جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع داروسازیطرح توجیهی تولید کرم های آرایشی و بهداشتی سال 1400 + pdf + word
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

adaptor1400

جهت سفارش طرح توجیهی تولید آداپتور یا مولد الکترونیکی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تولید آداپتور یا مولد الکترونیکی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی


معرفی آداپتور یا مبدل الکترونیکی :

آداپتور یک نوع ترانس کاهنده می باشد که ، جریان برق متناوب شهری را به برق مستقیم تبدیل خواهد کرد . آداپتور برق شهری را که دارای ولتاژ 220 ولت می باشد ، به سه نوع 3 ، 6 و 12 ولت تقسیم خواهد کرد . کشور هایی از قبیل ژاپن ، چین ، آلمان ، جمهوری کره ، ترکیه و فرانسه از عمده تولید کنندگان آداپتور یا مبدل الکترونیکی می باشند .

آداپتور یا مبدل الکترونیکی دارای کد آیسیک 31101522 و شماره تعرفه گمرکی 20/31/8504 با حقوق ورودی 30 درصد می باشد . با توجه به بررسی های انجام شده ، مشخص شد که برای تولید آداپتور باید حتما استاندارد های ملی شماره 1924 و 6768 رعایت شوند .


فرایند تولید آداپتور یا مبدل الکترونیکی جهت اجرای طرح توجیهی تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی


ابتدا با استفاده از دستگاه تزریق 150 گرمی ، قطعات پلاستیکی آداپتور که شامل قرقره بدنه زیر و رو آداپتور می باشند ، ساخته می شوند . در مرحله بعد با استفاده از گیوتین ، ورق های دینامو و سایر نوار ها برش داده می شوند . سپس ورقه های تولید شده ، با استفاده از پرس 10 تن به شکل مورد نظر در می آیند .

در مرحله بعد با استفاده از بوبین پیچ و در طی 4 مرحله سیم پیچی اولیه و ثانویه انجام می شود . در مرحله بعد با استفاده از پرس ضربه ای 10 تن و قالب دو ایستگاه ، هسته های I و E شکل تولید خواهند شد . در مرحله بعد قطعات تولید شده مونتاژ و بازرسی می شوند . در نهایت محصول تولید شده بازرسی خواهد شد .


مواد اولیه مورد نیاز تولید آداپتور جهت اجرای طرح توجیهی تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی


• ورق
• پلی آمید
• پلی پروپیلن
• سیم لاکی
• یکسو کننده
• کلید
• محافظ سیم
• پیچ و مهره
• جعبه
• کارتن
• سیم لاکی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید برد الکترونیکی و مدارچاپی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید آداپتور یا مبدل الکتریکی

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید انتخاب کننده اتوماتیک

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کیبورد کامپیوتر یا صفحه کلید کامپیوتر

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool