جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع لاستیک و پلاستیکطرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
دانلود طرح توجیهی تولید اسکوتر برقی سال 1400 + pdf + word - 3.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

Electric scooter

جهت سفارش طرح توجیهی تولید اسکوتر برقی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید اسکوتر برقی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی اسکوتر برقی


معرفی اسکوتر برقی :

اسکوتر ها زیر مجموعه ای از موتورسیکلت ها می باشند که ، از آن ها در جاده های صاف استفاده می شود . استفاده از اسکوتر برقی علاوه بر صرفه جویی در میزان مصرف سوخت ، سبب کاهش هزینه هایی از قبیل بیمه نامه ، استهلاک و ... خواهد شد . طراحی اسکوتر به شکلی است که ، موتور آن در نزدیکی چرخ عقب ، در روی اهرم های سیستم تعلیق قرار داده شده است .

هنگامی که اسکوتر حرکت می کند ، با بالا و پایین رفتن چرخ ها از روی دست انداز ها ، موتور نیز بالا و پایین می رود . اسکوتر دارای یک کفی برای قرار گیری پا ها می باشد . یکی از مشخصه های اصلی اسکوتر ها وجود بدنه فانتزی و اسپرت آن ها می باشد که ، سبب راحتی رانندگی می شود .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: دانلود فایل طرح توجیهی احداث کارخانه تولید اسکوتر برقی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید استارت مهتابی

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید بالاست الکترونیکی و استارت مهتابی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کولر آبی و کولر گازی

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool