جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید پروپیلن از گاز طبیعی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Amperemeter

جهت سفارش طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر ازجمله وسایل اندازه گیری هستند كه برای اندازه گیری جریان و ولتاژ در مدار استفاده می شود . آمپرمتر مقدار شدت جریانی را که از آن می گذرد بوسیله یک عقربه که در روی صفحه درجه بندی شده حرکت می کند ، نشان می دهد .

ولت متر نیز مانند آمپرمتر بوده با این تفاوت كه نحوه قرار گرفتن آمپرمتر در مدار به طور متوالی و ولت متر به طور موازی می باشد و مولتی مترها ابزاری در صنعت الکترونیک هستند که برای اندازه گیری جریان ، ولتاژ و مقاومت بکار می روند .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر


با توجه به مشخصات فنی ارایه شده محصول از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران ، طرح حاضر مربوط به آمپرمتر و ولت متر می باشد . كه بدلیل كاهش تقاضای این محصولات در طرح حاضر به امكان سنجی تولید مولتی متر نیز پرداخته شده است البته لازم به ذكر است كه تولید تنها این مدل از محصول به تنهایی مقرون به صرفه نخواهد بود و معمولاً واحدهای تولیدی با توجه به امكانات ، در حال تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی می باشند تا از این طریق بتوانند هزینه ها را كاهش داده و سهم خود را از بازار افزایش دهند .

مشخصات فنی آمپرمتر ، ولت متر و مولتی متر به شرح زیر است :

قابل نصب برروی وسایل و تجهیزات الكتریكی به ابعاد ٥*٩*٩ سانتی متر


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر


آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر ازجمله وسایل اندازه گیری هستند كه برای اندازه گیری جریان و ولتاژ در مدار استفاده می شود . آمپرمتر مقدار شدت جریانی را که از آن می گذرد بوسیله یک عقربه که در روی صفحه درجه بندی شده حرکت می کند ، نشان می دهد .

میزان انحراف عقربه آمپرمتر با تعداد الکترونهایی که از این دستگاه می گذرند نسبت مستقیم دارد . یعنی نشان می دهد که چه مقدار بار الکتریکی در ثانیه از آن عبور می کند . عملكرد ولت متر نیز مانند آمپرمتر بوده با این تفاوت كه نحوه قرار گرفتن آمپرمتر در مدار به طور متوالی و ولت متر به طور موازی می باشد .

در حال حاضر آمپرمترو ولت متر به دو صورت آنالوگ و دیجیتال در بازار موجود می باشد و مولتی متر برد . در واقع تركیبی از ولت متر و آمپرمتر بوده و كارایی هر دو دستگاه را دارد . اصولاً مولتی مترها ابزاری در صنعت الکترونیک هستند که برای اندازه گیری جریان ، ولتاژ و مقاومت بکار می روند .

این ابزارها بر دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی شده اند . در نوع آنالوگ عقربه ای است که بر روی یک صفحه مدرج حرکت نموده و نوع دیجیتال ابتدا پارامتر الکتریکی مورد نظر به سیگنال پالسی تبدیل می گردد ، پالسهای مزبور در دستگاه اندازه گیری بوسیله آی سی های شمارنده شمرده شده و توسط نشان دهنده نمایش داده می شوند از دیگر دستگاه های جایگزین می توان گالوانومتر را برشمرد كه برای اندازه گیری جریان استفاده می شود .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر


كشورهای عمده تولید كننده این محصول كه بخش عمده این كالا را به كشور صادر میكنند . كشورهای صنعتی مانند آمریكا ، چین ، ژاپن ، آلمان ، تایوان و كره را می توان بر شمرد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر


شرایط واردات محصول

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 10 درصد امکان واردات آمپرمتر و ولت متر وجود دارد .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تو لیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر


از آنجایی که این محصول جز کالاهای اساسی در دنیای امروز نمی باشد دارای اهمیت استراتژیکی نیز نخواهد بود اما بدلیل اهمیت انرژی در زندگی بکاربری انواع دقیق تر این محصول كه با كمترین خطا همراه باشد حایز اهمیت و توجه می باشد . در مورد وسایل سنجش و اندازه گیری گزینه های مناسب تکنولوژی بر پایه نیازهای مشتری ، زیبایی و کارایی ، ارگونومی و ایمنی استوار است .

آنچه که باید به آن توجه کرد فرهنگ مصرف کننده در بازارهای هدف می باشد شناخت دقیق این فرهنگ عاملی مهم در موفقیت است . برای تولید محصولات منطبق با نیاز مشتری ، به طراحی مهندسی و صنعتی مناسب ضرورت بیشتری احساس می شود .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر

1. رول باز کن ( ورق حلبی )
2. برش ورق ( انواع ورق )
3. پرس کاری
4. رنگ کاری
5. سوراخکاری و قلاویزکاری
6. تزریق پلاستیک ( ABS )
7. مونتاژ
8. بسته بندی

ساختمان آمپر و ولت متر و مولتی متر مشابه یکدیگر می باشد و در این طرح آمپرمتر و ولت متر نشان دهنده ماکزیمم و مینیمم مورد بررسی قرار می گیرد . مراحل تولید محصولات به شرح زیر می باشد .

1‐ برش ورق

عملیات برش ورق های آلومینیوم به ضخامت دو و یک میلی متر توسط گیوتین مکانیکی انجام می شود و نوارهای بریده شده نیز ممکن است یک مرحله دیگر توسط گیوتین بریده شوند .

٢‐ باز کردن رول

برای ساخت عقربه ، ورق حلبی به صورت رول خریداری و روی رول بازکن بسته می شود . که پس از باز شدن به زیر دهانه پرس پنوماتیکی هدایت می شود .

٣‐ سوراخ کاری

پایه استوانه ای بصورت ریخته گری شده از واحدهای بیرون خریداری شده و سوراخ کاری و قلاویزکاری آن توسط ماشین دریل صورت می گیرد .

٤‐ پرسکاری

پرسکاری قطعات از جنس ورق ( بجز عقربه ) توسط پرس ضربه ای ٦ تن انجام می گیرد . برای ساخت عقربه بعد از باز شدن از طریق رول بازکن توسط پرس پنوماتیک ٢ تن سوراخ کاری ، گرده بری و خم کاری انجام می شود .

٥‐ تزریق پلاستیک

قطعات از جنس پلاستیک ( قاب اصلی ، قاب طلق و پیچ تنظیم ) به روش تزریق پلاستیک و به کمک دستگاه به ظرفیت ١٥٠ گرم ساخته می شوندکه پس از عمل تزریق مسیرهای تزریقی از قطعه جدا می شود .

٦‐ رنگ کاری

صفحه مدرج تنها قطعه ای است که پس پرسکاری ماشینی رنگ کاری شود . برای این منظور قطعات مراحل جرم گیری ، شستشو و رنگ آمیزی را پشت سر می گذارند و سپس ارقام و درجه ها روی آن چاپ می شود .

٧‐ مونتاژ

کلیه عملیات های مونتاژ شامل قطعات ساختنی و خریدنی تا تکمیل و بدست آوردن محصول نهایی در این قسمت انجام می شود .

٨‐ بسته بندی

محصولات تولید شده پس از بازرسی نهایی به قسمت بسته بندی فرستاده می شوند . برای بسته بندی از جعبه مقوایی و کارتن استفاده می شود بعد از بسته بندی محصولات به انبار فرستاده خواهد شد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر

• پرس ضربه ای
• پرس
• کمپرسور
• ماشین تزریق
• قالب
• ماشین مته
• آزمایشگاه ترانسفورماتور
• گیوتین

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید مولتی متر و ولت متر دیجیتال

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لیمیت سوئیچ

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آمپر متر ، ولت متر و مولتی متر، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool