جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتطرح توجیهی کاشت و زراعت چوب پالونیا سال 1401 + word + pdf
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Wide printer

جهت سفارش طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

چاپگر عریض یا پلاتر برای چاپ در ابعاد بزرگ و چاپ نقشه های طراحی شده در اتوكد ( CAD ) و ارایه جزییات در نقشه های جغرافیایی ( GIS ) استفاده می شود . ویژگی دستگاه پلاتر در چاپ دقیق و بزرگ طرحها سبب شده تا مورد توجه طراحان و بخش معماری و عمرانی در كشور واقع شود . ضمن آنكه شفافیت این دستگاه ها در چاپ نقوش رنگی كاربرد بالایی در بخش تبلیغاتی پیدا نموده است .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض


چاپگر عریض یا Large format printer كه با نام های رسام و پلاتر در ایران شناخته شده اند ، یك دسته از خروجیها می باشند كه برای رسم نقشه های صنعتی یا معماری و جداول و تصاویر سه بعدی استفاده می شوند كه در آنها ابعاد كاغذ می تواند بزرگتر از ابعاد كاغذ در چاپگر باشد در ضمن رنگی بودن خروجی كیفیت بهتری به خروجی می دهد .

از پلاترها به عنوان پرینترهای صنعتی نیز نام برده می شود كه سایز كاغذ مورد استفاده آنها از A2 به بالا هست . این چاپگرها دارای انواع مختلفی می باشند

پلاتر قلمی ( رسام )

این پلاترها در نقشه كشی كاربرد دارند و از كاغذ با حداقل سایز A2 و حداكثر سایز 12متر استفاده می كنند .

پلاتر جوهرافشان ( جوهری- بخار جوهر )

برای چاپ پرده های سینما كاربرد دارند .

پلاتر لیزری

از این پلاترها برای چاپ اسكناس استفاده میكنند این پلاترها دارای دو رنگ نقر ه ای و طلایی هستند كه سایر پرینترها و پلاترها فاقد این دو رنگ هستند . نگهداری و استفاده از این پلاترها غیر مجاز بوده و نیاز به مجوز دارد . به علت قابلیت جعل اسكناس

كاتری

برای برش شبرنگ یونولیت فیبر و تخته سه لایه ای از آن استفاده می كنند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض


از پلاترها برای چاپ در ابعاد بزرگ و چاپ نقشه های طراحی شده در اتوكد ( CAD ) و ارایه جزییات در نقشه های جغرافیایی ( GIS ) استفاده می شود . ویژگی دستگاه پلاتر در چاپ دقیق و بزرگ طرحها سبب شده تا مورد توجه طراحان و بخش معماری و عمرانی در كشور واقع شود .

ضمن آنكه شفافیت این دستگاه ها در چاپ نقوش رنگی كاربرد بالایی در بخش تبلیغاتی پیدا نموده است . خروجی های كاغذی از قبیل نقشه های موضوعی ، نمودارها ، جداول و گزارش های آماری از موارد عمده كاربرد این محصول می باشد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض


استاندارد بین المللی این محصول با شماره استاندارد ISO/IEC 10561: 1999 مشخص شده است .

شماره استاندارد 6100 ، فناوری اطلاعات ـ تجهیزات اداری ـ دستگاه های چاپ ـ روش اندازه گیری توان عملیاتی چاپگرهای كلاس 1و2

استاندارد فناوری اطلاعات ـ تجهیزات اداری ـ دستگاه های چاپ ـ روش اندازه گیری توان عملیاتی چاپگرهای كلاس 1و2 كه پیش نویس آن توسط كمیسیونهای مربوط تهیه و تدوین شده و در سومین جلسه كمیته ملی استاندارد رایانه و فرآوری داده ها مورخ 5/12/80 مورد تأیید قرار گرفته است ، اینك به استناد بند یك ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می شود .

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است كه ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه ، در حد امكان بین این استاندارد و استاندارد ملی كشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود .

منابع و مأخذی كه برای تهیه این استاندارد به كار رفته به شرح زیر است :

ISO/IEC 10561: 1999
Information technology - Office equipment - Printing device - Method for measuring throughput - Class I and Class 2 printers


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض


شرایط واردات محصول

1 - ورود هرگونه ماشین آلات چاپ ، لیتوگرافی ، گراورساز ، حروف چینی و صحافی موكول به اجازه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است .

2 - صدور كالاهای این فصل موكول به موافقت وزارت بازرگانی است .

3 - به موجب مصوبه شماره 28681/ ت 7751 ه مورخ 12/2/76 هییت وزیران سود بازرگانی اجزاء و قطعات منفصله (C.K.D ) جهت ساخت رایانه و تجهیزات جانبی آن كه توسط واحدهای تولید كننده رایانه وارد می شوند ، مشمول هر یك از تعرفه های موضوع جدول پیوست قانون تعیین حقوق گمركی كالاهای وارداتی براساس سیستم هماهنگ شده توصیف و كدگذاری كالا باشند ، به تشخیص وزارت صنایع و شورای عالی انفورماتیك 1% می باشد .

مبنای تشخیص اجزاء و قطعات مزبور جدول زمانبندی شده مورد تأیید وزارت صنایع و شورای عالی انفورماتیك می باشد . محصول طرح با حقوق ورودی 1 درصد ، سود بازرگانی 2 درصد و نام واحدهای ورود یا خروجی ، حتی محتوی واحد حافظه در همان محفظه صورت می گیرد .

شرایط صادرات محصول

كالاهای صادراتی از پرداخت حقوق گمركی و سود بازرگانی معاف هستند ، لیكن مشمول پرداخت هزینه های تخلیه و بارگیری و انبار داری می باشند .


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض

در بازار این قبیل چاپگرها مشتریان چندان حق انتخاب مارك خاصی را ندارند ، زیرا سهم بسیار بالایی از بازار فروش پلاتر ، به شركت HP تعلق دارد و تنوع زیادی نیز بین مارك های تجاری تولیدكننده در این بخش وجود ندارد و در اكثر نقاط دنیا دارای نمایندگی های فعال و بازار مصرف چشمگیر می باشد . EPSON دیگر تولیدكننده بزرگ در این عرصه می باشد .

چاپگرها به عنوان یكی از قطعات جانبی كامپیوتر ، امروزه از اهمیت خاصی برخوردار می باشند و تقریباً كارایی بالایی در كاربردهای مختلف دارند و امروزه در تمامی نقاط دنیا استفاده از چاپگرها به خصوص به جهت استفاده فراوان از آنها در تولید بنرها و اهداف تبلیغاتی و همچنین نوع صنعتی بودن چاپگرهای عریض به جهت دقت بالای آنها در نقش تصاویر و طرحها ، مرسوم و متداول شده است . به طوریكه نمی توان بازار مشخصی را برای فروش هدف قرار داد .

کشورهای عمده مصرف کننده

آذربایجان آلمان – آمریكا – اتریش – اسپانیا – استرالیا - امارات متحده عربی – اندونزی – انگلستان – ایتالیا – ایرلند – بحرین – بلژیك – پاكستان – تایلند – تایوان - تركیه - چین – دانمارك – رومانی – ژاپن – سنگاپور – سوید – سوییس – عراق - فرانسه فنلاند – فیلیپین - كانادا


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض

با توجه به آنكه محصول مورد نظر طرح به لحاظ نوع فعالیت به دسته چاپ و نشر تعلق دارد ، در بحث تبلیغات جایگاه ویژه ای یافته است . دستگاه چاپگر عریض ضمن آنكه با شفافیت چاپ و سهولت انجام كار و همچنین قابلیت چاپ در سایزهای مختلف ، سبب شده تا شركتهای تبلیغاتی به استفاده از آن در جهت تولید بنرهای تبلیغاتی روی آوردند .

همچنین صنعتی شدن دنیای امروز در بخشهای مختلف عمرانی كه نیاز به نقشه های با دقت بالا را ضروری می نمایاند ، باعث شده تا این محصول با ویژگی بزرگ نمایی نقشه ها ، به چاپگر صنعتی نیز شهرت یابد . مجموع عوامل یاد شده نقش موثر این نوع چاپگر را در زندگی امروز و بخشهای مختلف به خصوص بخشهای صنعتی لازم جلوه می دهد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دستگاه پرینتر یا چاپگر عریض
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تونر چاپگر لیزری

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید تونر چاپگر لیزری، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool