ، به روش دستی صورت می گیرد .
4- تست و تعمیر الکترونیکی
5- مونتاژ اجزای دیگر : نظر به تخصصی بودن كار مدار چاپی و كار ساخت جعبه ، این دو فعالیت به صورت دریافت خدمات از سایر واحدها جایگزین شده است ، كه پس از تهیه این قطعات آنها را در این مرحله مونتاژ می كنند .
6- مونتاژ نهایی
7- تست نهایی : به دلیل حساسیت كار محصول تولیدی ، مواد اولیه و قطعات ساخته شده سفارشی به صورت نمونه ای كنترل می شوند و همچنین محصول نهایی صد در صد كنترل می شود . روش كنترل برای قطعات الکترونیکی انطباق مشخصات روی قطعات با مشخصات تعریف شده قطعات می باشد . بدنه دستگاه از نظر ابعاد ، فرم ، رنگ و ظرافت مورد كنترل چشمی و اندازه گیری ابعاد بصورت نمونه ای انجام می شود . برد مدار چاپی از نظر انطباق با فیلم و كنترل چشمی بوسیله ذره بین در مورد هادیها انجام می شود .
8- بسته بندی
9- انبار محصول
10- پیش مونتاژ اجزا و كنترل كیفیت : در حین ساخت بدنه از تست برد مدار چاپی و به صورت نمونه برداری تست عملکرد انجام می گیرد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک

• ماشین كمپرسور باد
• اسیلسکوپ
• دریل رومیزی
• وان اسید گرم
• وان قلع و فلاكس
• سیگنال ژنراتور RF و AF
• اهم متر

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید ترانسفورماتور های توزیع و تقویت برق
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انتخاب کننده های اتوماتیک

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارایه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انتخاب کننده های اتوماتیک ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool