جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع کشاورزی و دامپروریطرح توجیهی احداث گلخانه تولید نشاء و نهال سال 1401 (PDF + Word + مشاوره)
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Laser printer toner

جهت سفارش طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری ( پرینتر لیزری ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

از مهمترين شاخص هاي يك چاپگر ليزري ، تونر آن است . در واقع تونر يك نوع پودر الكتريكي شارژ شده است ، كه داراي دو عنصر اصلي رنگ دانه و پلاستيك مي باشد ، که علاوه بر سرعت بخشیدن به کار چاپ ، بر کیفیت آن نیز می افزاید .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری


 

از مهمترين شاخصهاي يك چاپگر ليزري ، تونر ( Toner Printer ) آن است . تونر يك نوع پودر الكتريكي شارژ شده است كه داراي دو عنصر اصلي رنگ دانه و پلاستيك مي باشد . رنگدانه ها تأمين كننده رنگ مورد نياز مي باشند ( در چاپگرهاي تك رنگ ، رنگ ذكر شده مشكي است ) . رنگدانه ها با پلاستيك آميخته شده اند و بدين ترتيب زمانيكه تونر از بين غلتك هاي داغ عبور مي نمايد ، گداخته شده و نقش مورد نظر پرينت ميشود .

نحوه كار تونر به اين صورت است كه پودر موجود در اين تونرها در يك Toner hopper ( يك محفظه كوچك در داخل يك روكش قابل حركت ) ذخيره مي گردد . چاپگر تونر مورد نياز خود را از طريق Developer unit ( تأمين كننده دانه ) از محفظه دريافت مي دارد . Developer ، يك مجموعه از دانه هاي مغناطيسي با شارژ منفي است . دانه هاي فوق به يك پاك كن فلزي قابل چرخش ، متصل خواهند شد .

با حركت ميله فوق دانه هاي مغناطيسي در محفظه گفته شده قرار خواهند گرفت . با توجه به اينكه دانه هاي مغناطيسي داراي شارژ منفي مي باشند ، تأمين كننده دانه ها ، دانه هاي مثبت تونر را جمع آوري خواهد كرد .

در ادامه پاك كن ، ذرات را تميز و آنها را براي استوانه ارسال مي دارد . تصاوير الكترواستاتيك داراي شارژ منفي قويتر نسبت به تأمين كننده دانه ها بوده و استوانه شامل ذرات چسبانده شده را از خود دور مي نمايد .

سپس استوانه در طول كاغذ حركت و به موازات آن كاغذ تحت يك ميدان قرار گرفته ( يك سيم detac corona ) و تخليه الكتريكي مي گردد . در وضعيت فوق تنها عاملي كه باعث نگهداري تونر بر سطح كاغذ مي گردد نيروي جاذبه است . به منظور چسباندن تونر بر روي سطح كاغذ ، مي بايست كاغذ از طريق غلتك هاي داغ به حركت درآيد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تونر پرینتر لیزری


تونرها در پرینترهای ليزري مورد استفاده قرار مي گيرند . در اين نوع چاپگرها به جاي استفاده از كارتريج يا جوهر از نوعی پودر الکتریکی استفاده می شود که علاوه بر سرعت بخشیدن به کار چاپ ، بر کیفیت آن نیز می افزاید .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری


تاكنون هيچگونه استاندارد ملي براي محصول طر ح تدوين نشده است . اما استانداردهاي بين المللي اين طرح به شماره ISO/IEC 19752:2004 براي چاپگرهاي تك دانه و استاندارد ISO/IEC 19798:2006 براي پرینتر های رنگی تدوین شده است .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تونر پرینتر لیزری


شرایط واردات محصول

محصول طرح با حقوق ورودی 4 درصد و با نام تونر و دولوپر دستگاه های فتوکپی و پرینتر صورت می گیرد .

شرایط صادرات محصول

كالاهاي صادراتي از پرداخت حقوق گمركي و سود بازرگاني معاف هستند لكن مشمول پرداخت هزينه هاي تخليه و بارگيري و انبارداری می باشند .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری


به صورت كلي مهمترين توليد كنندگان چاپگرهاي كامپيوتر خود توليد كننده لوازم جانبي آن نيز مي باشند . مهمترين عرضه كنندگان اين محصول شركت شارپ در ايران مي باشد . ضمن آنكه سومين مركز توليدكننده لوازم جانبي چاپگرهاي در دنيا در ايران در حال تأسيس مي باشد كه به اولين توليد كننده و بزرگترين توليدكننده اين محصولات در خاورميانه تبديل خواهد شد .

از آنجا كه شركت مورد نظر در شرف تأسيس مي باشد و برنامه ريزي نهايي در دست تدوين مي باشد ارائه اطلاعات بيشتر منوط به تأسيس شركت مي باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری


با توجه به آنكه محصول مورد نظر طرح جزو مواد مصرفي غير ضروري مي باشد و جايگزين هاي متفاوتي براي اين محصول در بازار وجود دارد ، بحث در مورد اهمیت استراتژیک محصول در این بررسی محلی از اعراب ندارد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری

1. تركيب مواد اوليه با يكديگر و ذوب آنها در يكديگر به منظور تركيب بهتر مواد اوليه .

2. سرد كردن و پهن كردن مواد در جريان ساخت به صورت ورق .

3. خرد كردن و شكستن ورقه ها به صورتي كه به صورت پودر در بيايند ، اين مرحله چند بار تكرار مي شود ، تعداد تكرارها به نوع تونر نهايي بستگي دارد .

4. بسته بندي محصول نهايي .

تونر از دو ماده اوليه كربن سياه و ماده اي پليمري به نام Plastic Polymer ساخته مي شود . هر دو ماده اوليه منشاء پتروشيمي دارند در تهيه تونر 80% تا 90% پليمر و 10% تا 20% كربن سياه استفاده مي شود . هر توليد كننده تونري بنا به نوع محصولي كه توليد مي كند از پليمرهاي متفاوتي استفاده مي كنند . پليمرها برمبناي دو پارامتر نقطه ذوب پليمر و طرح اختصاصي مولكول آن تقسيم بندي مي شوند . بعضي از انواع پليمرهاي مصرفي در توليد تونرهاي امروزي به قرار زير است :

Styrene
Acrylic and polyester co/polymers
Polyamides
Polyethylene
Ethylene-vinyl acetate copolymers

توليد كنندگان تونر خود مواد اوليه مورد نياز را از شركتهاي شيميايي خريداري كرده و باتوجه به ويژگي هاي مورد نظر خود تونر خاص را توليد مي شود . فرآيند توليد پيچيدگي خاصي ندارد و روش موجود نقطه ضعف خاصي ندارد كه حائز اهميت باشد ، ذكر اين نكته ضروري است كه توجه به بسته بندي مناسب علاوه براينكه مي تواند محصول نهايي را از معرض خطرات نظير رطوبت و ... محافظت کند ، عامل مهمی در جذب مشتری خواهد داشت .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری

• Mixing And Melting The Ingredients Together….
• Flatten And Cool The Mixture Into Sheets….
• Crush , Sift And Refine It Through Filters Until A Uniform Particle Size Is Reached….
• Finally Package The Finished Product For Market
• ماشین لیفت تراک
• کمپرسورخانه
• جک پالت دستی
• سیستم پساب صنعتی و تأمین آب فرآیند تولید

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تونر چاپگر لیزری

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool