جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

emergency light

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

چراغ اضطراری جهت روشنایی محیط در مواقع قطع برق و یا عدم دسترسی به برق به كار گرفته می شود . چراغ های اضطراری می توانند با قابلیت استفاده سیار یا ثابت باشد این چراغ ها معمولاً یا به بصورت شارژ با برق یا با باطری كار می كنند و بدلیل كوچكی و راحتی حمل و نقل این وسیله استفاده از آن در بسیاری از مكان ها متداول است .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری


با توجه به مشخصات فنی ارایه شده محصول از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران ، طرح حاضر مربوط به چراغ اضطراری خانگی می باشد . البته لازم به ذكر است كه تولید تنها این مدل از محصول به تنهایی مقرون به صرفه نخواهد بود و معمولاً واحدهای تولیدی با توجه به امكانات ، در حال تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی می باشند تا از این طریق بتوانند هزینه ها را كاهش داده و سهم خود را از بازار افزایش دهند .

مشخصات فنی محصول ( چراغ اضطراری خانگی )

ولتاژ تغذیه٢٢٠ ولت برق شهری متناوب با فركانس ٥٠ هرتز ، ولتاژ روجی١٢ ولت DC، ترانس٣ آمپر زمان روشنایی بسته به نوع انتخاب ظرفیت باطری ١٢ الی ٥٠ ساعت


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری


چراغ اضطراری جهت روشنایی محیط در مواقع قطع برق و یا عدم دسترسی به برق به كار گرفته می شود . چراغ های اضطراری می توانند با قابلیت استفاده سیار یا ثابت باشد این چراغ ها معمولاً یا به بصورت شارژ با برق یا با باطری كار می كنند و بدلیل كوچكی و راحتی حمل و نقل این وسیله استفاده از آن در بسیاری از مكان ها متداول است .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری


با مراجعه به آخرین فهرست استانداردهای تدوین شده موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، شماره استاندارد ٢٨٦٨ جهت تولید چراغ اضطراری خانگی در کشور بدست آمده است .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری :

كشورهای عمده تولید كننده این محصول كشورهای صنعتی شامل چین ، ژاپن ، آلمان و انگلستان می باشند، كه بخش عمده این كالا را به كشورمان صادر می نمایند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری


شرایط واردات محصول

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 25 درصد امکان واردات چراغ اضطراری خانگی وجود دارد .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد . لیکن از آنجایی که این محصول یک کالای صنعتی و مهندسی محسوب می گردد از این رو ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولیدکننده از شرایطی می باشد که در زیر به این شرایط اشاره شده است .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری

1. آماده سازی قطعات نیم ساخته ( ورق حلبی )
2. مونتاژ ترانس و برد
3. قلع کاری
4. کنترل و اصلاح
5. بوبین پیچی ( انواع ورق )
6. جازدن هسته
7. لاک زدن
8. خشک کردن لاک
9. اتصال سیم های خروجی
10. مونتاژ نهایی
11. تست و تعمیر
12. بسته بندی

به طور کلی می توان فرآیند تولید را به مراحل زیر تقسیم نمود :

1 – تولید اجزاء شامل تولید ترانس ، برد الکترونیکی و آماده سازی اجزاء
در این قسمت با استفاده از ابزار دستی کلیه قطعات نیمه ساخته شده تولیدی اعم از ترانسفورماتور ، برد مونتاژ شده و اجزاء دیگر مونتاژ شده و به وسیله هویه دستی به همدیگر متصل می شوند .

٢‐ مونتاژ نهایی اجزا شامل سیم پیچی ، جا زدن هسته و بستن فریم ، زدن شارلاک ، خشک کردن شارلاک و اتصال سیم های افشان می باشد .

٣‐ تست نهایی و تعمیر

در این قسمت با استفاده از دستگاهی که سفارشی ساخته شده و شامل تجهیزاتی چون AVO متر ، ولت متر و دیگر ابزار لازم جهت تعیین شدت نور لامپ ها و غیره می باشد کار تست نهایی دستگاه انجام می شود .

٤ ‐ بسته بندی
برای بسته بندی دستگاه در این قسمت ابتدا اتیکت و مشخصات دستگاه روی آن چسبانیده می شود و آن را در داخل یک پلاستیک و پس از آن داخل یک جعبه مقوایی به همان ابعاد قرار داده و سپس در دسته های ده تایی یا ٢٤ تایی در داخل یک کارتن مقوایی بزرگ می گذارند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری

• ماشین بوبین پیچ
• كوره خشك كن
• دیگ حمام قلع
• ماشین تست برد
• پیچ گوشتی بادی
• ماشین فیكسچر
• ترازوی الكترونیكی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید چراغ قوه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید چراغ اضطراری خانگی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لامپ ال ای دی فیلامنتی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید چراغ اضطراری، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool